TFF 1.LİG 25.HAFTA | Altınordu - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 11 Mart 2017, 20:00:44

« önceki - sonraki »

Kaya

11 Mart 2017, 20:00:44 Son düzenlenme: 16 Mart 2017, 13:15:21 Kaya

fanatik samsunsporlu

Altınordu,Balıkesir,Urfa,Manisa,Elazığ.9 ila 11 puan arası almalıyız en az

GurbetciFanatik

Urfa Manisa Elazig cok kritik maclar 6 puanlik maclar ücüde.
Altinordu deplasmanini ben cözemiyorum bu takimin ne yaptigi belli degil.
Genc cocuklar oynuyor ne düsüyorlar ne cikiyorlar.
Kadro kalitesi olarak iyiyz ama rahat degiliz sorun orda zaten. Bu maca rahat ciksak fark atariz derdim ama diyemiyorum.
Malesef bu macin sonucunu yine Hocamiz belirler.

Karabudun

Bu saatten bizim her maçımız kritik. Altınordu da bunlardan ilki. Altınordu, GBB'den çok daha diri bir takım. Umarım hoca bu sefer Göksu'yu ilk 11'e yazmaz.

samsunmania

Erdoğan Yeşilyurt sarı kart cezalısı oldu yanlış saymadıysam kartlarını. bu çok güzel bir haber. Ofansif gücünün yarısından çoğu Erdoğan bu takımın.
Samsunspor'um inşallah iyi bir skorla dönecek İzmir'den.

fanatik samsunsporlu

Forvetleri Erdoğan sari kart cezalısi oldu Yusuf Acer iyi bir sol bek.Bindirmeleri iyi.

tactician

belki tek tehditkar futbolcuları erdoğan. onun da cezalı olması oldukça iyi bir haber bizim için.
denizlispor maçına benzer bir gidişat bekliyorum. Belki o maçta bulduğumuz sayı kadar net pozisyon bulamayız ama yine de galibiyete yakın tarafın biz olacağımızı öngörüyorum. Gireceğimiz pozisyonları gol yapar ve kazanırız inşallah.

mehmet yılmaz

Savunmamız toparladı. Son 4 maçta sadece 1 gol yedik, o da penaltı dönüşünde oldu. Biz daha kaliteli bir takımız. Kazanabiliriz. Kazanmalıyız da.

samsunmania

Ben de sizler gibi düşünüyorum. Bu mac aynen denizli maçı gibi olacak bence de. Hele ki bugünkü  oyunları çok kötüydü. Tek artıları kondisyon ki o da bizim takımda da var. Beykanin savunmasını iyi yapıp uzaktan şutlarına dikkat edersek 3 puanı alırız. Inşallah da böyle olur.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

celebi

Kaya

Gbb maçında kabul edilemez olan ''Orta sırada ununu elemiş eleğini asmış takım'' görüntüsünden, son 90 dakikaymış gibi maksimum mücadeleyi sergileyecek takıma geçme maçı.

Haftanın açılışında kazanıp araya huzurlu ve mutlu gitmeliyiz. Umarım takımı yöneten de bunun bilincindedir.

Shane_Falco

Taraftar baskısı yok. En iyi oyuncularından biri cezalı. Orta sıralarda ineceği yok çıkacağı yok.
Bu şartlardaki bir takımı yenmemiz gerekiyor. GBB ile kaybedilen 2 puan buradan telafi edilmeli.

muzaffer4

galibiyet tabiki çok iyi olur ama 1 puanın bile ne kadar önemli olduğunu bu hafta görmüş olduk.
Altınordu'nun içerideki maçlarına baktığımızda tipik beraberlik maçı gibi duruyor

Musti

Muyters
Erkam-Ercan-Abdülkerim-Burhan
Gökay-Kenan-Hasan
Halil-Kone-Lumu

Savunmada 4141 atakta 433 . Dinamik kanatlarla işi bitirmemiz lazım.

eprianu

Altınordu çok büyük ihtimalle GBB gibi kapanmayacaktır. Açık olan takımlara karşı iyiyiz.
Ortada bir maç, Koneyle birlikte bir iki oyuncumuz gününde olursa kazanırız.