TFF 1.LİG 22.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Boluspor

Başlatan Kaya, 18 Şubat 2017, 12:54:29

« önceki - sonraki »

Kaya

Çok büyük bir süpriz olmazsa seyircisiz oynayacağız. Bolu takımı mersin gibi kapanmayacak kazanmak için oynayacaktır. Avantaj olarak kullanıp kazanacağız inşallah.

celebi

inşaallah serinin bir başlangıcı olsun diyeceğpim ama taraftarsız zor olur düşüncesindeyim. yinede SONUNA KADAR SAVAŞ SAMSUNSPORUM DAİMA YANINDAYIZ

sadece55

İnşallah sadece blok kapatmalar olur.Taraftar gücünü kaybetmek çok acı olacak şerefsizler iyice üzerimize oynuyorlar. Bu maçta artık ideal kadro ile oynamalıyız.

orucreis

Kufur vs. Olsaydi blok kapatma olabilirdi ama direk saha olayi sahaya atlama var kufur de cabasi zaten. Tff bu keyifli ani kacirmaz acimadan cezayi yagdirir. En az 3 mac saha kapatmaya kesin gozuyle bakiyorum. Osman hocanin aciklamasindan 3 mac veren sevgili tff yetkilileri bu firsati tepmez.

Ama kazanacagimiza inaniyorum. Ne olursa olsun kazanmaliyiz.

Sol Açık

Umarım yarın Ümraniye kazanır ve iyice moralsiz gelir Bolu. Kesinlikle kazanmalıyız!

samsunsporlu1994

Maçın seyircisiz oynanacağını da düşünürsek ortada bir maç gibi görünüyor,kazanacağımızı düşünmüyorum.

oguz_5528

Bu maç bizim arkadaşlar çok rahatım 2 gol atarız alırız 3 puanı,şimdi takım için 'taraftar için oyna'ma maçı.

Sol Açık

Bolu'da Guido Koçer cezalı. Aslında Poepon da kart görseymiş cezalı duruma düşecekmiş (ki gerçekten tehlikeli bir forvet), görmemiş.

Stoper

Göksu, 10 numara pozisyonunda daha katkı yapar.
Kenan iyi değil, yedek başlamalı. Gökay denenebilir.
Adilovic ilk 18de olmali.
Ndiaye zaten cezalı,umarım Ercan'da iyi maç çıkarır ve formayı kaptırmaz.

Hoca Kenan ve Göksu inadından vazgeçerse kazanırız.

....... Muyters......

Erkam....        ....Ercan..... Abdülkerim...... Burhan.....

Vedat....     Hasan.....     Gökay....

..... Kevin.....      .....Göksu....

..... Kone....

sadece55

Bu maçta Ndiaye bombasının oynamaması ben çok umutlandırıyor. Bir türlü almayız bu maçı hocam Kone yi önde oynat bir türlü kazanacağız.

jean

Bu maci ins alirsak herseyî guzel olacagina inaniyorum

samsun 55

Yine 1 ay mac yonetmeyen adami vermisler hakem suat arslanboga en son karabuge 1-0 yenildigimiz maci yonetmis

Sadece Samsunspor

Furkan ve Ahmet Burak Solakel oynamayacakmış. Abs bir an önce iyileşmeli Burhan'ın hiç bir katkısı yok. Adilovic ilk 18de yer bulacaktır bu hafta.

orucreis

Bu hafta adili goksunun yerine, gokayida kenanin yerine oynatmasi lazim. En azindan 2. Yari oyuna girmeliler

mehmet yılmaz

Çok kritik bir maç daha. Üç puandan başkası yalan. Artık Osman Özköylü'nün bir katkısını görmek istiyorum. N'Diaye'nin olmaması bizim için büyük avantaj. Tabii bizim ligi hiç bilmeyen birisi N'Diaye'yi rakibin bir oyuncusu sanabilir :) Ama maalesef bizim banko oyuncumuzdu. Neyse ki, yok. Bu vesileyle Adiloviç de en azından 18'de yer bulur.

Biz cezalıyız. MİY maçına gelemeyenlerin bu maça gelmeleri şart. Yine de 3-4 bin kadar seyirci olur diye temenni ediyorum.