Yönetim İstifa Etti ( Mi?) !!!!

Başlatan kuzey55, 10 Kasım 2009, 18:43:31

« önceki - sonraki »

kuzey55

10 Kasım 2009, 18:43:31 Son düzenlenme: 12 Kasım 2009, 19:00:54 samsuni
Samsunspor Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Tomaç, Nuri Asan Spor Tesislerinde yaptığı basın açıklaması ile Yönetim Kurulu üyelerinin tamamının Gaziantep Belediyespor maçı ardından yönetime yapılan küfürler ve bu küfürlere şehrin sessiz kalmasından dolayı istifa ettiklerini duyurdu

Fecr_55

10 Kasım 2009, 18:45:13 #1 Son düzenlenme: 10 Kasım 2009, 18:51:17 Nuray_55
Samsunspor Yönetim Kurulu istifa etti!
10 Kasım 2009 / 16:53

Samsunspor Yönetim Kurulu üyeleri Gaziantep Belediyespor maçı ardından yönetime yapılan küfürler nedeni ile istifa ettiler.
Mustafa BİLİK/ Haberexen.com

Samsunspor Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Tomaç, Nuri Asan Spor Tesislerinde yaptığı basın açıklaması ile Yönetim Kurulu üyelerinin tamamının Gaziantep Belediyespor maçı ardından yönetime yapılan küfürler ve bu küfürlere şehrin sessiz kalmasından dolayı istifa ettiklerini duyurdu.

Yaşanan olayların ardından geçen sürede Samsunspor'un gerçek sevenlerinin ve şehrin sessiz kalması neticesinde Samsunspor gibi Samsunspor yönetiminin de sahipsiz olduğunun anlaşıldığını belirten Tomaç; "Yönetim kurulu üyelerimiz Gaziantep Belediyespor maçı ardından edilen küfürler ve eleştiri hududunu aşarak hakarete varan olaylar ile olaylara gösterilen tepkisizlik nedeni ile istifa dilekçelerini yönetim kurulu başkanlığına sunmuşlardır. Görevde kalma ısrarı bulunmayan yönetim kurulumuzun takımın içinde bulunduğu kritik ortamda kaos yaratmamak, ilk yarının son beş maçını en az hasarla atlatıp takıma zarar vermeden sorunun aşılması için uğraşmaktadırlar. Bunun içinde Samsunspor'a güçlü bir yönetim oluşturarak sahip çıkma zamanıdır" dedi.

Yönetimin göreve geldiği günden bu güne kadar yaptıkları ve yapamadıkları ile gelir gider tablosunu içeren bir raporun en küçük ayrıntısına kadar hazırlanarak Pazartesi günü Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'na ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf ziya Yılmaz'a verileceğini de söyleyen Başkan Tomaç;" Bu açıklamayı yapmak için bu güne kadar şehrin ve gerçek Samsunspor sevdalılarının tepki vermesi umudu ile bekledik ancak bu olmadı. Taraftar kisvesi altında ki bazı kendini bilmezler yönetime küfretmek gafletinde bulunmakla içerisinde bulundukları bu aileye küfretmekten başka bir şey yapmamaışlardır. Kulüpten nemalanmayı meslek, hakareti yöntem edinmiş zavallıları ve onlara çanak tutanları nefretle kınıyoruz" şeklinde konuştu.

Yeni bir yönetim çıkmaması halinde mevcut yönetimin kritik maçlar öncesi kaos yaratmamak adına ilk yarı sonuna kadar görevde kalacağı ifade edildi.

AlıntıGörevde kalma ısrarı bulunmayan yönetim kurulumuzun takımın içinde bulunduğu...

bu cümle herseyin özetidir bence..görevini sevmeyen bir yönetim..SAMSUNSPOR'umuzu yönetmeyi görevden saymayan birileri sadece..herhangi birileri..!

Jnr.Serkan

allahım sana şükürler olsunnn

babasamsunlu

hahahaha :) yani başarısızlık yüzünden değilde yapılan küfürlerden rahatsızlık duyup istifa etmişler :):)

ya çok komik bir yönetimdi..komik bir şekilde geldi çok komik bir şekil de de gitti...tabi traji komik...ben bunların yönetiminden daha kötü bir yönetimin takımın başına gelceğine inanmıyorum...

