TFF 1.LİG 21.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Mersin İdman Yurdu

Başlatan samsunsporlu1994, 12 Şubat 2017, 21:43:16

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Hep ihtiyatlı yazmayı tercih ederim, ama zaten 6-7 önemli oyuncusu olan MİY'nda 3 as cezalıyken kazanamazsak olmaz!

Puan durumu vs açısından değil, ama oyun açısından kazanamazsak düştük demektir!

Elbette kalelerini açıp atmamızı beklemeyecekler. Yani zor maç olacak. Ama en az 3 farklı kazanacağımızı düşünüyorum.

brigand

2 hafta üst üste içerideyiz. Rakibin kim olduğuna bakmadan bu 6 puana acil ihtiyacımız var. Ne yapıp edip almamız gerekiyor. Maçın Cuma akşamı olması zora sokuyor tribünü ama yine de baskıya yetecek bir maraton olacaktır.

sadece55

Sivasa bu soğukta 1500 kişi giden taraftar bir şekilde stadı dolduracaktır. Osman hoca bu sefer fantezi yapmayıp adam gibi kadro çıkartırsa zorlanmayız diye düşünüyorum.

samsunum

Dikkat ediyorum 3 sene önceki görüntüleri koyup ortalığı  proveke  eden bazı  arkadaşlarimiz var. Bu davranışin bize faydası  değil  zararı  var. Rakibi hirslandirmaya hic gerek  yok. Gerekli konusmayi başkan yapacaktır  mactan  önce  futbolculara.

Eğer olur da maçı  erken koparirsak. Mersinli futbolcular  ortamı  germek için  uğraşacaklardir. Çok dikkatli  olmamiz lazım. Malum bizde arıza  çok.

evolution55

bu fiyatlara stadın dolması gerek. tek handikap maç cuma ve erken saatte

Sadece Samsunspor

Sehir artik gerekeni yapiyor. Sira sizde bu macta puan kaybederseniz o zaman siz dusunun

samsunsporlu1994

15 Şubat 2017, 01:18:57 #21 Son düzenlenme: 15 Şubat 2017, 01:22:44 samsunsporlu1994
Bu maçı kazanamazsak gelecek haftalar işimiz çok zorlaşacak. Önümüzdeki 4 maçın 3'ü iç sahada. Bu 4 maç ligdeki kaderimizi belirler büyük ihtimal. Bu arada Cuma günü maraton bileti kalır mı? Yoksa erkenden alalım mı?

oguz_5528

2 tane atarız gelecek haftalara moral olur ..önümüzdeki 2 maç 6 puan gelmezse Osman Hoca ile yollar ayrılmalı acilen

sadece55

Biletleri son güne bırakmayalım hadi yüklenelim beyler...

kamuri

cuma günü 18 30 a maç koyan fedarasyona da buna itiraz etmek aklına bile gelmeyen yönetime de lanet olsun sanki herkes işten saat 17:00 da çıkıyor ben mesela 18 30 da çıkıyorum işten o da mesaiye kalmazsak kirazlıkta sanayide çalışan birini düşünün bi de kaçta çıkacak işten de maça gelecek hem stadlar boş diye ağlıyolar televizyonda hem de hafta içi 18 30 a maç koyuyolar yap şu maçı sekizde ne olur yani. koştur koştur geleceğiz artık keşke maç fiyatlarında indirime gideceğine maçın saatinin değişmesi için itiraz edilseydi daha faydalı olurdu bileti 1 lira yapsan ne olcak adam o satte çalışıyosa ama nerde. maç için artık allah ne verdiyse oynamamız lazım zaman haftalar aleyhimize işliyor umarım herkes farkındadır bu durumun

ata55

tekrar yazıyorum. galibiyeti geçtim bunlara 3-4 fark yapamazsak osman özköylü istifa etsin.

eprianu

Bence çok hafife alıyoruz Mersin'i. Son maçlarını izledim, tüm imkansızlıklara rağmen çok iyi mücadele ediyorlar.
Son iki maçta 4 puan çıkardılar.

brigand

Mersin'in hafife alınacak bir tarafı yok. İmkanları dahilinde iyi mücadele ediyorlar. Belki de bizden daha fazla. İç sahada ki en büyük ve tek avantajımız taraftar ! Tek güvendiğimiz bu zaten. O yüzden biz maratonda olursak bu maçı alırız. Başka bir formülü yok şimdilik. Çünkü takım kendini ispat falan etmiş değil.

samsunsporlu1994

1 saat önce stadın orada bilet yüklettim. Bayağı yoğunluk vardı. Maraton dolar gibime geliyor.

özkan

Maça kadıkoyün rovanşı olarak bakarsak bu maç berabere biter.