TFF 1.LİG 21.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Mersin İdman Yurdu

Başlatan samsunsporlu1994, 12 Şubat 2017, 21:43:16

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Maratondan kaç bilet satılmış,onu görebilen arkadaş var mı?

Ahmeti

Gol bulamadığımız her dakika rakibin direncini artırdığımız dakika olacaktır biran önce gol bulup rakibin fişini çekersek bizde tiribünde rahat bir maç izleriz.

sadece55

Karlı bir hava malesef bize zarar verecek inşallah saha şartları müsait olur.

celebi

GurbetciFanatik

Mersin Otobüsünün Samsunda taşlandigi camlarin kirmislar logolarini boyamislar.
Eger dogruysa bravo yani icine edin olayin. Yavv bize ceza vermek icin herkes siraya girmis. Futbolculardan ne istiyorsunuz pisligi hakeden taraftarlari. Insallah ceza gelmez birde bununla övünenler var hayret yaa.

samsunsporlu1994

Ben dün öğlen gibi Atatürk Anıtı'nın biraz ilerisinde bir otelin önünde gördüm. Otobüste birşey yoktu,hatta 2-3 futbolcu geziyorlardı.

Karabudun

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 17 Şubat 2017, 10:31:53
Mersin Otobüsünün Samsunda taşlandigi camlarin kirmislar logolarini boyamislar.
Eger dogruysa bravo yani icine edin olayin. Yavv bize ceza vermek icin herkes siraya girmis. Futbolculardan ne istiyorsunuz pisligi hakeden taraftarlari. Insallah ceza gelmez birde bununla övünenler var hayret yaa.

Kaynak belirtir misin kardeş?

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Karabudun - 17 Şubat 2017, 12:30:28
Kaynak belirtir misin kardeş?

Facede ve Instagramda okudum sabah. Inşallah yalan haberdir. Zaten yazdim.eğer doğruysa diye.

Karabudun

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 17 Şubat 2017, 12:34:14
Facede ve Instagramda okudum sabah. Inşallah yalan haberdir. Zaten yazdim.eğer doğruysa diye.

Nette bakındım da göremedim. Link falan vardır diye belki sordum. Yanlış anlaşılma olmasın. Rentaşımızdan şüphemiz olmaz. ;)

evolution55

satılan biletler ile ilgili bir havadis var mı arkadaşlar, kaç bilet satılmış acaba?

bu maç muhtemelen yine taraftarımızın kazandıracağı bir maç olacak

Musti

instagram'da insta_samsunspor hesabında gördüm ben de

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Musti - 17 Şubat 2017, 14:42:17
instagram'da insta_samsunspor hesabında gördüm ben de

Aynen orda gordüm. Inşallah yalan haberdir. Yakişi kalmaz rakip takimin futbolculara taş atmak camlari kirmak.

jean

Maglesef bunlar bos isler onemli olan sahada yenip hosgeldiniz demek

orucreis

Ne gerek var bunlara niye adamlara satasiyosun durduk yere yen sahada mac sonu koydukmu cek mersin kumeye diye bagir tamam. Adamlari durduk yere galyana getirip hirslandiriyorsun ki? Bazen bizim tribunlerin neyin kafasini yasadigini cok merak ediyorum