TFF 1.LİG 24.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Gaziantep B.Ş. BLD.Spor

Başlatan Kaya, 05 Mart 2017, 18:56:14

« önceki - sonraki »

Karabudun

Çok yükseklerden esmeye lüzum yok. Evimizde oynacağız ve rakip iyi oynamıyor ancak yine de ayaklarımızın yere basması lazım. Neticede yendiğimiz takdirde adamlar son üçe düşecekler. Buna öyle kolay kolay razı olacaklarını sanmıyorum. Evet, yeneceğimize inanıyorum ancak fark atabileceğimize falan ihtimal vermiyorum. ALLAH utandırmasın.

muzaffer4

Süper lige çıktığımız sezon ve geçen sezonun ilk devresinde muhteşem tribün desteğine rağmen yenememiştik :-X

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 06 Mart 2017, 15:51:12
Süper lige çıktığımız sezon ve geçen sezonun ilk devresinde muhteşem tribün desteğine rağmen yenememiştik :-X

Süper Lig'e çıktığımız sezon 4-0 yenmiştik. Üstelik yine bir cumartesi günüydü ve tribünler çok da dolu değildi.

Hafta içi sıcak ve güneşli havalar var. Cumartesi sıcaklık düşecek. Bence gündüz maçı olması nedeniyle iyi bir şey bu. Hakikaten çok kritik bir maç daha ve kazanabilecek düzeydeyiz.

muzaffer4

Pardon ben süper lige çıktığımız sene Kayseri Erciyes maçıyla karıştırdım

samsunum

Şu  bilet fiyatlarının bi ayarini tutturamadilar.  Maraton  10 kale arkasi 5 lira

Shane_Falco

Formlari ne kadar kotu olsada cok iyi oyunculara sahipler. Dikkatli olmamiz gerek. Mersin maci sonrasi Oguz Cetin revizyon yapacakmis gibi konustu. Insallah kazanan taraf olacagiz.

Levent ÖCAL

Sadece Samsunspor

Kareografi yapilacagi icin duzenlediler fiyatlari tekrar 5 lira oldu maraton

tactician

mustafa sevgi sanırım sol bekte yer alacak. idmanlara başlamış sanırım.
Bakalım göbekte ercan-abdülkerim mi yoksa ndiaye-abdülkerim tercihi mi gelecek hocadan.
ön taraf kurgusunda bu hafta yine kevin'sız formasyonda devam edecektir diye düşünüyorum. lumu yerine vedat tercihi gelebilir.

Bence olması gereken 11
tom-erkam-ercan-abdülkerim-burhan
kenan-hasan
kone-kevin-murat
göksu

sanırım hoca;
tom
erkam-ndiaye-abdülkerim-sevgi
kenan-hasan
vedat-göksu-murat
kone

şeklinde bir tercihte bulunacak.

Dip not; ciddi bir taraftar desteği olacaktır, kareografide cabası.
Güzel bir haftasonu olur bizler için inşallah

Karabudun

Yönetimin koreografi haberinden sonraki bilet manevrası yerinde oldu. İnşallah layıkıyla yapılacak koreografi.

kamuri

hani bazı maçlar var ya klasik 1_0 olsun bizim olsun tam buna uygun bi maç

mehmet yılmaz

Cumartesi gündüz olmasına rağmen dolu tribünler olacak gibi duruyor. Tabii bunda koreografinin de etkisi var. İç sahada seyirci avantajını iyi kullanan takımlardan biriyiz. Oyuna etki edebiliyoruz. Rakip, Antep Belediye oldukça formsuz. Çok kötü bir teknik direktör getirdiler. Bunlar bizim lehimize. Ancak kağıt üstünde iyi bir kadroları ve potansiyelleri var. İyi konsantre olursak kazanamayacağımız bir maç değil. Takım özgüven de kazandı. Bir galibiyetten daha ötesi olacaktır üç puan.

ali ihsan

Ben tarifeyi bozmayacağımız kanaatindeyim.3-0 alırız.

jean

tactician

antep belediye yönetimi ortamı germek için her türlü adiliği yapıyor.
antepte oynanan maçta yaptıkları yetmezmiş gibi...
mersin maçındaki stres ortamının rakibe yaradığı bir gerçek. bunu onlar da görmüş olmalı ki, benzer bir ortam hazırlamaya çalışıyorlar.
Bu şekilde maça gelecek hakemleri de psikolojik olarak etkileme derdini de güdüyor olmalılar.

Biz taraftar olarak mersin maçında yaptığımız hataları tekrarlamayalım aman.

inşallah düşerler de kurtuluruz bu sülük takımlardan.