Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

evolution55

süpersiniz gençler yine bir galibiyet oraya bir 2 puan daha yazınız :)

isyan

Rakip kulübe ne kadar da cirkef idi. Böylelerini susturmak acayip güzel oluyor, en sevdigim galibiyet türü

cembaba

Alıntı yapılan: Tufan - 09 Ocak 2021, 18:07:08bence basketbol şubesine ayrı bir başlık açmalıyız. Bu yıl gayet iyi gidiyoruz hele bir de pandemi sonrasında salonda güzel tribün olacaktır.

hiç anlamam ama bence takım 3P itibariyle şiir gibi oynuyor.

https://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=10651.0;moderate

SSKLA

Bir zamanlar altyapımızda da oynayan Steven Salam(benim tanıdığım zamanlardaki adıyla Abdussalam) survivorda yarışıyormuş. :D

evolution55

instagramında bir kaç samsun fotoğrafı olsaymış iyiymiş, ben baktığımda daha çok izmirli gibi duruyor :) :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: SSKLA - 10 Ocak 2021, 00:05:57Bir zamanlar altyapımızda da oynayan Steven Salam(benim tanıdığım zamanlardaki adıyla Abdussalam) survivorda yarışıyormuş. :D

Vay be... O, o muymuş? :)))
Şimdi hatırladım.

Ayberk

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 10 Ocak 2021, 18:18:33Vay be... O, o muymuş? :)))
Şimdi hatırladım.

Ali Kemal Gedikli ile muhabbeti, diadora krampon, Mazowa Nsumbu'nun hemşehrisi, bizim u17 takımının arasında fizik yapısının yetersiz olması aklımda kalanlar...

mehmet yılmaz

Krampon, Errea olabilir. :)
2012-13. Futbol yeteneğini bilemiyorum ama zeki çocuktu.

Ayberk

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 10 Ocak 2021, 20:47:50Krampon, Errea olabilir. :)
2012-13. Futbol yeteneğini bilemiyorum ama zeki çocuktu.

Yok abi eminim, hediye edeni tanıyorum :)

SSKLA

Alıntı yapılan: Ayberk - 10 Ocak 2021, 22:25:29Yok abi eminim, hediye edeni tanıyorum :)
hatta hakemlik ayakkabısı diyola :P

emre

https://www.tff.org/default.aspx?pageID=287&ftxtID=34452

İlk yarının istatistikleri.

En fazla oyuncu değişikliği yapan takımız.

52. ve 53. Dakikada atılan goller ile son 15 dakikada atılan gollerin sayısının fazlalığı dikkat çekiyor.

AhmetDenizci

AhmetDenizci

Bu fotoğraf hangi sezona ait acaba?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 15 Ocak 2021, 14:47:40Bu fotoğraf hangi sezona ait acaba?

1989/90 sezonu
İlk hafta maçı
Galatasaray'ı 1-0 mağlup ettik. Gol, Milinkovic.
Kazadan sonra ilk maçımız.

Sadece Samsunspor

Hazirlik macinin ozetini izledim. Djedje ve gokhan karadeniz cok cok iyi. Sinif atlatmislar takima belli