Yönetiyoruz ama birbirimizden haberimiz yok!

Başlatan mehmet yılmaz, 19 Ekim 2009, 23:58:56

« önceki - sonraki »

europe_55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 20 Ekim 2009, 00:02:19
bu sene bolca gördüğümüz gibi bir durum saçmalıklar yığını iyice sinir bozdular artık

senol55

celebi

DMT

herkese merhaba,

burasının özel bir forum olduğunu düşünüyordum, taki bu yazıyı ve buradaki yorumları görene kadar. nereye ve kime saldıracağınızı bilemez bir haldesiniz.samsunsporunda sizden beklediği zaten bu, değil mi !!!!????
samsunspor dostu değil , düşmanı olmuş vaziyettesiniz, sizin adınıza ben utanç duydum.

kulaktan kulağa diye bir tabir vardır , bilir misiniz , bu kadar kültürünüz var mı ?
samsun gazetelerinde yazan haberleri alın bir okuyun, hangi haber hangisini tutuyor ? hangi gazete hangi taraftan? yazarlar kimi seviyor kimi sevmiyor ? önce bunu yorumlayabilecek hale gelin, ondan sonra dalaşıp durursunuz... dalaşdığınız yerde de haklı konumda olursunuz.

bu yazıyı yazan samsunsporbiz ise, bir samsunsporlu olarak aranızda olmaktan utanç duydugumu bildiririm. hem yazan hemde yayınlayan şahsiyet ise benden daha fazla utanç duymalıdır. sizin gibi samsunsporlular arasında yer almak istemiyorum

Jnr.Serkan

özkan

22 Ekim 2009, 15:08:12 #21 Son düzenlenme: 22 Ekim 2009, 15:27:59 özkan17
Tabir caizse bugun daha on dakka önce uye olupta yorum yapıp sataşma hakkına sahiip değilsin her kimsen artık DMT! O yüzden inan kimseninde dikkatinde değil olumsuz yorumların.

Fecr_55

22 Ekim 2009, 15:09:12 #22 Son düzenlenme: 22 Ekim 2009, 15:13:32 Nuray_55
Alıntı yapılan: DMT - 22 Ekim 2009, 15:00:35
kulaktan kulağa diye bir tabir vardır , bilir misiniz , bu kadar kültürünüz var mı ?

bu yazıyı yazan samsunsporbiz ise, bir samsunsporlu olarak aranızda olmaktan utanç duydugumu bildiririm. hem yazan hemde yayınlayan şahsiyet ise benden daha fazla utanç duymalıdır. sizin gibi samsunsporlular arasında yer almak istemiyorum

Kültür ait olmadigin yerde bulunmamak anlamina da gelir..Biz farkinda oldugumuz icin buradayiz..! Madem gideceksiniz, neden geldiniz..Kültür eksikligi olsa gerek..! Iste bundan utanc duyabilirsiniz..!
3 aylik üyesiniz, Samsunspor forumuna yazmak anca mi akliniza geldi..!

red_white

yürü ozaman sen kaliteli bi yer açta senide görelim klavyeci seni

Hakkıya kosife selam sölemeyi unutmaa

Nuri Asan

22 Ekim 2009, 15:13:43 #24 Son düzenlenme: 22 Ekim 2009, 15:15:35 Nuri Asan
herkese merhaba,

burasının özel bir forum olduğunu düşünüyordum, taki bu yazıyı ve buradaki yorumları görene kadar. nereye ve kime saldıracağınızı bilemez bir haldesiniz.samsunsporunda sizden beklediği zaten bu, değil mi !!!!????
samsunspor dostu değil , düşmanı olmuş vaziyettesiniz, sizin adınıza ben utanç duydum.

samsun gazetelerinde yazan haberleri alın bir okuyun, hangi haber hangisini tutuyor ? hangi gazete hangi taraftan? yazarlar kimi seviyor kimi sevmiyor ? önce bunu yorumlayabilecek hale gelin, ondan sonra dalaşıp durursunuz... dalaşdığınız yerde de haklı konumda olursunuz.

ne diyorsun sen?

takımla ne kadar içli dışlısın,yönetimi ne kadar tanıyorsun,bizim ne kadar Samsunsporlu olduğumuzu biliyormusun,bu beğenmediğin site her hafta deplasman yapıyor,bu hafta Bucada idiler sen neredeydin?Allah bilir sen Samsundaki maçlara bile gelmiyorsun.

Yönetimden tanıdığın var kesin senin.Varsa hakkı topaçada selamımı söyle anlar o

ya ben şimdi varya fena sinirlendim.bu kadar kültürünüz varmı diye soruyor bu.senin kültürün olsa bunların birisini yazarmısın be,Ne biliyorsun Samsunspor yönetimi,takımı hakkındada çıkmış yazıyor burada.
söylesene kaç sefer maça geldin,büyük ihtimal bunu yazan şahıs bizans takımı tutuyordur demedi demedin
Kesin hakkı topaçın işi bu, yada yönetimden birinin

gozgoz yýlmaz

herkese merhaba,

Amma saçmalamışsın; kimse kulaktan kulağa oynamıyor, tomaç ve kosifin açıklamaları ajanssporda çıkmış, kaynak da verilmiş zaten. zoruna giden başka şeyler varsa bilemem, fener kongre üyesiysen hiç bilemem. bu site samsunsporludur, sen de samsunsporlu olsan bu berbat yönetime iki çift laf edebilirdin.

Fecr_55

22 Ekim 2009, 15:17:35 #26 Son düzenlenme: 22 Ekim 2009, 15:19:37 Nuray_55
DMT modülasyon tipinde bakır hattın üzerinde 1 MHz frekans spectrumu 256 kHz' lik alt katmanlara bölünüyor ve böylece gürültü ve girişimden etkilenmemesi için bu katmanlarda bit yoğunluğunu değiştiriyor.

DMT' de çok fazla taşıyıcılar olmasından dolayı, işlem hacmi fazladır.

@ yanlis yerdesiniz..1 MHz'lik insanlarin yeri degil burasi..

mehmet yılmaz

herkese merhaba,

Bu yazıdan utanç duyması gereken kişi ne yazan ne de yayınlayandır. Gerçekler bizim canımızı yakıyor; böylesi yönetim tuhaflıkları içimizi acıtıyor. Burada nesnel bakabilen kişiler bizleriz; siz ise son derece doğaldır ki taraflı bakıyorsunuz.

İsterseniz kim olduğunuzu da yazın ki, insanlar eleştirinin sebebini net olarak görebilsin...

Evet, burası özel bir forumdur ama yanlışa da yanlış diyebildiğimiz için, kimsenin adamı olmadığımız için özel bir forumdur!..

Yaman55

biz seni fazla tutmayalım senin için Ahmet KAYA söylüyor--- hadi sen git işine herkes kendi işine

babasamsunlu

22 Ekim 2009, 15:31:19 #29 Son düzenlenme: 22 Ekim 2009, 15:36:39 samsuni
yazmaz  hocam...kesin yönetimin içinden birisi...

ineceksiniz ordan aşşa..bu takım kayyuma kalsaydı şimdiye çoktan toparlanmıştı..siz beceeriksiz yöneticiler yüzünden iki tane zibidiin bize pipisini çıkarmasını seyrediyoruz. adam olun artık..en sonunda birisi çıkacak yakacak hepinizi...