TFF 1.LİG 26.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Balıkesirspor

Başlatan Kaya, 17 Mart 2017, 20:20:08

« önceki - sonraki »

tactician

bu maçtan çok çekiniyorum. bundan sonraki süreçte bir bu maçtan bir de yine evimizde oynayacağımız manisa maçından çekiniyorum.
deplasmanda başarılı bir ekip. kontraya oldukça iyi çıkıyorlar.
Yine de galibiyete yakın tarafız. gaziantep gibi sadece bir puana gelmeyeceklerdir. oyunun temposunun yükselmesine de engel olmayacak bir rakip balıkesir.
bu maçı alır isek urfa'dan arka arkaya üçüncü galibiyetimizi de alarak döneriz ve o hafta kümede kalmayı garantileriz.
Akabinde samsun'da ağırlayacağımız manisa maçı da artık play-off hedefinin dillendirildiği bir maç olur.
ben bundan sonra çok aksi bir durum olmadığı müddetçe maç kaybedeceğimizi düşünmüyorum. umarım bugün aldığımız galibiyet eskişehir deplasmanına kadar oluşabilecek bir serinin başlangıcı olur.

fanatik samsunsporlu

Hollandalilar iyi çıksaydı hedefi yuksek tutabilirdik.kümede kalalım yeter su an.elazığ,manisa da iyi çıkış yakaladılar

ali ihsan

Ben rahat geçeceğimizi düşünüyorum.Açık oynayan takımları içerde taaftarla boğarız.

samsunum

Ne zaman pazar günü oynayacağız acaba Manisa maçı da hafta içine denk geliyor :o

Ekrem

Kapanmasınlar yeter . Malatyayı üçleyip yollamış takımız biz . Taraftarımız ile en azından yenilmeyeceğimizi düşünüyorum .p

samsunsporlu1994

Son haftalarda bir çıkış halindeyiz ve iyi sonuçlar alıyoruz. Son Altınordu maçından alınan 3 puanla birlikte son 3'ten uzaklaştık ve biraz olsun üzerimizdeki stres azaldı. Takımın genel sıkıntısı deplasman maçlarından puan çıkaramıyordu ancak iç saha maçlarında iyi sonuçlar alıyordu. Hatta bende bozuk plak gibi birkaç defa deplasmanda maç kazanamazsak paraşütsüz düşeriz kimse kendini kandırmasın diye yazmıştım. Son 2 deplasman maçından alınan 6 puan çok çok çok iyi oldu bizim için. Bizim takım zaten iç sahada iyi sonuçlar alıyor,biz deplasmanda böyle puanlar almaya devam edersek çok rahat ligde kalırız. Ben Balıkesir maçından önce kalan maçlar üzerinden ve geçmiş sezonlarda küme düşmüş takımların kaç puanla küme düştüğü hakkında bilgi vermek istiyorum.

KALAN MAÇLARIMIZ;
Balıkesirspor
Şanlıurfaspor(D)
Manisaspor
Elazığspor(D)
Ümraniyespor
Eskişehirspor(D)
Giresunspor
Göztepe(D)
Bandırmaspor

Kalan 9 maçımızın 5'i içeride 4'ü ise deplasmanda oynanacak. Bu bizim adımıza bir avantaj olabilir. Önümüzdeki 4 maçtan alınacak puanlar bizim adımıza belirleyici olacaktır.
15-16 sezonunda  16. Trabzon 34 puanla
14-15 sezonunda  16. Manisaspor 33 puanla
13-14 sezonunda  16. Trabzon 35 puanla ligden düşmüşler. İstatistik belki birşey ifade etmeyebilir ancak en azından fikir sahibi olabilmemiz adına önemli.
Bu ligde ortalama 37-38 puanı toplayan takım ligde kalıyor,ben 38-39 puan toplayıp ligden düşen takım görmedim bu ligde.
Bizim şu anki puanımız 25 ve kalan 9 maçtan 12-13 puan toplayabilirsek ligde kalırız diye düşünüyorum.  Balıkesir maçı da sıkıntılı geçecektir,zor bir maç ancak dolu tribünler önünde kaybedeceğimizi sanmıyorum. Kazanırsak çok çok rahatlarız,umarım herşey istediğimiz gibi gider.

Karabudun

Nedendir bilmiyorum ama rahat bir maç olacağını ve güle oynaya üç puanı alacağımızı düşünüyorum.

brigand

Ligin boyu artık iyice kısaldı. Nisan'la beraber sıkıştırmaya başlar takımları. Balıkesir maçı hem ilk maçın rövanşı, hemde düşme potasıyla aramıza en az bir maçlık fark koymak demek. Milli maç arasına moralli giriyoruz. Kısmetse sakatımız kalmayacak. Ahmet Burak Solakel'in dönüşü, Vedat'ın hazır oluşu takımı biraz daha yukarıya taşıyacaktır. Umarım bütün takım halinde bu arayı iyi değerlendirip Balıkesir maçıyla son düzlüğe iyi başlarız.

tactician

Ümraniye ile oynayacaklari ve daha önce hava koşulları nedeniyle tehir olan maçlarını önümüzdeki hafta pazar günü oynayacaklar.
Bu hafta kazanıp mersini iyice dibe atsınlar inşallah.  Haftaya oynayacakları maçta kartlar Vs noktasında yıpranıp gelirler diye düşünüyorum.

eprianu

Oraya bi 3 puan daha yazmanızı rica ediyorum. Kırmızı kart, olay, gerginlik vs olmazsa rahat alırız :)

551

İçerde Eskişehir Gtepe Sivas hepsi iyi oynadığımız maçlardı şimdi yine iyi oynayacağız ama bu sefer eski Samsunspor olmayacak.

jean

Antep maci gibi ins fire vermeyiz zor olacak ins aliriz

orucreis

Balkıza vura vura alıcaz maçı. Ki almalıyız. İlk macta 5 atip karaktersiz tribunlerinin samsun kumeye diye bagirmalarini unutmuyorum. Bu macta onlara gereken skor verilip balkes disari diye bagirmali.

Karabudun

Alıntı yapılan: jean - 18 Mart 2017, 11:31:29
Antep maci gibi ins fire vermeyiz zor olacak ins aliriz

Antep maçı gibi olmayacak. Üç puan için gelecekler, kapanma lüksleri yok. Risk alacaklar.