TFF 1.LİG 23.HAFTA | Denizlispor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 26 Şubat 2017, 20:35:58

« önceki - sonraki »

55.hakan

Ndaiye'yi oynatma artık defanstaki uyumu görmüşsündür bugün.Göksu ısrarından vazgeçip oraya Brand'ı monte etmesi lazım hocanın.Bu arada Ahmet Burak inşallah yetişir bu maça.

GurbetciFanatik

1 puan teselli
3 puan muhtesem olur.
Ama genelikle Denizli deplasmanindan iyi sonuc aliyoruz insallah yine öyle olur.
Hoca insallah bu sefer dogru 11 de sahaya cikar. Ercan kalmali Ndiaye fantezisine gerek yok.
Göksunun yerinde Kevin , Mustafanin yerine ABS aldimi bu is tamamdir.

yirmiuc

26 Şubat 2017, 21:57:12 #3 Son düzenlenme: 26 Şubat 2017, 22:01:14 yirmiuc
Şu maçı şans golü de olsa yenelim başka bir şey istemiyorum.
Denizli hedefi olmayan bir orta sıra takımı bizim kadar istekli ve motive olamazlar.

samsunsporlu1994

11 deplasman maçında 10 mağlubiyet 1 beraberlik gibi çok çok kötü bir performansımız var. Yine bir deplasman ve sıkıntılı bir maç. Denizli ligin iyi takımlarından biri,maçın deplasmanda olması dolayısıyla favorinin Denizli olduğunu düşünüyorum. Ancak 3 puana daha çok ihtiyacı olan takım biziz,bu da bir gerçek. Hocanın maça nasıl bir 11 ile başlayacağı çok önemli, Bolu maçının kadrosu ile maça başlarsa bence farklı yeniliriz. Mustafa Sevgi ve Göksu'yu yedeğe çekip farklı isimleri 11'de başlatmalı.

oguz_5528

Kıralım artık şu deplasman fobisini..Denizli açık futbolu tercih ederse perişan ederiz..

Karabudun

Aynı kadroyla çıkarsak perişan oluruz. Makul bir kadro tercihiyle kontra atak kovalarsak en kötü bir puanla döneriz.

samsunum

Denizli iç  sahada o kadar iyi degil ama başkanlari 5 maça 1 milyon prim dağıtacagini söylemiş

evolution55

o sene bu sene diye havaya giren denizlinin havası ilk yarıda sönmüştü, deplasmanda en kötü 1 puan olmalı. denizlide 3 sene yaşamış biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki şehir ile takım bütünleşmesi yok, maça gidenler çekirdekçi tayfa. bağıran 3-5 kişi var. 5 maç 15 puan karşılığı 1 milyon prim çok zor, başkanları inanmış mıdır acaba?

muzaffer4

Yenelim deplasman kabusu sona ersin sonraki Gaziantep b.b maçı stadda boş yer kalmaz

jean

Ilk defa bir deplasmandan bu kadar umitliyim ins aldikmi cok daha rahatlicaz

brigand

Onlarda tekrar bir ateş arıyorlar. Şuan ki sıralamalarını flaş deplasman galibiyetlerine borçlular. Bu akşam Mersin deplasmanından sonra önce bizimle sonra Bolu'yla içeride oynayacaklar. Bu onları daha iştahlı kılıyor. Bolu maçı kadrosuyla buradan istediğimizi alacağımızı sanmıyorum. Bir şekilde hoca en doğru tercihe ulaşması gerekiyor ama basın toplantısında Göksu hakkında dediklerinden sonra keseceğini sanmıyorum. Denizli'nin iç saha baskısı olmadığını bilsek bile bu sezon bütün deplasmanlar çok zor bize. Takım bir şekilde bir deplasman galibiyeti alacak diye düşünüyorum. O galibiyet buradan çıkar inşallah. İlk galibiyet hedefi motivasyon ve isteği daha da üste çıkarabilir.

emre

Bolu galibiyetiyle isler bizim lehimize döndü aslinda. Miy maçında Denizli iyi bir görüntü sergilemedi. Hocaya güvensek galibiyet içten bile değil. Denizli ve pesine evimizde Antep maçı... Artik yenilgiyi unutmamız gerek. Rakipler kaybedecektir.

ata55

ndiaye oynamazsa 0-0'ımız garanti. gerisi bir gole bakar

özkan

Denizli renk vermedi miy maçında.Günümüzde olmamız yeter yenmemiz için.Korkmamalıyız denizliden.Ama 1 puanında değerini bilerek gitmeliyiz.Tıpkı ads,sivasda değerini bilemediğimiz puanlar gibi..