Bank Asya 1. Lig / 18. Hafta: Akhisar Belediyespor- SAMSUNSPOR'umuz: 1-2

Başlatan celebi, 21 Aralık 2010, 15:52:15

« önceki - sonraki »

celebi

Tarih :  23.01.2011 - Pazar
Saat  : 13:30
Yer : Akhisar Şehir Stadı

pek inanmam aslında bu tip şeylere ama ;) :D benim açtığım topiçlerde yenilgi görmüyoruz. RABBİM UTANDIRMASIN. skor 0-2 (topiç erken mi oldu ne ;D)

babasamsunlu

AntZ

Alıntı yapılan: celebi - 21 Aralık 2010, 15:52:15
pek inanmam aslında bu tip şeylere ama ;) :D benim açtığım topiçlerde yenilgi görmüyoruz. RABBİM UTANDIRMASIN. skor 0-2 (topiç erken mi oldu ne ;D)

Böyle kolay maçlarda siz takılın kafanıza göre, zor maçlarda ben açarım  :D

Geçen sene deplasmandaki Erciyes maçını açtım 5 attık, geçen hafta Antep maçını açtım 4 attık, ben daha ne yapayım size  :D

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Ant55 - 21 Aralık 2010, 16:47:02
Böyle kolay maçlarda siz takılın kafanıza göre, zor maçlarda ben açarım  :D

Geçen sene deplasmandaki Erciyes maçını açtım 5 attık, geçen hafta Antep maçını açtım 4 attık, ben daha ne yapayım size  :D

Erciyes maçını keltoş Fatih aldı...Antep maçı satılık maçtı bırak bu işleri sayın yalant55  :D :D :D

Lusage

Hadi bakalım. Görelim şu Webley'in pardon Akhisar Şehir Stadının zeminini..

AntZ

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 21 Aralık 2010, 16:56:58
Erciyes maçını keltoş Fatih aldı...Antep maçı satılık maçtı bırak bu işleri sayın yalant55  :D :D :D

4 gol benden 1 gol Fatih ten  :D Ayrıca Kalpar ın o kadar hatırı olduğunu sanmıyorum, aksine daha bir asılmışlardır maça  :) Hem bu kadar kıskanmaya gerek yok, kazandırıyorsak hepimizin takımına kazandırıyoruz.  :D

Burak

Alıntı yapılan: Lusage - 21 Aralık 2010, 17:13:42
Hadi bakalım. Görelim şu Webley'in pardon Akhisar Şehir Stadının zeminini..

dün özetlerde patates tarlası kadar bile değildi . Allahım artık çıkalım da şu boş adamlarla muhattap olmayalım lütfen

lucarelli

Her şartta kazanmamız lazım. İster patates tarlası olsun ister domates....

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Ant55 - 21 Aralık 2010, 17:18:22
4 gol benden 1 gol Fatih ten  :D Ayrıca Kalpar ın o kadar hatırı olduğunu sanmıyorum, aksine daha bir asılmışlardır maça  :) Hem bu kadar kıskanmaya gerek yok, kazandırıyorsak hepimizin takımına kazandırıyoruz.  :D

Bırak kardeşim bırak...Senin egon yüksek..Kendini maç kazandıran yüksek taraftar olarak görüyorsun :P :P :P

beşnumara

Bakıyorum da benm üzerimden prim yapanlar var sanki ;D ;D :P
Bu sene tüm dikkatler Kar6'nın üzerinde.O ne derse odur :) :-*

babasamsunlu

Bi güngören faciası dışında oldukça sağlam performansı bulunuyor Kar6 nın ;) ;)

beşnumara

O maçta gerçek Kar6 bile olsaydı yine bir şey  çıkmazdı.O maç enteresan bir maçtı.Hala inanamıyorum o maçta nasıl oldu da yürümeyi bile beceremediler :(
Ayrıca atarlıgiderliiricüsselisamsunlunun gitmediği maçların sonuçları da dikkatinizi çekti mi bilmem ;D :D

babasamsunlu

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Sen hangi maçlara gittin ben hangilerine bi kıyaslayalım istersen..
gittiğim maçlarda henüz mağlubyet görmedim ben..

sen anlat hele hangilerindeydin Allahın keltoşu...  ;D ;D ;D

beşnumara

Eeeee şuan tam olarak hatırlayamamakla beraber akan bey,gitmediğiniz maçlarda samsunspor çok daha rahat futbol oynayıp sonuca daha rahat gidebildiğini farkettim ben ;D :P
Hem lütfen insanların özürleriyle dalga geçmeyelim avatara bakale ;D

yirmiuc

eskiden 18. haftalar yılbaşından önce oynanıyordu. keşke şimdi de öyle olsaydı. devre arasına girmeden önce akhisarı da dağıtırdık, 2. yarıya da sahamızda başlardık.