Yücel İldiz İstifa Etti

Başlatan bengülü, 14 Ocak 2008, 16:34:38

« önceki - sonraki »

körfez55

16 Ocak 2008, 17:22:41 #60 Son düzenlenme: 16 Ocak 2008, 17:24:24 körfez55
İSTİFANIN ZAMANI DEĞİL!
Sezonun ilk yarısını yönetim çalkantıları ve ekonomik krizlerle geçiren Samsunspor'da beklenen oldu ve teknik direktör Yücel İldiz istifa etti. Yücel İldiz'in istifa gerekçeleri haklıdır. Bu konuda kimse bir şey söyleyemez. Ancak bu takım şimdi bırakılmaz... Sen eğer bu takımla devre arası hazırlık kampı geçiriyorsan, ilk haftadan istifa etme hakkın yoktur. Kulübün içinde bulunduğu şartları çok iyi bilen Yücel İldiz, kafasında böyle bir istifa kararı varsa keşke ilk yarının son haftasında uygulasaydı. Hem kendisi için hem de takımının önünü görebilmesi adına... Yücel İldiz'in futbol bilgisini ya da kariyerini tartışacak durumda değilim. Ancak yaptıkları ve yapamadıkları ortada. Samsunspor'un başarısızlığında onun da payının olduğunu söylemek körü körüne eleştirmek olmasa gerek. Samsunspor'un çözmesi gereken birçok sorun var. Öncelikle yönetimin kendi içerisinde yaşadığı güven bunalımını halletmesi gerekir. Ardından da gündelik başarılar yerine uzun vadede başarı planları yapan bir teknik adamla yola devam etme kararı almalı. Samsunspor'u Samsunspor yapan altyapıya çok daha fazla önem verilmeli. Uygulamaya konulan yeni sistemler çeşitli sorunları da beraberinde getirecektir. İşte tam bu noktada devreye Samsunspor'a gönül verenler girecek ve takımlarına sahip çıkacaklar. Kısacası, Samsunspor'un başarı şifresi: Öncelikle altyapı, ardından birlik, beraberlik ve dayanışma...

sayın Fatih Şamlıoğlu durumu çok güzel özetlemiş...

celebi

Alıntı yapılan: körfez55 - 16 Ocak 2008, 17:22:41
İSTİFANIN ZAMANI DEĞİL!

Öncelikle yönetimin kendi içerisinde yaşadığı güven bunalımını halletmesi gerekir. Ardından da gündelik başarılar yerine uzun vadede başarı planları yapan bir teknik adamla yola devam etme kararı almalı. Samsunspor'u Samsunspor yapan altyapıya çok daha fazla önem verilmeli. Uygulamaya konulan yeni sistemler çeşitli sorunları da beraberinde getirecektir. İşte tam bu noktada devreye Samsunspor'a gönül verenler girecek ve takımlarına sahip çıkacaklar. Kısacası, Samsunspor'un başarı şifresi: Öncelikle altyapı, ardından birlik, beraberlik ve dayanışma...

sayın Fatih Şamlıoğlu durumu çok güzel özetlemiş...

işte bu cümleler gerçektende işi tam manasıyla söylüyor.

harbisamsunsporlu5517

çelebi abi yazdıklarına cani gönulden katılıyorum ben zaten bldyılere ve işadamlarımıza kızıyorum nedesek boş inş hersey duzelır

s_uzunkaya

yücel ildizi vatan haini ettiniz çıkardınız. vardır başka nedenlerrr....atıp tutmayalaım adam hakkında

celebi

Ya bizim yüzel hocaya kızdığımız falan yokta.o da tabii sütten çıkmış ak kaşık değildir.ama burada en fazla biz duyarsız belediye ve iş adamlarımıza sitemde bulunuyoruz.

harbisamsunsporlu5517

şu durumda yuce hocadan iyisi gelmez ve teknık dırektorluk yapamaz samsunsporda kim gelirse gelsin butakımı duzeltemez

körfez55

yücel ildiz hakkında atıp tutan yok zaten.vatan haini de demedik.kendisini savunların başında geliyoruz.bu koşullarda gitmemesi gerekirdi diyoruz.

veis

yücel hoca gitdi bana göre etik degildi gidişi ama saglık olsun kibar ve sorunsuz ayrıldı kendisine teşekkür etmekden başka çaremiz yok.ama bu iş yardımcı hocalarla olmaz acilen genç ve atılım yapacak bi oyuncumuza ihtiyacımız var ercan kaptan olur imsat isa olur altyapıya özende böyle olur zaten.

bafradan55

Samsunspor kulübüne birkaç beden küçük gelen bir teknik adamdı hayırlısı olsun.

bregenz

yücel hoca ne zaman  persembesporla anlasacan...

nomak55

Bende veis kardese katılıorumalt yapıdan futbolcu çıkartıp oynatacak bu yürekliliği gösterecek bi teknik direktör şart...ne olursa olsun hocanın da arkasında durulması lazım bu sezon gitsin umrumda değil ama alt yapıdan o gençleri bi monte edip adapte ederlerse seneye kimse önümüzde duramaz..hatta bir kaç sene kimse önümüzde duramaz sonra da futbolcularımızı almak için kapımıza gelirler.......sağdan soldan zaten futbolcu alamıyoruz arkadaşlar...Biz gene özümüze dönüp içimizden yetenekleri çıkartmalıyız alınanlarda ortada zaten çogusu bu formayı haketmeyen adamlar..Ayrcıa genç futbolcuyu alt kadrodan çıkarttınmı o formayı bırakmamak için canını dişine takar oynar..Zaten yıllardır o formanın hayalini kuruyorlar..o şans geldimi gerşeyini ortaya koyar bakın emre balak a geleceğin milli takımının stoperi olacağını idda ediyorum...şans versinler yeterki hepsi tabanca gibi