TFF 1.LİG 28.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Manisaspor

Başlatan Kaya, 08 Nisan 2017, 18:25:55

« önceki - sonraki »

samsunum

Önce ki sezondan görülen  sarı  kartlar bu sezon da geçerli mi? Coşkun  zeren hasan cezali demiş. Bakıyorum  tffden 3 sarisi var. Gecen sene 9 sari görmüş.
Tff  ceza sorgulama sayfasina bakıyorum. Manisa daki erman bulucu  bizim maça  cezali gözükürken  hasan da bi ceza gözükmüyor. Bu ara da kenan da sakatlanmiş. Kötü  oldu.

AlıntıSEVİNDİRİCİ DURUM
Öte yandan cezalı olan Hasan Kılıç'ın Manisaspor maçında forma giyemeyeceğini hatırlatan Coşkun Zeren, sakatlığı geçen çalışmalara başlayan Ahmet Burak Solakel'in düz koşulara başlamasına sevindiklerini belirterek, "Ahmet çok tecrübeli ve takım için faydalı bir oyuncu. Uzun süredir sakatlığı nedeniyle aramızda yoktu. Tekrar aramıza dönmesi hem bizim için hem de takım için olumlu bir gelişme" diye konuştu.     

samsun 55

Samsunspor: Hasan müjdesi

Samsunspor: Şanlıurfaspor maçında sarı kart gören Hasan Kılıç'ın cezalı duruma düştüğü açıklansa da, kartların yanlış sayıldığı ortaya çıktı. Zeren, 'Hasan gördüğü sarı kartı 4, teknik ekip 3 olarak söyleyince, TFF'ye başvurduk. Gelen yazıda cezalı olmadığını anladık' dedi.
Samsunspor: Deplasmanda oynanan Şanlıurfaspor maçında sarı kart gören Hasan Kılıç, soyunma odasında teknik ekibe cezalı duruma düştüğü için üzgün olduğunu söyledi. Bu durum üzerine cezalı olduğu düşünülen Hasan Kılıç'ın kulübün tuttuğu kart raporuna göre böyle bir durumunun olmadığı anlaşıldı. Kulüp, Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Hasan Kılıç'ın kartları ile ilgili resmi yazı istedi. Yazı kulübe ulaşırken, Hasan'ın 4 değil, 3 sarı kartının bulunduğu belirtildi. Bu gelişmenin ardından Hasan, Manisaspor maçında oynayabilecek. Sportif Direktör Coşkun Zeren, "Görülen kartları hem oyuncular hem de teknik ekip tutuyor. Hasan gördüğü sarı kartı 4, teknik ekip 3 olarak söyleyince biz de TFF'ye başvurduk. Gelen yazıya göre Hasan cezalı değil" dedi.

ata55

referandum bitti. ülkemize geçmiş olsun. şimdi samsunspora dönelim. maçı kimse konuşmamış. manisa kontraatak takımı. ama bizim savunma iyi. bu maçıda kazanırız.

mehmet yılmaz

Öyle ya da böyle kazanacağımıza inanıyorum.

evolution55

1-0 olsun bizim olsun, hatta gol ofsayttan olsun, hatta ceza sahası dışında faul olsun lehimize penaltı verilsin. bu sefer de hakem bize yarasın

yirmiuc

Karabudun

Yeniyoruz ve arkamıza yaslanıyoruz. Sonra alem derdine yansın. O çıkmış, bu düşmüş alayı fasarya.

eprianu

Hala kopma olmadı. Bandırma ve mersin bile iddiasını sürdürüyor. Kesinlikle geçen haftalardaki ciddiyetle çıkıp kazanmamız lazım.

GurbetciFanatik

Takim size emanet ben bakamiyorum.
Yok hakemdi yok çok kaçirdik felan filan duymak istemiyorum işten gelince  ???
3 puan alalim çaylari demliyelim.

celebi

sen işe gidiyorsan ustam maçı aldık demektir :)

Ekrem

Başkasının passoligi ile giriş yapılırsa sorun çıkar mı ?

cakir55

Alıntı yapılan: Ekrem - 19 Nisan 2017, 15:04:54
Başkasının passoligi ile giriş yapılırsa sorun çıkar mı ?
Denedik bir kere turnikeden geçtik orda polisler bekliyor ya benziyor mu sana Allah aşkına dedi geri çıkardı bizi. Şansını yine dene resim benziyorsa geçersin belki 😂

Ekrem

ya kardeşim maça gelemiyor onun passoligi ile arkadaşımı götürecektim de şimdi aynı olay yaşanır geri dönmek zorunda bırakmayalım foto olayı sıkıntı  :)

deado

Bu maçı da kazanmak bizi iyice rahatlatır. Bundan sonra bizi kimse kolay kolay yenemez. Takım oyuncular taraftar güçlü durumdayız. Bu aşamada gelecek sene ile ilgili planlar yapılmalı ve en önemlisi bizi süper lige taşıyacak oyuncular elde tutulmalı. Her sene takıma önemli katkı veren oyuncuları kaybetmek ve onların yerine arayış içine girmek zorunda kalmasak artık.

Shane_Falco