Bank Asya 1.Lig 25.Hafta l Samsunsporumuz-Adanaspor

Başlatan King1965, 28 Şubat 2010, 17:25:39

« önceki - sonraki »

King1965

Bn olesıne bunu yaptım taraftarımız GELsın Artır Su BosLukLarı Da Dolduralım ..

Tribün_ali

SmSnLee

2 Maçtan çıkarılacak 6 puan=Süper Lig

En azından play-off a gitsek.Onun deplasmanı ayrı bi güzel olur.

fatih55ankara

keşke herkes atkılı gelse.ya da yönetim bir kampanya yapsa herkese atkı ya da kırmızı bir tişört verilse.bilet fiyatları artırılabilir.zaten bu maç her türlü dolacaktır

fatih55ankara

avazımız çıkana kadaR BAĞIRALIM SUSMAYALIM.bu takıma bu sefer biz layık olalım.taraftar futbolcu elele samsunspor süper lige.keşke teoman ve şirin ana da bu günleri görebilseydi.

BAŞKA DİYE SORANLARIN İNADINA SADECE SAMSUNSPOR.
YENİLSENDE YENSENDE GERÇEK TARAFTARIN HER ZAMAN SENİNLE.
KIRMIZI BEYAzına KURBAN OLAYİM

SmSnLee

Aynen katılıyorum.Bilet fiyatları varsın 20 TL olsun.Ancak girilecek herkese atkı verilsin.Yoksa milletin atkı alacağı yok.Anlamadığım nokta;atkı almak bu kadar mı zor!Stadın önünde atkı temin edebileceğimiz onlarca yer var.

Ne yazık ki taraftarımız atkıdan ziyade çekirdeğe önem veriyor.

Tribün_ali

Alıntı yapılan: SmSnLee - 28 Şubat 2010, 19:26:37
Aynen katılıyorum.Bilet fiyatları varsın 20 TL olsun.Ancak girilecek herkese atkı verilsin.Yoksa milletin atkı alacağı yok.Anlamadığım nokta;atkı almak bu kadar mı zor!Stadın önünde atkı temin edebileceğimiz onlarca yer var.

Ne yazık ki taraftarımız atkıdan ziyade çekirdeğe önem veriyor.

Önce atkı almayı bırakalımda ist atkısı ve formasıyla gelenlere çözüm yolu bulalım ? samsunsporlu olmadıktan sonra samsunspor atkısyla maça geldikten sonra ne anlamı kalır

sersa

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 28 Şubat 2010, 19:54:08

Önce atkı almayı bırakalımda ist atkısı ve formasıyla gelenlere çözüm yolu bulalım ? samsunsporlu olmadıktan sonra samsunspor atkısyla maça geldikten sonra ne anlamı kalır
hacettepe maçında maratonda adamın biri adam diyorum 35 40 vardır çünkü gitmiş gs eşofmanıyla maça gelmiş ya gerizekalı herif >:(

Tribün_ali

Biz her hafta mucadele yapiyoruz b.evleri kale arkasında yine çarşı atkısı aldım adamın boynundan tek tepki bir kaç kişiyle olmaz tribün kople baskı yapacak ki bu şerefsizler dahada gelemez

furkan5534

almalıyız bu maçı ciddi ciddi bu maçıda alırsak tamamen bambaska olur adana cok guclu ama bu seyırcıye ne kadar dayanır bakalm ;) :D

Forvetim

bu hafta 20 bin olur stadımız iki hafta üstüste içerdeyiz her maç final artık, ilerki haftalarda pisipisine puan verdiğimiz takımlarla da karşılaşacağız hepsinden rövanşı alacağız inşallah

celebi

gkhn

Evimizde yeneriz.2-1 alırız gibi geliyor bana.....

ahmetsefa55

celebi