"Pardon Samsun(spor)lumusun?"

Başlatan Lazoli, 15 Nisan 2008, 14:25:22

« önceki - sonraki »

Lazoli

Arkadaslar gecen okulda cereyan eden bir hadiseyi sizlerlen paylasmak istiyorum!

Bos dersim vardi, okulun internet cafesinde bilgisayarin basinda oturuyorum. Bilgisayar eski oldugu icin her siteyi acmiyor. Samsunspor.biz i de yarim yamalak actigi icin, Samsunspor.org.tr de geziniyorum ve haberleri okuyorum. Sitede dalgin dalgin gezerken arkamdan, "pardon Samsunlumusun?" diye bir ses duydum sanki. Zarif bir kiz sesiydi. Kafami cevirdim ve siyah sacli, siyah gözlü bir kiz gördüm. "Evet" dedim "Samsunluyum, ya sen?". "Bende", dedi. Carsambaliymis. Biraz konustuk. Fazla koyulasmadi sohbet. Her nekadar Samsunlu olsamda, ben yabanci biriydim onun icin.

Bu olay beni cok etkiledi acikcasi. Ya ben o sirada FB, GS, BJK veya TS nin sitesinde gezsem nolacakti? Samsunlu oldugumu nerden anliyabilecekti? Belki kendisi Samsunsporu degildi? Belki istanbul takimi tutuyordur? Sormadim, soramadim. Ama Samsun(spor)lu oldugumu, siteyi görüpte anlamisti bes belli.

Sizler icin belki cok normal bise. Ama benim icin öyle degil. Almanya gibi bir yerde böyle seyleri görmek, görebilmek gercekten cok tuhaf?

Anladimki Samsunlularin ortak yönü Samsunspordur! Ne olursa olsun, bu takim bizim tek sermayemiz. Varimiz, yogumuz bu takim. Neden oldugunu anliyabilmis degilim, ama gercekten cok etkilendim bu konudan.

Keske tüm Samsunlular bunu anliyabilse, bunu kabullense...

Selam ve Saygilar ile Almanyadan

King
Of
Samsun

beşnumara

veis

15 Nisan 2008, 14:56:39 #2 Son düzenlenme: 15 Nisan 2008, 15:06:25 berusa55
Allahımıza sükürler olsun ki Samsunluyuz Samsunsporluyuz.

ozkan17

bunun aynısını bende defalarca burda okulda yasadım..burda malum karadenızlı bıle bulmak mumkun degıl mıllet okulda uzerımde formayı vsvs seylerı gordukce samsunlumusun,samsunsporlumusun gıbı seylerı defalarca soylemısdı..bu sayede adım samsunluya cıkmısdı okulda ogretmenler bıle samsunlu dıyordu bana ;D

celebi

Alıntı yapılan: veis - 15 Nisan 2008, 14:56:39
ALLAHIMIZA ŞÜKÜRLER OLSUNKİ SAMSUNLUYUZ SAMSUNSPORLUYUZ.

Aynen

Recep

Alayına isyan
SAMSUNLUYUM vede tek takım olan gönlümün şampiyonu
SAMSUNSPORLUYUM

Baþkent_55

Bende", dedi. Carsambaliymis......................çarşambama selam......samsunlular samsunsporludur

SaMsUnSpOr 55

15 Nisan 2008, 20:56:46 #7 Son düzenlenme: 15 Nisan 2008, 21:59:40 16 SS 1965
Alıntı yapılan: ozkan17 - 15 Nisan 2008, 15:01:21
bunun aynısını bende defalarca burda okulda yasadım..burda malum karadenızlı bıle bulmak mumkun degıl mıllet okulda uzerımde formayı vsvs seylerı gordukce samsunlumusun,samsunsporlumusun gıbı seylerı defalarca soylemısdı..bu sayede adım samsunluya cıkmısdı okulda ogretmenler bıle samsunlu dıyordu bana ;D

aynen özkan abicim bende yaşadım etrafımdakiler hep ne yapacan samsunsporu bırak adam 2.ligde sürünüyo felan dediklerinde bende hemen  ÖLÜMÜNE SAMSUNSPOR diyorum vde sonlarda ise GALİBİYET İÇİN SEVMEDİKKİ MAĞLUBİYETLE BIRAKALIM diyorum oturuyolar şapa

banada hocalarım samsunlu diye çağırıyolar

jean

16 Nisan 2008, 00:26:24 #8 Son düzenlenme: 16 Nisan 2008, 00:27:30 berusa55
banada cok oluyor adam soruyor hangi takimlisin diye samsunspor diyorum baska diyor tabi hemen diyorum sadece samsunspor oda diyor oyleyse bende kayserispor demek istiyorkki memleketinin takimini zaten tutacan istanbul takımlarıni kimi tutuyon rahmetli teoman abinin kelimesi cok dogru   baska diye soranlara inat sadece samsunspor

veis

zaten en uyuz oldugum soruda bu hadi istanbulda neysede samsunda hangi takımla maç var diye soru almak çok kötü.

son nefes55

Alıntı yapılan: veis - 16 Nisan 2008, 07:54:07
zaten en uyuz oldugum soruda bu hadi istanbulda neysede samsunda hangi takımla maç var diye soru almak çok kötü.

aynen burada maça giderken hangi takımla maç yapıyo saat kaçta diye sorular sorular soruyorlar bir değil iki değil yanii vay ben senin dıyecem olmuyoo iştee

caneRisse

yok Gardaş ben ÇARŞAMBASPOR LIYAM  ;D ;D ;D

kumkoylu ahmet

bende CArsambaliyim ama SAMSUNSPORLUYUM ve Gurur DUYUYORUM

caneRisse

hadı yhaa  ıyı ıyı çarşambalı olmak ayrıcalıktır....

maço

caner her topıcte carsambalıyım demekten bıkmadınmı :D tamam tamam anladık carsambalısın :D