Samsun belgeseli TV 8'de(1 ve 8 Haziran)

Başlatan eLLis, 01 Haziran 2008, 13:06:25

« önceki - sonraki »

eLLis

Neco Düğün Salonu'nda yapılan gala gecesine Samsun Vali Yardımcıları Ramazan Aksoy, Raif Özener, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Kutlukent Belediye Başkanı Hayati Tekin, MNG Kargo Genel Müdürü Aslan Kut, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Adnan Sakoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

Gecede yaptığı konuşmada kısa sürede uzun yol kat ettiklerini belirten MNG Kargo Genel Müdürü Aslan Kut, " 6 yıllık geçmişi olan MNG Kargo, dünyanın önde gelen birçok lojistik kargo firması ile yarışacak güçtedir. Türkiye'nin birçok il ve ilçesinde araç filosu ve uçakları ile kargo hizmeti vermekteyiz" dedi.

Yayınlanacak program öncesi çekilen Samsun belgeselinin gala gecesinde 10 dakikalık özet görüntüsü davetlilere izlettirildi. Ünlü TV program yapımcı ve sunucusu Tayfun Talipoğlu da yaşadığı maceralar ve ilginç olayları katılanlara aktardı. Gala gecesinin finalinde ise sahneye çıkan Türk sanat müziğinin güçlü sesi Umut Akyürek, seslendirdiği parçalarla davetlileri eğlendirdi.

Samsun belgeselinin TV 8'de, 1 ve 8 Haziran Pazar günleri saat 17.15'te 2 bölüm halinde yayınlanacağı belirtildi.

maço

ıyı barı 5 te acarız tv 8 i bı bakalım nasıl olmus

eLLis

Ben izledim ilk bölümü çarşambayı bile baya gösterdi yumurta topukları  :) 2. bölümüde izleriz artık.

eMMo

ilk bölümü kaçırdım ama inşallah ikincisini izleyebilirim...Gurbette olunca da Samsun'u izlemek çok kötü oluyor ya neyse ki 2 hafta sonra bitecek bu çile..bilgi için teşekkürler arakdaşlar...