Yönetimin taraftardan beklentileri...

Başlatan AntZ, 23 Temmuz 2012, 20:56:44

« önceki - sonraki »

samuray

bir an önce bu tür kampanalan başlatılmalı bağış yardım destek adına ne dersek diyelim bilgi paylaşımı olursa memnun olurum mobil tlf dan sms.le yardım gönderiliyordu samsunsporumuza hem çok kolay hem basit ee herkeste cep tlf.u olduğuna göre bir sms.le 5 tl bağış yapılıyor samsunspora bu kampanya devam ediyormu etmiyormu bilen varsa yazssın lütfen

King1965

Suan 2-3 yerden hıc forma almayanlar bana ulasıp formalar ne zaman cıkar forma alıp kulube destek olalım . kombıne nezaman cıkar gıbı arıyorlar. Vallahı bu yıl bu kombınelere ıyı bır ıstek olur .. Herkes emın abı'ye guvenı sonsuz..

sosaka

Samsunspor'da hedef 10 bin kombine
TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, 10 bin kombine satarak ligde rekor kırmak istiyor.

Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kombine satışlarının 30 Temmuz Pazartesi günü satışa sunulacağını söyledi.

Samsunspor'un sahipsiz kalmaması için kendilerinin taşın altına elini koyduğunu kaydeden Kar, "Bizde şimdi taraftarlarımızından taşın altına elini koymalarını istiyoruz. Tüm taraftarlarımızın geçen yıl ile fiyatını aynı tuttuğumuz kombine bilet almaya davet ediyoruz. Fiyatlarımız çok makul. Taraftarlarımızda bize destek verirse Samsunspor'u bu zor durumundan kurtarmak için taraftarları, futbolcuları ve yöneticileriyle hep birlikte taşın altına elimizi koymuş olacağız" diye konuştu.

Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek TFF 1. Lig'inde bulunan bir takımın 10 bin kombine satmasını hedeflediklerini vurgulayan Kar, şunları kaydetti:

"Eğer bu rakamı yakalarsak Türkiye'de de bir rekora imza atmış olabiliriz. Taraftarlar, 'ben ne yapabilirim' diye düşünmesin en azından bir tane kombine alabilirler. Kale arkası 75 lira maraton 150 lira maç başına baktığımızda 5-6 liraya gelmiyor. Yine taraftarlarımızın yararlanacağı Samsunspor Store'yi hizmete açmayı planlıyoruz. Kendi forma ve atkımızı satmak istiyoruz."

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/21080076.asp

fındık

samsunsporlu1994

Bu taraftar bu takıma gönül vermiş,hiçbir menfaat gözetmeksizin bu takıma sahip çıkmış Başkanımız Emin Kar ile Yönetim Kurulumuza gerekli desteği maddi,manevi verecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

target_t.t.b

bu şehirde azınlık olan bi grup hariç hemen herkes ucundan köşesinden takip ediyo takımı.önemli olan ilgiyi maksimum şekilde samsunsporun üzerine çekmeyi başarmakta.burada da asıl görev bize dşüyor.her platformda sesimizi duyurup insanları ikna etmeliyiz.

AllydeenleaR

Alıntı yapılan: burakbas - 24 Temmuz 2012, 23:23:37
Vodafane  : " BAGIS " yaz 5500

Avea       : " BAGIS " yaz 5500     Yollayacağınız 1 Kısa Mesaj ile Takımınıza 5 tl Destek Olun      

Turkcell   : " BAGIS " yaz 1965

şuan bu mesajla destek kampanyası aktif mi?

burakbas

Alıntı yapılan: AllydeenleaR - 28 Temmuz 2012, 22:39:53
şuan bu mesajla destek kampanyası aktif mi?

aktif değil kardeşim , mesajı yazıp göderdiğin takdirde hata veriyor..

maraton

Aktif hale getirmek için çalısmalar son hız sürüyor

samuray

ya bu aktifleştirme konusu çok önemli bence en hızlı ve en kısa yol bağış kampanyası için sms .le katkıda bulunmak

Cheregi

29 Temmuz 2012, 14:55:23 #25 Son düzenlenme: 29 Temmuz 2012, 14:58:49 Cheregi
Alıntı yapılan: maraton - 29 Temmuz 2012, 00:14:52
Aktif hale getirmek için çalısmalar son hız sürüyor

Acaba bu kısa mesaj konusunda standartın biraz dışına çıkıp örneğin 5500 a gönderirken sadece bağış değil, bağış ve miktar yazılamaz mı? "BAGIS 50" yazıp 5500 a göndermek gibi...

Ayrıca store sitesine mobil ödeme de eklenebilir.

havzalı55

150 liraya 10000 kombine barajını rahat aşarız bence..

deli 55

yönetimden en büyük beklentim trabzon yalakalarını samsunsporumuzdan uzak tutsunlar.zaten tutacaklarına da eminim.ama şu dobi hasan 'ın kulüpte olmasını pek de içime sindiremiyorum açıkçası:S

deli 55

bu arada yanlış konuya yazdım sanırım düşüncem,.k.bakmayın

deli 55

taraftar olarak bize en çok düşen iş kombine dergi,lisanslı ürün,üyelik gibi yollardan kulübe katkı sağlamak.umarım yönetimimizin emekleri,çabaları boşa çıkmaz.