Yücel Ildiz istifa etmeli mi ? (25.11.2007)

Başlatan simsar, 25 Kasım 2007, 18:22:53

« önceki - sonraki »

veis

yücel hoca iyi bir insan ama oyunu okuyamıyor bence.ama kalacaksada yönetim ona güven aşılamalı yok eger gönderilecekse yeni hoca hemen alınmalı  ki devrearası iyi degerlendirilsin.

Sempatik Bengülü

valla samsunsporum yenince hocayı göklere çıkarıp yenilincede aşşağa çekip istifa diyoruz.herşey bukadar basitmi.tabiki kazanıcazda kaybedicezde bende çok üzülüyorum yenilmemize ama herdefasında hoca istifa dememeliyiz.hadi istifa dedik hocada gitti yeni bir hoca gelince ne oluyor takıma alışana kadar zorluk çekiyor sürekli aynı sahneler yine samsunsporum kayıplarda puansız geriliyor valla bu benim kendi şahsi fikrim ben böyle düşünüyorum

beşnumara

yücel hocanın şuan itibariyle istifa etmesi taraftarı değilim ama gerçekten de kendi suyunu kendisi ısıtıyor tamam topçuların cezalı olabilir ama as oyuncular oynadığı zaman da yaptığı yanlışlar ortada oyuna geç müdahale ediyor es es maçında illa gol yiyip mağlup duruma düşmemizi bekledi resmen halbuki adamlar tek kale oynuyor mutlaka atacaklar nereye kadar dayanacaksın kartal maçında zaferin cezası bitmişken niye oynatmıyorsun oyuna sokarken de fatih aytekini alıyorsun oyundan ben anlam veremiyorum ama yönetim bilir devre arasında iyi kale forvet ve takımı yönlendirecek orta sahada top yapabilecek topçu lazım aksi takdirde  bir şey beklemeyelim :roll:

veis

yücel hoca basın açıklamasında hakkıyı ileri çıkartdıgını söylüyor ama hakkının ilerideyi bırakın ortasahada bile top yapamaz bunu düşenemiyormu yani iyidir kalitelidir çok saglam insandır ama hedefi olan bi takıma göre degil.ben başından beri yücel hocaya savunmadım hep söyledim hedefsiz bi adam.ama dere geçerken at degiştirmekdende yana degilim.

Tribün_ali

Alıntı yapılan: "HoLiGanisT"kafadan atmayla klavyeden o istifa bu istifayla olmuyor bu işler.

İmzamı atarım güzel demişsin hocanın gitmesi fayda saglamaz

ne kavgam bitti ne sevdam

galıbıyet alınca ıyı maglubıyet alınca ıstıfa bırakcaksınız bu işleri yaa topcuların hıcmı sucu hoca cıkıp oynamıyo hoca ıdmanlarda kım ıyısı onu koyuyo ve cıkıp oynuyorlar artık hocaya cızgı kenarından yonetmek kalıyo zaten samsun belırlı bır 11 yok farkındaysanız herhafta degısık bır 11 cıkıyo hocada takımda arayış içinde takım tam bır otursa zaten o 11 bozmaz anca oynarsa 1-2 kısı arasında degısıklık yapar.

edmontdante

Yüzlerce milyar götürüyorlar sezonda.İster Yücel Hoca isterse başkası olsun farketmez geneliiçin konuşuyorum.Bu paraları alıyorlarsa birşeyler katacaklar,birşeyler kazandırmak zorundalar.Yok o eksik yok bu eksik tamam anladık eksik ve hak veriyorum ama bu kadar hafta geçti bir tek gelişme olmadı.Kadro bile netleşmedi.

Bir hafta sağ kanatta biri oynuyor ertesi hafta başkası.Orta sahada bir tane yetenekli adam var yedekte.Onun yerine ne olduğu belli olmayan Marciel.ÖMÜR  bir hafta 11 de var ertesi hafta 18 de yok.Feridun keza öyle.

Oyun ise sadece Celil'e endeksli.Topu alan Celil'i buluyor.Peki buna neden hoca müdahale etmiyor.Her topu alan Celil'i arayacaksa hoca olmayada gerek yok.

Her hafta MARATON'da maç izliyorum.Sağdan yapılan iyi orta sayısı toplasan 5 i bulmaz.Hatırladığım sadece Kemal AKBABA'nın ELazığ maçındaki asisti.

Başlığı açan ortalığı karıştırmak için vs açmış olabilir ama buna rağmen bu güne kadar gördüklerimiz neticesinde Hoca'nın sorgulanması gerekir.

Hep diyoruz geçen seneden farklı diye ama bu sadece geçen seneki sahtekarların bulunmamasından yeni kadronun hırsından ve iyiniyetinden kaynaklanıyor ama başarısızlık geldikce bu da ortadan kalkacak.

