Yücel İldiz İstifa Etti

Başlatan bengülü, 14 Ocak 2008, 16:34:38

« önceki - sonraki »

celebi

ben multescunun bu hakkı elde edemediği için çalıştıramadaını biliyorum maraşı

tanju55

bu arada bence tanju takimin basina gelmeli neden derseniz tanju gelirse futbolcular (esek gibi) oynar
yani demek istedigim tanju gelirse kafalarina estigi gibi oynayamazlar
tanju türkiyede herkeze sözünü gecirir ve para olmasa bile cok kaliteli futbolculari getirebilecektir
iste tanjunun farkida bu

tanju55

bikac hafta calistirdi marasi ama basarisiz sonuclar alinca istifa etti

celebi

tanjuyu çoğu kişi ve taraftar istemiyor.

körfez55

tanju bu takımın şampiyonluğunu satmadı mı? her fırsatta gs liyim demiyor mu hangi akla hizmet samsunsporun başına geçmesini istiyosunuz anlamak mümkün değil.biz istanbul takımını tutanları tribünde görmeye dayanamıyoruz adam gelip teknik direktörümüz olcak.ayrıca her t.direktör konusu açılınca tanjunun adı geçiyo boş yere yazıyosunuz tanjunun konusu burdan başka bi yerde geçmiyo.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: tanju55 - 16 Ocak 2008, 12:14:09
arkadaslar arkadasimizdan biri gigi multescu nun gelemeyecegini yazmis yabanci oldugu icin
sanirim haberiniz yok multescu sezon basinda kahramanmarassporu calistirdi yani türk vatandasligina gecti su an bosta bildigim kadariyla

Evet, Multescu sezon başında Maraş'taydı. Ancak Maraş'ı çalıştıramadı. Çünkü Lig B'de de yabancı hoca yasağı var. Onlar meseleyi teknik danışmanlık diye uyduruk bir sıfatla çözmek istediler ama sonra da Gigi vaz geçti görev almaktan. Elbette bu yasağı delmenin de yolları var. Hocayı getirirsiniz, takımı o çalıştırır, taktiği o verir, kadroyu o kurar ama kulübede oturamaz. Böylesi bir durumda da hiçbir antrenör gölgede kalmak istemez. Zaten futbolcuların da Gigi'ye sıcak bakmayacakları, onun da paranın olmadığı bir yere asla gelmeyeceği Samsunspor camiasının içinde olan herkes tarafından tahmin edilebilir şeyler.

Ahmet Ertem'in adı geçiyordu. Geçiş sürecinde içimizden bir isim olarak fena sayılmaz. Futbolcuların da olumlu baktıkları duyumları var. Muhammet Dilaver'in Hakkı Hoca'dan farkı olmaz.

s_uzunkaya

serkanımızla celilimiz kaldı... onlarda sonbaharlarında, ya onlarda gidince ??? :'( :(

celebi

Alıntı yapılan: slazenger - 16 Ocak 2008, 14:11:51
serkanımızla celilimiz kaldı... onlarda sonbaharlarında, ya onlarda gidince ??? :'( :(

NE OLACAK SEN BEN BİZİM OĞLAN MİSALİ. ::) ::) ::) :-X :-\

erkan55

sezon sonuna kadar muhammet dilaaverle yola devam edecekmisiz
takimi taniyan birisi olmasi acisindan yönetimin dogru bir karar verdigini düsünüyorum
hayirli olsun..

körfez55

Samsunspor Muhammet Hoca´ya emanet
Samsunspor Yönetim Kurulu tarafından takımın başına tam yetkili olarak getirilen Teknik Direktör Muhammet Dilaver, bu işi başaracak bilgi ve donanıma sahip olduğunu belirterek, "Yeterki insanlar bize güvensinler" dedi. Dilaver, pazar günü deplasmanda oynayacakları Antalyaspor maçından da en iyi sonuçla ayrılmak için adeta savaşacaklarını söyledi

BİZE GÜVENİN
Samsunspor´da Yücel İldiz´den boşalan Teknik Direktörlük görevine Muhammet Dilaver getirildi. Yönetim, Muhammet Dilaver´i tam yetki vererek göreve getirdi. Dilaver´in yardımcılığını ise Ayhan Bayraktar ve Mehmet Bayraktar yapacak.İşe hızlı başlayan ve futbolcularına ilk antrenmanda nefes aldırmayan Dilaver, "Bilgi ve donanıma sahibiz. Yeterki insanlar bize güvensinler ve destek versinler" dedi.

KAYBETMEK YOK
Lider Antalyaspor ile pazar günü deplasmanda oynayacakları maçta tek düşüncelerinin galibiyet olacağını ifade eden Teknik Direktör Muhammet Dilaver, "Yaşanan bazı sorunlar vardı. Ama bizler bu saatten sonra sadece Antalyaspor maçını düşünüyoruz. Karşılaşmanın zorluk derecesini ve rakibin gücünün farkındayız. Ona göre hazırlık yapıyoruz ve kesinlikle aklımızdan kaybetmek geçmiyor" diye konuştu.

ONLARA GÜVENİYORUM
Zor deplasmanda işlerinin hiç kolay olmayacağını vurgulayan Muhammet Dilaver, "Gerçekten kritik bir maç. Ama futbolcularımızın hepsi yine iyi niyetli bir şekilde mücadele edecekler. Onlar çok daha zor şartlarda başarılı sonuçlara imza attılar. Antalyaspor karşısında da hepsi üzerlerine düşen görevi fazlasıyla yapacaklardır. Futbolculara güvenim sonsuz. Birlik olup Samsunspor´u arzulanan noktaya taşımalıyız" dedi.

körfez55

bu arada yeni tribün tamamlanmış kocaeli maçına açılacak.samsunspor yazıyo tribünde süper görünüyo.

celebi

Alıntı yapılan: körfez55 - 16 Ocak 2008, 15:38:31
bu arada yeni tribün tamamlanmış kocaeli maçına açılacak.samsunspor yazıyo tribünde süper görünüyo.

foto varsa aslında iyi olur ya

ozkan17

devre arası yucel hocanın demeclerini herkes hatırlıyo..yok şöyle yok böyle dıye..ama yınede kalmalıydı bana gore..yapacak bısey yok bu saatden sonra bakalım kım gelecek..yucel hoca madem gıtmek vardı aklında devre arası neden bırrakmadın bu takımı hıc yakısmadı sana bu..sımdı gelecek olan hoca bu devre arası kampından yoksun olarak gelcek takımın basına..

celebi

zaten biziim zannetmiyorum bir hoca alalım özkan kardeşim.

s_uzunkaya

ertuğrul diyarbakır maçından sonra gittiydi, yücel de acaba bu sebeble gitmiş olabilirmi? neyse fazla eşelemeye gerek yok, denize düşen yılana sarılırmış.ama bizi yılanların intikamı bu hale getirdi. onedenle biran önce yüzme öğrenmemiz gerekiyor veya bi can simidi atacak bir delikanlı :'(