Ollivanders

bu kadar yuzsuz bir yonetim bir daha gelmez heralde ... basarılılar ama kufurlere duyarsız kalınması onları bozmus. utanmazlar.

birde suna cok guldum :Taraftar kisvesi altında ki bazı kendini bilmezler yönetime küfretmek gafletinde bulunmakla içerisinde bulundukları bu aileye küfretmekten başka bir şey yapmamaışlardır. Kulüpten nemalanmayı meslek, hakareti yöntem edinmiş zavallıları ve onlara çanak tutanları nefretle kınıyoruz" şeklinde konuştu. Ben o gaflete her zaman duserim saygıdeger yonetim uyeleri. Futboldan anlamayan sizler olduktan sonra ben o gaflete seve seve duserim.kulupten nemalanan kimlermiş acaba :) siz ne yapıyorsunuz farklı birsey yapmıyorsunuz sanırım bu gunu samsunspor acısından bayram ilan etsek kotu birsey yapmayız sanırım

hayırlı olsun . simdi sitede yonetim yanlıları cıkacaktır. hazırlıklı olmak gerek :)

doðan

ya bide hala hakaret uğruyoruz ya  >:(  kendini bilmezler ve taraftar kisvesi altına girenler falan .....
yazıyı okuyunca sinir katsayım ve rengim değişti ...
biraz da erdem ya allah aşkına , bizim elimizden gelenlerle yaptıklarımız bu kadar deyin ... hıdır deyin budur deyin ...
anlayalım ya .
allah yolunuzu açık etsin .. bir daha   görüşmemek umuduyla ...

Ollivanders

hic sorma dogan abi ya bu kadar pişkinlik yuzsuzluk olmaz. Lanet olsun sizin yapacagınız işe. erdem ne arar onlarda.Erdem olsaydı bu zamana kadar beklenir miydi?
gorusmemek uzere gule gule....

kuzey55

acaba hocanın istediği oyuncular pahalımı geldi:D

Ollivanders

Alıntı yapılan: kuzey55 - 10 Kasım 2009, 18:59:25
acaba hocanın istediği oyuncular pahalımı geldi:D

olabilir usta iki acıklamanın pespese gelmesi dusundurucu :)

doðan

onur can

10 Kasım 2009, 19:13:07 #10 Son düzenlenme: 11 Kasım 2009, 03:04:39 çýlgýnlar1987
taraftar olarak iddamızdan kopmadık ve kazandık SÖĞÜTLÜBAHCE olarak baskanlar ne kadar bıze hakaret etmıssede bızler bu takımın gercek sahıbı oldugumuzu onlarda anladı ıstıfa ettıler YARAMAZ YONETIM SAMSUNUMU MAHVETTIN allah belanıızı versın..!/b]

mehmet yılmaz

Sonunda...

Yalnız istifa etmeleri yeterli değil en geç aralık ayı sonu olmak üzere olağanüstü genel kurul kararı almalılar.

Ben Samsunspor'un sahipsiz kalmayacağına inanıyorum; sözde sahipsiz kalsa bu kadar olurdu zaten.

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 10 Kasım 2009, 19:21:38

Ben Samsunspor'un sahipsiz kalmayacağına inanıyorum; sözde sahipsiz kalsa bu kadar olurdu zaten.

sadece55

Tahminimce şuan bütün çirkeflikleri yapmaya başlayıp sabrımızı sınayacaklar bakalım ne tür oyunlar başlayacak ne çirkeflikler yapılacak...

doðan

Alıntı yapılan: samsuni - 10 Kasım 2009, 19:21:38
Sonunda...

Yalnız istifa etmeleri yeterli değil en geç aralık ayı sonu olmak üzere olağanüstü genel kurul kararı almalılar.

gözümüz aydın SAMSUNSPOR dostu
ses çıkınca biraz , engelenemz gerçekler net görünüyo neden sahipsiz kalıcakmışız ki, bende senin gibi sahipsiz kalmayacağımıza inanıyorum ;
ammmaaa bunlar gelene yine kara kaplı borç defteri ile hoş geldin demezlerse  >:(