Yönetimin taraftardan beklentileri...

Başlatan AntZ, 23 Temmuz 2012, 20:56:44

« önceki - sonraki »

AntZ

23 Temmuz 2012, 20:56:44 Son düzenlenme: 23 Temmuz 2012, 21:00:39 AntZ
Sevgili arkadaşlar, taraftarın yönetimden beklentilerinin yanında yönetimimizin de bizlerden beklentileri var. Biz taraftarlar her birimiz bir yöneticiyiz artık. Bu bilinçle her zamankinden daha dikkatli, daha özverili olmalı, her zamankinden daha sıkı sarılmalıyız Samsunspor'umuza.

Bu doğrultuda yönetimimizin bizlerden beklentilerinden bazıları;

- Öncelikle kombine satışında en üst seviyeyi bulmak için taraftardan tam destek.. Eş, dost, ahbap , tanıdık ,tanımadık, büyük, küçük , yürekli tüm vefalı SAMSUNSPOR' lular  ; Syn Başkanın Açıklayacağı kombine biletleri bir an önce tüketelim ki yolumuz aydınlansın...
- SAMSUNSPOR store ürünleri çıktığında aynı mantıkla bunları tüketelim..
- Stadyumda güvenliği öncelikle kendimiz sağlayalım...  
   - Meşale yakmak
   - Koltuk kırmak
   - Sahaya yabancı cisim atmak
   - Kötü tezahürat
     her birinin ilk taarruzu uyarı ikincisi ile 10000 tl den başlayan para cezaları

Yönetim biziz arkadaşlar, bunun varlığı ile taraftarlığımızı sonuna kadar yaşayalım...
@SAMSUNSPOR.BİZ ailesi

cembaba

Mesela arkadaşlar bulunduğumuz ortamda bu oluşumdan bahsedip insanları heyecanlandırmak sizin elinizde... Kombineler çıkar çıkmaz çevrenizdeki herkese yayabildiğiniz kadar yayıp kombine aldırmanız gerekiyor. Hepimiz çalışacağız.

silopilimuhsin

Akstv ve kanal55 teki spor programlari takıma maddi destek kampanyasi yapmalı. Kombine, dergi ve lisanslı ürünleri hepimiz almalı ve başkalarınida almaya teşvik etmeliyiz. Tarihte yaşanmamış bir birlik ve beraberlik örneği oluşturmalıyız.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: CemBaba - 23 Temmuz 2012, 21:28:02
Mesela arkadaþlar bulunduðumuz ortamda bu oluþumdan bahsedip insanlarý heyecanlandýrmak sizin elinizde... Kombineler çýkar çýkmaz çevrenizdeki herkese yayabildiðiniz kadar yayýp kombine aldýrmanýz gerekiyor. Hepimiz çalýþacaðýz.
reyiz bizim tayfa toplanalimda su esnafi bi dolanalim , dergiyr abonelik olur , kombine satmak olur.icraat yapalim.

Sercan

Kombine alımında rekor kırmamız lazım..

Nuri Asan

ilk  macta mutlaka brosur  basilmali stadda anons yapilmali. bu takimin tek  sahibinin artik sadece taraftar oldugu herkesin kafasina sokulmali. ilk macta  ki anons ve brosur etkili olacaktir. sadece iceride degil deplasmanlarda da hem tribunde hemde disarida cok dikkatli olmaliyiz bu takimin bosa harcayacak  tek kurusu yok artik

mehmet yılmaz

Yarın nasip olursa kombine bilet fiyatları tespit edilecek.
Sitede hemen bir başlık açıp herkes elinden geleni değil elinden gelenden de fazlasını yapsın arkadaşlar.
Samsunspor'u yaşatmak için küçük, büyük yok, her türlü desteğe ihtiyacı var fedakar kaptanımızın...

Desiqner

Arkadaşıma katılıyorum bu saatten sonra reklam ve store işlerine profesyonel bir el değmesi gerekiyor.Şehrin heryerine bilgilendirici afişler , pankartlar koyularak Samsun şehri havaya sokulmalıdır.

Desiqner

Alıntı yapılan: samsuni - 24 Temmuz 2012, 02:37:00
Yarın nasip olursa kombine bilet fiyatları tespit edilecek.
Sitede hemen bir başlık açıp herkes elinden geleni değil elinden gelenden de fazlasını yapsın arkadaşlar.
Samsunspor'u yaşatmak için küçük, büyük yok, her türlü desteğe ihtiyacı var fedakar kaptanımızın...

Mehmet abi formalar konusunda bir gelişme varmı ne zamana hazır olur ?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Desiqner - 24 Temmuz 2012, 02:38:13
Mehmet abi formalar konusunda bir gelişme varmı ne zamana hazır olur ?

Şu an bilgim yok, olduğunda paylaşırım mutlaka

Ollivanders

Ben bir rahatsızlıgımı dile getirmek istiyorum. Evet Samsunspor'un yönetimine abilerimiz , kardeşlerimiz girdi ve canla başla çalışıyorlar. Kulubu düzlüğe çıkarmak için savaşıyorlar.

Site üzerinden devamlı soru sorulmasını, bilgi alma çabasını anlamsız buluyorum. Bana diyebilirsiniz ki sen kimsin de bize boyle bir şey yazabiliyorsun? Haklısınız belki ama bir gelişme oldugu zaman abilerimizin ilk bilgilendirecegi yer SS.biz. Bırakalım rahatça çalışabilsinler. Bu yuzden anlamsız sorular sormaktan , cevaplar aramaktan kaçınmak daha iyi olacaktır.

maraton

Alıntı yapılan: Serpico - 24 Temmuz 2012, 11:47:23
Ben bir rahatsızlıgımı dile getirmek istiyorum. Evet Samsunspor'un yönetimine abilerimiz , kardeşlerimiz girdi ve canla başla çalışıyorlar. Kulubu düzlüğe çıkarmak için savaşıyorlar.

Site üzerinden devamlı soru sorulmasını, bilgi alma çabasını anlamsız buluyorum. Bana diyebilirsiniz ki sen kimsin de bize boyle bir şey yazabiliyorsun? Haklısınız belki ama bir gelişme oldugu zaman abilerimizin ilk bilgilendirecegi yer SS.biz. Bırakalım rahatça çalışabilsinler. Bu yuzden anlamsız sorular sormaktan , cevaplar aramaktan kaçınmak daha iyi olacaktır.

yok bundan sonra site üyesi olan yönetici arkadaşlar olarak alınan karar gereiği ilk gelişme ve güncel haberleri www.tatangalar.com sitesinden duyuracağız  :P :P ::) :P

Ollivanders

24 Temmuz 2012, 12:54:12 #12 Son düzenlenme: 24 Temmuz 2012, 15:18:33 Serpico
Sıkıntı yok abi oraya da uye oluruz be :)

Duško Milinković

Kombineler açıklanınca yüklenmek lazım ... eski yönetimlere inat ...

Ayberk

Alıntı yapılan: muhalif - 24 Temmuz 2012, 00:04:16
reyiz bizim tayfa toplanalimda su esnafi bi dolanalim , dergiyr abonelik olur , kombine satmak olur.icraat yapalim.

esnaftan yardım toplanıp yerel gazetelerde yardım yapan dükkanların kaç lira verdiğiyle birlikte yayınlanması sağlanabilir. bir zahmet o gazeteler de 1 sayfalarını ayırsınlar. sonuçta esnaf gazeteye reklam parası vereceğine kulübe yardım yapmış olur ;)