MeL_55

Alıntı yapılan: "cem 55"mel 55 mumkunse sen yorum yapma gülünç oluyosun öyle kafadan atmayla cocukca ilk aklına geleni söylemeyle olmuyo bu işler nurullah saglammıs sen nurullah saglam kac takımdan kovuldu biliyomusun yada hangi takıma ne kazandırdı surda birseyleri tartısacaksak bile bişeyler bilen insanlarla konusmak en iyisi fikirlerin carpısması sonucu dogru bulunur ama böyle bos bos yorumlar yazacaksan hiç kimsenin kafasını mesgul etme olur mu

yücel ildiz kariyeri varmi ?? surda ordu persembespor bunlar takim mi yaaa diyelim nurullah saglam yine kariyeri var konya denizli ankara ... yücelin yerine hakki bayrak bile daha iyi nekadar büyütünüz ildizi yaa sanki adam mourinhoo

Sadece Samsunspor

kartal maçında can ulun un orta yapıp canere gol attırmasını unutmuşsun heralde  :lol:  çok haklısın kornerleri ve orrta yapmayı bilmiyoruz hele duran toplar aman allahım :wink:

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "MeL_55"
yücel ildiz kariyeri varmi ?? surda ordu persembespor bunlar takim mi yaaa diyelim nurullah saglam yine kariyeri var konya denizli ankara ... yücelin yerine hakki bayrak bile daha iyi nekadar büyütünüz ildizi yaa sanki adam mourinhoo

boşuna tartışmayın bence. yönetim ne demişti hocamız 10 maç yenilse bile bizle beraber demişti boşuna tartışmayın gerek yok  :wink:

cem 55

burda yücel hocanın cok kariyerli bi hoca oldugunu söyleyen yok zaten lafları saptırma adam sadece iyi niyetle sezon basında kendi kurmadıgı calıstırmadıgı bi takımla bişeyler yapmaya calısıyo elindeki oyuncuların 1 hafta birini öbür hafta birini oynatıyo cunku oyundan o da memnun degil arayıs içinde ayrıca 2.ligi iyi tanıyan secenekler arasında seçilebilecek en iyi hoca kanımca ama sen eminim daha takımın bu sezon dogru düzgün 2-3 macını bile izlemeden laf olsun diye hoca istifa etsin o gelsin bu gelsin deyip işin içinden cıkamayıncada kafadan attım işte dersin sanki manager oyunu oynuyosun

Tufan

hoca naapsın eses maçınça mehmetin yaptığı penaltı yan topa çıkmadan yediği gol(stattaydım çıksa o gol olmazdı) kartal maçındaki 2 goldede ercümentin topa çıkmayışı serkanın celilin sakatlığı zaten kadromuz dar hoca mı çıkıp oynasın hakkıyı forvete çektim demiş adamcağız hakkıdan gol atmasını bekleyipde başarılı olmak hayalcilik olur

bregenz

yuecel ildiz ...topuklasin iyi olur delikanliysan topukla eyyamciliga basladin .. ulan  sen takimle berabersin onu  gore taktik gelisdir kapali defans yap ....nasilsa bi tane atarsin...cok basit

sanki morinho yada arsen wenger...sakatmis bilmem neymis cikmayalim ozaman sahaya...

persembespor hadi topukla ...

Gurbetci Bülent

Yücel Ildizin kariyeri varmi ?

evet yok neolmus.

Can , Fatih , Samet , Sefa , Ercüment , Mehmet B.
Zafer , Marciel , Kemal ,

hatda baskanimiz Sezgin G.

bunlarin kariyeri varmi ozaman hepsini gönderelim hatda yönetimide ve baskanida.

gecen sene sampiyon olan oftassporlu futbolcularin kariyeri neymis
hatda bizi yenen kartalsporlu futbolcularin ve teknik heyetin kariyeri neymis.

Bu kariyer isi degil uzun lafin kisasi teknik heyetin elindeki malzeme bu kadar 2x2 4
haaa belki baskasi bu kadrodan daha iyi birsey cikarabilir ama nekadar cikarabilir onu bilmem , tabiki yücel hoceninda hatalari vardir ama YÜCEL ILDIZ gitsin konusu ve basligi bence cok mantiksiz.

celebi

Alıntı yapılan: "bregenz"yuecel ildiz ...topuklasin iyi olur delikanliysan topukla eyyamciliga basladin .. Dostum  sen takimle berabersin onu  gore taktik gelisdir kapali defans yap ....nasilsa bi tane atarsin...cok basit

sanki morinho yada arsen wenger...sakatmis bilmem neymis cikmayalim ozaman sahaya...

persembespor hadi topukla ...

saçmalama simsar  bilerek mi konuşuyorsun bilmeyerek mi?bu yücel hocanın istifasını isteyen arkadaşlar bilmeden çocukça yazı yazmasınlar. :evil:  :evil:  oraya buraya da salça olmasınlar