Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

Şaka gibi. 5 sayı öndeyken son 20 saniyede kasti faul yaptık 🙂

maviay55

kazandık bravo çocuklar Lideri devirdik

Sadece Samsunspor

Son saniye 88 90 yendik. Suan mac fazlasiyla lideriz. Tebrikler takim

s_uzunkaya

Üst lige nasıl çıkılıyor basketbolda? Güzeldi takım hoşuma gitti. Heyecanlı bir maç oldu 👍

futbolcu

Ligi birinci (1.) sırada tamamlayan takım gelecek sezonda BSL'de oynamaya hak kazanır. İkinciden dokuzuncaya (2.-9.) kadar sıralan 8 (sekiz) takım play-off oynamaya hak kazanır.

Vikipedi den alıntıdır

jean

Ligi bitirebildigimiz kadar ust sirada bitirirsek iyi olur basketbolda surekli ligden cekilmeler lige cikipta oynayamayanlar oluyor bizimde 2 defa basimiza geldi ne yazikki belki siraya gore bize teklifler bulunurlar lige katilim hakki icin

isyan

Baskanin yeni görüntülerini gördüm, acayip erimis. Corona cok kötü vurmus

evolution55

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 01 Ocak 2021, 20:51:07Şaka gibi. 5 sayı öndeyken son 20 saniyede kasti faul yaptık 🙂

bence kasti faul değildi pozisyon ama ******* hakem her yerde var, ortak ettiler. neyse ki kazandık :)

eprianu

Alıntı yapılan: isyan - 01 Ocak 2021, 22:32:55Baskanin yeni görüntülerini gördüm, acayip erimis. Corona cok kötü vurmus

Güreşçi gibi vücudu vardı, ip gibi olmuş adam. Allah şifa versin. Koronavirüsü millet olarak maalesef çok hafife alıyoruz.

Sadece Samsunspor

Bu istanbulsporun yoneticilerinin kuyruk acisi nedir anlamadim. Asbaskan gorunumlu omer saral diye biri Samsunspora sallamis. Hayirdir ya lazlar mafya olmus soyadlarinin arkasindan salliyorlar :D

Tiryakiler55

04 Ocak 2021, 17:48:31 #47845 Son düzenlenme: 05 Ocak 2021, 12:29:40 Tiryakiler55
Alıntı yapılan: Bafra55 - 29 Aralık 2020, 21:37:28Hatayspor'un transfer komitesini tebrik etmek ve incelemek gerekli. Bu sene karavana transferleri yok gibi. Süper Lig'deki ilk seneleri ama uyum sorunu falan demeden gayet iyi gidiyorlar. İsteyince, doğru adımlar atınca bir şeyler oluyor.

Dogru demissin kardesim. Hatayspor ilk Süper Lig sezonunda iyi isler cikariyor. Lige yeni cikmalarina ragmen besinci siradalar. Ama benim anlamadigim su: Bende bir Samsunsporlu olarak takimimizin Süper Ligde olmasini cani gönülden diliyorum, ama sonucta bizde 1.Lig'e yeni cikmis bir takimiz. Yeni cikmis takim olarak su an ikinci siradayiz. Ben acikcasi bunu bir basari sayiyorum. Ama is Samsunspor'a gelince beklentimizin cok daha fazla, cok daha sabirsiz oldugunu düsünüyorum. Bende zevk almiyorum zar zor alinan maclardan ama sonucta, yeni cikmamiza ragmen su an iyi bir konumdayiz. Evet daha iyi olabilirdik kaybedilen puanlara bakilinca ama bunada sükür. Insallah taraftarimiz böyle Hatayspor'a gösterdigi saygiyi bizim yönetimizede gösterip küstürmez usandirmaz. Yeni yilda tek dilegim Samsunspor'un ait oldugu Süper Lig'e cikmasi. Yönetime inanalim güvenelim.

Yalniz Hatayspor'un Boupendza transferi dört dörtlük transfer. Adami bonservissiz almislar. Tebrik etmek lazim. Henü 24 yasinda. Bize böyle oyuncular lazim aslinda, hem isimize yarayabilecek, hemde ilerde paraya cevirebilecegimiz.

5trawberry

Yerel medya yine klasına uygun işler yapıyor.
Başkan onca işin arasında bir de yerel medya ile uğraşmaya başladı. Kendi aralarında mücadele,rekabet ediyorlardı, şimdi başkanı da aldılar ortaya...
Ayıptır.

twitter

basket maçımız var

tbf youtube kanalında yayınlanıyor

Tufan

09 Ocak 2021, 18:07:08 #47849 Son düzenlenme: 09 Ocak 2021, 18:13:08 Tufan
bence basketbol şubesine ayrı bir başlık açmalıyız. Bu yıl gayet iyi gidiyoruz hele bir de pandemi sonrasında salonda güzel tribün olacaktır.

hiç anlamam ama bence takım 3P itibariyle şiir gibi oynuyor.