TFF 1.LİG 26.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Balıkesirspor

Başlatan Kaya, 17 Mart 2017, 20:20:08

« önceki - sonraki »

orucreis

eprianu

Yenersek puan farkı 4'e çıkıyor. Büyük fırsat yakaladık.

yirmiuc

Mersinin Urfayi yenmesi iyi olmadi. Haftaya Urfa deplasmanina gidecegimizi dusunursek bu maçı kazanmamız gerekiyor.

tactician

Alıntı yapılan: yirmiuc - 01 Nisan 2017, 18:46:39
Mersinin Urfayi yenmesi iyi olmadi. Haftaya Urfa deplasmanina gidecegimizi dusunursek bu maçı kazanmamız gerekiyor.

bu hafta kazanır isek urfa'yı önümüzdeki hafta deplasmanda da olsa rahat geçeriz diye düşünüyorum.
Benim önümüzdeki periyotta içeride-dışarıda en çekindiğim maç; bu maç.
Akabinde zorluk derecesi anlamında puan kaybı yaşama potansiyeli en yüksek olan maçlar deplasmanda oynayacağımız elazığ ve eskişehir maçları. Biraz da içerideki manisa maçı. o hafta, manisanın ve bizim ligdeki konumu maçın havasını etkileyecektir. Bunun dışındaki tüm maçları kayıpsız geçebiliriz diye düşünüyorum.

Karabudun

Balıkesir'i yeniyoruz, Urfa'dan da puanla dönüyoruz ve düşme hesaplarını diğer camialara bırakıyoruz.

jean

Sadece Samsunspor

Manisada 2yi yedi. Cok cok cok guzel hafta oldu. 3 puan aldik mi bu is tamam.

jean

Mersin haric skorlar guzel ins aldikmi cok guzel olacak

Karabudun

Alıntı yapılan: jean - 02 Nisan 2017, 14:28:16
Mersin haric skorlar guzel ins aldikmi cok guzel olacak

Ben Mersin ile işimiz olduğunu düşünmüyorum en azından şimdilik. Daha çok Urfa, GBB, özellikle de Manisa ve Elazığ ile yarıştığımızı düşünüyorum. Bandırma'ya düştü gözüyle bakıyorum.

ata55

Harika skorlar. Balkes'e basarsak 15 puan almış gibi oluruz.   :D

Shane_Falco

Ben bu güne kadar bu denli işimize yarayacak skorların çıktığı maçları kazandığımızı hatırlamıyorum. Bir haftadan bu denli karlı çıkmak Samsunspor camiasının genlerinde yok. Biz bu maçı kazanamayız.

Karabudun

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 03 Nisan 2017, 09:16:13
Ben bu güne kadar bu denli işimize yarayacak skorların çıktığı maçları kazandığımızı hatırlamıyorum. Bir haftadan bu denli karlı çıkmak Samsunspor camiasının genlerinde yok. Biz bu maçı kazanamayız.

Aynı endişeyi yaşıyorum. Haftanın diğer maçları oynanana kadar gayet rahattım. Oysa şimdi korkuyorum çünkü biz rakiplerin kaybını değerlendiremiyoruz. Büyük ihtimal berabere biter.

brigand

Bu hafta oynanan maçlardan sonra resmen final maçı gibi maç oldu. Kazanırsak 2-3 hafta bekleyeceğimiz şey bir haftada olacak. İki adım önüne geçeceğiz rakiplerimizin.

isa55

Haftanın kapanış maçı stresli olur. Biz stresi kaldiramiyoruz. Hele gol gecikirse...

ali ihsan

Bi penaltı kazanır rakipte 10 kişi kalır,bizde rahat rahat maç izleriz diye içimden geçiyor.Aksi olursa beraberlik olur diye tırsıyorum.