TFF 1.LİG 22.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Boluspor

Başlatan Kaya, 18 Şubat 2017, 12:54:29

« önceki - sonraki »

celebi

ben daha fazla taraftarımız olacağını düşünüyorum

tactician

santos'lu boluspor ile santos'un sahada olmadığı boluspor arasında dağlar kadar fark var.
Birisi alt lig takımı diğeri yukarıyı kovalayan bir takım oluyor. Fark bu derece bariz.
Neden santos sürekli 11'de yok, sakatlıktan sonra tam toparlayamadı sanırım.
Bizim maçta rakibin direncini biraz da o belirleyecek.

ndiaye-ercan değişikliği savunma direncimizi iyice pekiştirecektir. Öte yandan ABS olsa çok daha iyi olurdu elbet ama Burhan bu maçta geçen hafta olduğu kadar tutuk bir görüntü sergilemeyecektir.

Skor durumuna göre oyuna atabileceğimiz Adiloviç de kulübede olacaktır artık.
Onun dışında osman hocanın çok belirgin bir değişiklik yapacağını beklemiyorum.

İnşallah kazanacağız...

brigand

Her geçen hafta daha da kritik oluyor. Düğümü bir yerden çözmemiz gerekiyor artık. Yoksa gittikçe daha fazla stres yüklenip paniklemeye başlıyoruz. Bu da çözümü hiç de kolay olmayan bir şey.

Taraftar desteği olmadan işimiz daha zor ama Osman hocanın artık değişikliklere gitmesi gerekiyor. İlk golü bulmamız bizim için çok önemli. Bu kadar stres ve panik yüklü oyuncunun biraz daha rahat ve özgüvenlerinin yerine gelmesi için şart.

Bolu'da Santos faktörü çok fazla. Çok fazla varyasyon seçeneği oluyor. Ama o yokken ilk golden sonra dağılan ekip görüntüsündeler.
Umarım bu sefer şans da bizim yanımızda olur ve 3 puanı alırız.

ali ihsan

Malatya maçında olduğu gibi disiplinli oynarsak ve orta saha üstünlüğünü ele alırsak bu maçı kazanırız.Ben orta sahaya müdahale bekliyorum.Kenan'ın yerine Gökay veya Caner tercihi gelmelidir.

tactician

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 24 Şubat 2017, 14:19:06
Malatya maçında olduğu gibi disiplinli oynarsak ve orta saha üstünlüğünü ele alırsak bu maçı kazanırız.Ben orta sahaya müdahale bekliyorum.Kenan'ın yerine Gökay veya Caner tercihi gelmelidir.

Ben olsam kenan-hasan ikilisine hiç dokunmam.
Hasanı da rahatlattı bu durum
Biz Ne Gökay'dan ne de Caner'den maç temposu alamayız.
İkisi de hamle oyuncusu olarak alındı. Şahsi görüşüm, öyle kalmalılar şu an için.
Çok göze batmıyor kenan doğru, biraz kaçak güreşiyor görüntüsü de veriyor doğru ama maç temposu içerisinde yapması gerekeni yapıyor bence.
Onun dışında yeni bir isim şu an riskli olur, orta sahadaki savaşı kazanamayız inanın.

GurbetciFanatik

Bugün Giresun insallah Elazigi yenerde az icimiz rahatlar.
Boluspora karsi Kone forvet oynamali diyoruz ama kanada gececk adam yok.
Bende Lumu dedim ama ne yazikki gercekten hazir degilmis adam.
Madem Kone kanatda oynicak o zaman Adilovic forvet olmali tabi oda ne kadar hazirsa.
Hocaya mocaya kiziyoruz ama su oynasin bu oynasin diye görünen oki oynasin dediklerimiz adamlar suan vasat.

yilmazselcuk55

Giresun 1-0 önde şu anda inş manisa antep bb puan kaybeder.  Bandırma ile urfa maçıda varken bu hafta mutlaka kazanmalıyız.

jean

Elazig maglup oldu 2-1 degerlendirmemiz lazim bu haftayi

samsunsporlu1994

24 Şubat 2017, 22:24:36 #23 Son düzenlenme: 24 Şubat 2017, 22:33:13 samsunsporlu1994
5 haftada sadece 4 puan alabildik,yukarıdaki takımlar iyi sonuçlar almış olsa şu an 8-9 puan fark olabilirdi. Şansımıza Bandırma ve Elazığspor da kötü sonuçlar aldı. Bugün Elazığ yenildi 19 puanda kaldı,yarın Bandırma'nın yeni hocasıyla kazacağını düşünüyorum,kazanırlarsa 21 puan yapacaklar. Manisa Göztepe deplasmanına gidecek,Göztepe'nin kazanması gerekiyor. Bu sonuçlar gerçekleşirse Bandırma 21 puanla 14.sırada,Manisa 20 puanla 15.sırada,Elazığ 19 puanla 16.sıra şeklinde sıralanacak. Biz Boluspor maçından 3 puan alamazsak biraz geride kalmış olacağız. Kazandığımızı düşünürsek sıralama değişmeyecek belki ama 15.Manisaspor ile aramızda sadece 2 puan fark kalmış olacak ve ciddi anlamda ligde kalma ihtimalimiz artacak. Kazanamazsak sıkıntılar daha da artar malesef.

Raqua55

Manisa'da kaybetti Yarın mutlaka kazanıp puan farkını indirmemiz gerekiyor

jean

Ligin en kritik maci yenersek lig yenicen baslicak bizim icin

Ekrem

Yürek ağızda izleceğiz yine maçı , kesinlikle galip gelmemiz lazım . Artık seri yakala güldür yüzümüzü Samsunspor

ata55

yenilirsek kepenkleri kapatıp gidelim. tarihimizin en kritik maçları başlıyor.

tactician

hava kapandı yağmur var...
çocukluğumdan bu yana değişmeyen bir şey bu, enteresandır.
samsunspor maçının olduğu gün yağmur da olur.
Bereketli takım vesselam...

geçen hafta neredeyse bütün stadının ceza alması taraftar sayımızı ciddi biçimde etkilmiş durumda.
Bugün stad gişelerinden yapılacak yüklemeler ile stad içerisinde 1000-1500 arası taraftara oynayacağız gibi görünüyor.
80-100 kadar da boluspor taraftarı olacak.

Taraftar'ın daha az olması belki futbolcular üzerindeki stres seviyesini de azaltır. Özellikle maç başında geçen hafta çok bocalamışlardı. defansta ndiaye'nin olmayacak olması da avantaj. (rüyamda oynanan maçta nedense savunmada fatih-ercan ikilisi vardı. hoca sezer'i de kesmişti beklenmedik şekilde. hangi tarihteki maçı oynadı isek bilinç altında artık  :D)

kazanmak çok şey demek bugün.
İnşallah kazanacağız...

mehmet yılmaz

Ben rüyamda 2-1 kaybettiğimizi gördüm. Maç rüyalarım hiç çıkmaz. Yine öyle olur ve kazanırız inşallah.