TFF 1.LİG 24.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Gaziantep B.Ş. BLD.Spor

Başlatan Kaya, 05 Mart 2017, 18:56:14

« önceki - sonraki »

tactician

toplam kapasite ne maraton kısmı için bilmiyorum ama satılmamış yaklaşık 2500 bilet kalmış gibi görünüyor yeşil koltuklar sayıldığında.
Bugün yapılacak alımlar ile doluya oldukça yakın bir durum oluşacaktır sanıyorum.

davidsavage

Alıntı yapılan: töngel - 11 Mart 2017, 05:27:19
toplam kapasite ne maraton kısmı için bilmiyorum ama satılmamış yaklaşık 2500 bilet kalmış gibi görünüyor yeşil koltuklar sayıldığında.
Bugün yapılacak alımlar ile doluya oldukça yakın bir durum oluşacaktır sanıyorum.

7.000 kişilik maraton unun kapasitesi.

evolution55

geldi çattı maç günü, heyecan dorukta ama maça gidecek renktaşlar aman diyeyim tahriklere kapılmayın kimsenin kapılmasına da müsaade etmeyin bu sefer kesin seyircisiz oynama cezası verir bu tüpçü ve saz arkadaşları. zaten adamların bize ayrı bir sevgisi(!!!) var. fırsat kolluyorlar ş..efsizler!!

tactician

biletlere ilgi hiçte fena değil
sanırım 6 bin-6 bin 500 kişi olacak maraton.

GurbetciFanatik

Göksu yine ilk 11 de. Neyseki oyunun akisina göre onun yerine girebilecek Kevin ve Gökay var.
Lumu ilk 11 de. Oda bugün gününde olmazsa onun yerine girebilecek bir Vedat var.
Ndiaye yok ilk 11 de bu güzel olmus.
Yanliz yedeklerde bir tane forvet yok o üzücü bu Adilovic kendini toparliyamicak anlasilan yoksa hoca niye ilk 18 lik kadroya almasin.

evolution55

ulan trt senin vereceğin koreografi görüntüsüne ben  >:( >:(

evolution55

55ertan

evolution55

elexir

evolution55

Raqua55

İlk 30 dakikada antep iyi kapatıyor kanatları göbekden delmeliyiz.Lumu kalan 15 dakikada nasıl oynar bilmem ama ikinci yarı vedat bora girmeli yerine

ngonge

GurbetciFanatik

Lumu sahada yok. Degismeli ikinci devre hemen.
Göksu ayni bos bos kosuyor icraat yok.

55ertan