TFF 1.LİG 25.HAFTA | Altınordu - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 11 Mart 2017, 20:00:44

« önceki - sonraki »

tactician

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 17 Mart 2017, 11:08:11
Hadi arkadaslar güzel sonuc bekliyorum.
Insallah gelince keyifle macin özetine bakarim.

inşallah hocam
yeni işiniz hayırlı uğurlu olsun.
umarım samsunspor'a da geçmişte olduğu gibi uğur getirir bu durum.

samsunum

Kazanamazsak yazık olur ya
AlıntıTff 1.lig'de sahasında Samsunspor ile kritik bir maça çıkacak olan İzmir ekibi Altınordu'da sakatlar can sıkıyor. Lacivert Kırmızılı ekipte son yapılan antrenmana sakatlıkları devam eden Yusuf Abdioğlu, Abdulkadir Parmak, Oğulcan Ülgün, Berk Erel, Yusuf Yalçın Arslan ve Mersin İdmanyurdu karşılaşmasında sakatlanan genç oyuncu Enis Durak Samsunspor karşılaşmasında forma giyemeyecek isimler olurken Teknik heyetin bu eksiklikler karşısında sahaya nasıl bir ilk 11 ile çıkacağı şimdiden merak konusu oldu.     

samsunsporlu1994

Lumu,Brands,Göksu,N'Diaye,Mustafa Sevgi oynamazsa belki kazanırız,aksi halde sıkıntılı bir maç ve kaybedersek kimse şaşırmasın. Beraberlik iyi sonuç olur.

brigand

Lumu üzerinde bu maçta ısrar etmeli hoca, deplasman için daha uygun ve rakibe sorun çıkaracaktır.

Altınordu koşan, dinamik yapısıyla saha da kalan bir takım. Bu nedenle özellikle ortasaha hakimiyeti için Vedat'ın sağlık durumu önemli. Eğer ilk 11'de başlayacak durumda ise ileri hatta değişikliğe gidilebilir. Ofansif ortasaha olarak Vedat, sağda Murat, solda Lumu ileride Kone bu maç için en iyi dörtlü. Takımın geri kalanı aynı kalacaktır.

yirmiuc

"Yusuf Abdioğlu, Abdulkadir Parmak, Oğulcan Ülgün, Berk Erel, Yusuf Yalçın Arslan ve Mersin İdmanyurdu karşılaşmasında sakatlanan genç oyuncu Enis Durak " bir de sarı kart cezalısı bir oyuncuları vardı. Bu kadar eksiğe rağmen kazanamazsak yazık.

Shane_Falco

İlk 11
84. TOM MUYTERS
7. MURAT GÜRBÜZEROL
10. GÖKSU TÜRKDOĞAN
12. ERCAN YAZICI
26. MUSTAFA SEVGİ
28. HASAN KILIÇ
30. KENAN KARIŞIK
42. ABDÜLKERİM BARDAKCI
45. FAMOUSSA KONE
89. ERKAM REŞMEN
95. JEROEN LOMBE LUMU
Yedekler
55. FURKAN KÖSE
9. ELDIN ADILOVIC
5. OUSMANE CARDINAL NDIAYE
16. HALİL İBRAHİM PEKŞEN
18. GÖKAY IRAVUL
27. VEDAT BORA
21. CANBERK AYDIN
Teknik Sorumlu
OSMAN ÖZKÖYLÜ

Sakatlık veya herhangi bir durum mu var bilmiyorum ama Brands 18'de yok.

tactician

fizik olarak geçen hafta bizi alıştırdıkları performanslarından çok uzak bir görüntü sergileyen kone ve hasan daha iyi olacaktır bugün.
onun yanı sıra vedat'tan da verim alırız sanıyorum.

Olması gereken 11 düşüncem
muyters
erkam ercan abdülkerim burhan
hasan kenan
kone brands vedat
göksu

hoca sanıyorum yine kone önde göksu arkasında oynatacak. brands'ı yedek tutup kanada da murat gürbüzerol u yazacaktır.
sol bek için de yine sevgi tercihini yapacaktır.

brands'ı iyi oynadığı maçların peşine kesmişti hoca. sonra da moral motivasyon olarak çok geri düştü. ilk iç sahada maçında oldukça heyecan verici bir performans ortaya koymuştu oysa ki. sonraki hafta erken kırmızı kartın ceremesini çekerek kenara erken geldi. o günkü düşüşten sonra bir daha da 11 yüzü göremedi.

tactician

ben kadro tahminimi yazarken kadro açıklanmış. hoca kadroda farklı bir tercih kullanmamış. vedat'ı da yedek bırakmış.
brands olmayınca adiloviç kendisine ilk kez 18'de yer bulmuş.
saygı duymak lazım lakin bundan sonra brands'den hiç ama hiç verim alamayacağız. iyi başlamıştı oysa ki.
hoca da onu kazanmak yönünde hareket etmemiş belli ki.

Sadece Samsunspor

Gokay vedat 11de olmaliydi. Yine sacma kadro. Mustafa sevgi girsin ....

Sadece Samsunspor

jean

Kadro cok degisiyor her mac ins vardir bir bildigi hocanin

Ekrem

Kaç hafta oldu Göksu ne yapmış ne kazandırmış bu takıma . Gören varsa söylesin yanlış düşünüyorda olabilirim merak ediyorum gerçekten . Utandır artık Göksu .

samsunsporlu1994

Bu takımda performansa göre kadro kurulmuyor demekki. Eğer kurulsaydı Göksunun 18'de bile olmaması gerekiyordu.

mehmet yılmaz

İnşallah hoca haklı çıkar ve öle ya da böyle kazanırız. Üç puan fevkalade olur. Saldır Samsunspor....

Raqua55

Rakip takımın futbolcularına dokunamıyoruz 6 dakikada 5 faul verdi hakem mücadele etmekde yasak oldu bize