TFF 1.LİG 21.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Mersin İdman Yurdu

Başlatan samsunsporlu1994, 12 Şubat 2017, 21:43:16

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Tarih: 17 Şubat 2017 Cuma
Stad: Samsun 19 Mayıs
Saat: 18.30
Yayın:TRT SPOR

Kritik ve kader maçımız. Mersin İdman Yurdu'n da Tita,Nurullah ve Mitroviç forma giyemeyecek. Mihaylov,Güven Varol,Pedriel,Sinan Kaloğlu gibi önemli ve tecrübeli oyuncuları var. Zor maç olacak,tahmin yapamıyorum. Mersin dikkat edilmesi gereken bir takım,bizim maçı kazanıp gelecek haftalara umutla bakmak isteyeceklerdir.

jean

samsunsporlu1994

-Elazığspor içeride Eskişehirspor ile oynayacak,Eskişehirspor'un kazanmaktan başka çaresi yok hatta bu maçı kazanabilir de.
-Bandırmaspor zorlu Balıkesirspor deplasmanına gidecek,derbi maçı olması dolayısıyla oradan puan çıkarması zor olabilir. Balıkesir'in de içeride kolay kolay puan vereceğini düşünmüyorum.
-Manisaspor ise formda olan,ilk 2 için iddalı konuma gelen Giresunspor ile oynayacak ki ben Giresunspor'un kaybetmeyeceğine inanıyorum.

En rahat maç bizim maç gibi görünüyor ancak Mersin İdman Yurdu da Sivas ve Bolu maçlarından 4 puan çıkarmış bir takım. Ne kadar sıkıntılı bir dönemden geçse de aynı puandayız. Biz bu maçı kazanırsak 17 puan yapacağız,Elazığspor ve Bandırmanın kazanacaklarını düşünmüyorum. Puan farkını indirmek için çok önemli bir fırsat. Çok çok önemli bir hal aldı bu maç bizim adımıza. Beni umutlandıran tek şey Mersinde 3 ilk 11 oyuncusunun oynamayacak olması.

GurbetciFanatik

Mersinde kadro darligi var yasaktan ötürü.
Tita-Nurullah-Mitrovic her macta nerdeyse 90dk oynayan banko adamlari.
41 gol yemisler 20 macta.
Vura Vura aliriz , dogrudur bize hep ters gelen takim ama bu saatden sonra ters yan düz önemi yok aliriz bu maci.
Insallah Lumu hazir hale gelirde oynar ve Kone forvete gecer. Göksuya bi 90dk daha zor dayaniriz.

samsunsporlu1994

Raqua55

Mersinden çok çekiniyorum Kadro darlığı var kabul ama geçmişteki maçlardan dolayı mı bilmiyorum ama içim hiç rahat değil.İnşallah kazanırız.

Karabudun

Bizim maçlarda Mersin İ. Yurdu'ndaki bal Arı Maya'da yok. Hayırlısı olsun.

samsunum

Adamlarda inanılmaz derecede şans var sadece son 2 maçını izledim rakiplerin 2şer topu direkte patladı.Adamlarda ki direkler bizim defanstan daha faydalı.şu zamana aldıkları puanlar şans eseri bizde olmayan bir şey yani.Biz top oynuyoruz pas yapıyoruz sonuca ulaşamıyoruz.

samsunsporlu1994

13 Şubat 2017, 16:06:27 #8 Son düzenlenme: 13 Şubat 2017, 17:33:38 samsunsporlu1994
Santraforda Pedriel gibi bir kalite var,çok dikkat etmemiz gereken bir oyuncu. Kalecileri Mihaylov tecrübeli bir kaleci. Güven Varol desen yılların tecrübesi. Sinan Kaloğlu da bildiğimiz bir oyuncu. Zaten takımı sırtlayan bu adamlar. Tita,Nurullah ve Mitroviç'in olmaması bizim adımıza bir avantaj. Oyunu 0-0'da tutup kontradan gol bulmak isteyeceklerdir. Bizim maçı kazanırlarsa ciddi anlamda umutlanacaklar.
Son 5 deplasman maçlarının sonuçları;

Malatya  2-1 Mersin
A.D.S     0-0  Mersin
Göztepe  2-0 Mersin
Eskişehir 6-0 Mersin
Elazığ     3-0 Mersin

Beklenen 11'leri

Mihaylov

Abdülkadir                             Enes                                   Gökhan                                         Serol

Emrah                                 Güven Varol

Nihat Şahin                                                                                                                         Mahmut

Sinan Kaloğlu                       R.Pedriel

ata55

Kolay maç olmaz deniliyor. Bence kolay maç olur.
Eğer bu Kadıköy kahpelerine 4 farktan az yaparsak Osman istifa etsin. Bu kadar açık söylüyorum.

fanatik samsunsporlu

Rakip her zaman bize ters geldiğinden bir çekince var herkeste.karabük gibi ayni.iki gıcık takim.                                             
Tolga çok hareketli ileride.
Ama bu sefer kaçış yok yeneceğiz insallah

samsunsporlu1994

En iyi bölgeleri 2. ve 3.bölge. Bizim maçı kaybederlerse artık mucizelere kalacak işleri. Bu kısıtlı kadroyla mücadeleyi bir yere kadar yürütebilirler. 1-0 olsun bizim olsun,alacağımız 3 puan ligde kalmak adına çok çok önemli. İnanın Bolu maçından daha zor bu maç. Kazanamazsak moral olarak da çökeriz.  Maratonu doldurmamız gerekiyor mutlaka.

yilmazselcuk55

Maraton:5 TL
Kale Arkaları:2,5 TL

Dolduralım Şu stadyumu bu maçta  SALDIR SAMSUN !!!

samsunsporlu1994

Malatya maçını taraftar aldırdı,bu maçı da taraftar aldıracak.

s_uzunkaya

tersini düzünü mersinin kısmetini balını bilmem kesinlikle kazanmamız gerek. aksi skorda kilit vururuz!!!!!