TFF 1.LİG 23.HAFTA | Denizlispor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 26 Şubat 2017, 20:35:58

« önceki - sonraki »

yirmiuc

korayxyz

Arkadaşlar rahat olun. Yarın mutlaka kazanacağız ;)

samsunum

Eğer yarın kazanırsak mersinin yenmesi iyi oldu haftaya allahın izni ile antep bld yi alta alırız ;)

ata55

Karabudun

Bu zamana kadar oynadığımız her maç mühimdi ancak bu sezonun en mühim maçına yarın çıkıyoruz. Mübalağa etmiyorum. Yarınki Denizli maçı bu sezonun en mühim maçıdır. Yarın kazanırsak Denizli'yi de potaya sokuyoruz. Urfa'nın zaten yol alabildiği yok. GBB de bugün yenilerek kendi ayaklarına sıktı. Yarın ve gelecek hafta galip gelmeyi başarabilirsek son üçten çıkıyoruz. Manisa-Bandırma maçı nasıl biterse bitsin. Haftaya Bandırma-Elazığ maçı var ve oradan da ne çıkacağı hiç önemli değil. Biz iki hafta üst üste kazandığımız takdirde en kötü ihtimalle üç takımı ardımızda bırakıyor ve kendimizi son üçün dışına atıyoruz. ALLAH biliyor ya GBB maçından en ufak şüphem yok. Aslı olan yarın kazanmak. Ne yapıp edip yarın kazanmalıyız.

SametYılmaz55

Önümüzdeki 3 maçtan 7 puan alırsak her türlü çıkıyoruz potadan.Yarın kazanırsak Mersin'in yenmesi işimize gelecek.Mersin iddialı olduğu sürece küme düşme hattındaki takımlara karşı daha dirençli olacaktır.Buda işimize gelir.onemli olan su 3 maçtan en az 7 puanla çıkmak.Allah utandırmasın inşallah

GurbetciFanatik

Denizli (d)
GBB  ev
Altinordu (d)
Balikesir  ev
S.Urfa (d)
Manisa  ev
Elazig (d)
Ümraniye  ev

TFF bize dese kendinize göre fikstür yapin inanin bundan güzelini zaten yapamazdik.
Büyük bir aventajimiz var alt siralardan kurtulamamiz icin yukaridan hic bir Takimla oynamiyoruz önümüzdeki 8 macta.
Su 8 mactan 17 puan alsak son 4 haftaya rahat girerdik.

samsun 55

84. TOM MUYTERS
89. ERKAM REŞMEN
12. ERCAN YAZICI
5. OUSMANE CARDINAL NDIAYE
42. ABDÜLKERİM BARDAKCI
30. KENAN KARIŞIK
28. HASAN KILIÇ
95. JEROEN LOMBE LUMU
7. MURAT GÜRBÜZEROL
10. GÖKSU TÜRKDOĞAN
45. FAMOUSSA KONE
Yedekler
1. BEKİR SEVGİ
32. KEVIN MARTİNUS ADRİANUS BRANDS
4. FATİH KILIÇKAYA
18. GÖKAY IRAVUL
41. CANER KOCA
21. CANBERK AYDIN
23. BURHAN ARMAN
Teknik Sorumlu
OSMAN ÖZKÖYLÜ

celebi

GurbetciFanatik

Ndiaye ilk 11 de yine
Adilovic ilk 18 de yok
Lumu ilk 11 de
Kevin yine yedek

bakalim hocanin kafasinda ne var.
Gecen haftada mac baslamadan elestirdik ama 3-0 yendik.
Onun icin susuyorum maci bekliyorum.

celebi

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 05 Mart 2017, 12:10:01

bakalim hocanin kafasinda ne var.
Gecen haftada mac baslamadan elestirdik ama 3-0 yendik.
Onun icin susuyorum maci bekliyorum.

55.hakan

Sola Burhan'ı koysana Ndiaye'nin oynamasından iyidir.Zorla niye eziyet ediyorsun bize.

Shane_Falco

La federasyon Allah belani versin direk kirmizi karta tek maç mi ceza verdin :/ Yapistirsana N'diaye ye 3 mac ceza

tactician

Ndiaye ısrarını anlamakta güçlük çekiyorum.

özkan

Hocanın sol bek ercan tercihi gaye yerinde ve mantıklı.Burhan amatorde bile oynamayacak kadar pozisyon hatası yaparken karşısında kappel oynayacakken sert hamlelerle ercanı onun karşısında koyması bence gayet mantıklı.

Kadro seçimi gayet ofansif,ya çok rahat alırız ya çok rahat patlarız gibi hissediyorum.

Ama ne olursa olsun yenilmemeliyiz,inşallah bugünleri geçiririz..