TFF 1.LİG 28.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Manisaspor

Başlatan Kaya, 08 Nisan 2017, 18:25:55

« önceki - sonraki »

Kaya

Referandum sebebiyle hafta içi Saat 18:00'de oynanacak maç.

Madem hafta içi neden saat 18:00 anlamak güç. Saate ve güne rağmen yine dolu tribünlere oynayacağımızı düşünüyorum...

GurbetciFanatik

Durun kimse yazmadan ilk yorumu ben yapim.
Sezonun en önemnli en kritik maci.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Yanlis anlamayinda haftalardir böyle yaziliyordu diye yazdim  ;D

celebi

jean

tactician

Bu maç ve deplasmandaki elazığ maçları kazanılır ise play-off iddiası daha yüksek sesle söylenebilir. Kalan 7 maçta 6 galibiyet 1 beraberlik play-off yaptırır. Çok ama çok zor lakin imkansız değil. Önümüzdeki iki maçtan 6 puan çıkarsa altincinsira ile farkın 7 puan seviyesine inmesini bekliyorum açıkçası.

Deplasmanlarda oynananacak elazığ ve eskişehir maçları disinda galibiyete yakın olmadığımız bir maç göremiyorum açıkçası

samsunsporlu1994

Arkadaşlar play off konuşulmaya başlandı yine ama mümkün değil gibi. Çok büyük mucizeler olması lazım. Zaten 6. Bolu ile aramızda 10 puan fark var. Kafadan 3 maç gidiyor zaten. 31 puan da değil de 35-36 puan da olsak şansımız var derim de 10 puan ciddi bir puan farkı. Bu sezon ligi sıkıntısız tamamlayalım yeterli bizim için. Unutmayalım ilk devre ligin dibinde ve çareler arıyorduk. Şu anki durumumuz en az play off'a kalmış kadar başarılıdır. Maça gelirsek Manisa'da sıkıntılar ve bizim takım iç sahada kolay kolay puan vermiyor. Hafta içi bile olsa taraftarın desteğiyle kazanacağımıza inanıyorum. 3 puanı alıp gelecek sezonun planını yapalım artık.

55.hakan

Bana göre en önemli oyuncusu İsmail Haktan Odabaşı.O oynadığı zaman deplasmanda çok etkili oluyorlar.O'nu kilitlersek takımın yarısını bitirmiş oluruz.

özkan

Bizim yaptığımız en büyük hata bir galibiyetle havalara uçmak bir mağlubiyetle ortalığı dağıtmak.Gereksiz sorumluluk yüklemeleri yapıyoruz bir galibiyetle..Playofluk işimiz yok beyler,işimize bakalım geçelim.Esesi dağıtanda bu manisaydı..Olası bir farklı mağlubiyet karabulut gibi çokebilir üzerimize..Ha maçla ilgili düşüncem en az 2 farkla alırız yonunde karşı tarafın içerde dışarda açık bir futbol oynamasından dolayı.

samsunum

evolution55

heryerdesamsunlu

celebi

Gökhan'ın ve İsmail'in cezalı olması güzel oldu

Lusage

İsmail Haktan cezalı değil. 6. Kartı oldu.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

55.hakan

Spiker 2 futbolcu hariç 9 futbolcunun hepsinin kart sınırında olduğunu söylemişti.Neye göre söyledi bunu acaba?

samsunmania

2 sarı da denizlide görmüş. Toplamda 6 ediyor. Manisada 4.sarisi. Aynı abdülkerim gibi. 3 sari bizde 1 konyada bu mac cezalıydi.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi