Yücel Ildiz istifa etmeli mi ? (25.11.2007)

Başlatan simsar, 25 Kasım 2007, 18:22:53

« önceki - sonraki »

pitbul055

giresunda maça seyreden biri olarak söylüyorum dünyanın en kral hocasını getirsen hiç birşey yapamaz.ha yücel hoca ii demiyorum.onunda yanlışları var.nekadar sakat ve eksikde olsa yanlışlıklarda müdale edeceksin oyuna.giresun 2-0 önde hocası çizgide yırtınıyor.bizim hoca gibi klübede fosur fosur sigara içmiyor.arkadaşlar yücel hocadan önce futbolla alakası olmayan fatihleri,halde karpuz bile tutturulmayacak kalecileri bu takıma getirip sonra istifa edip kaçan ercüment coşkundereyi konuşalım....samsunsporumuzun forması bu kadar ucuz değil..bana en çok koyan maç sonunda giresun 84 bin nufuslu kendi sahasında ancak 4 gol atabilmiş giresunspor taraftarını,GİRESUN SAMSUNLA Ta.... GEÇİYOR.diye bağırması oldu..Bizi bu duruma düşürenler utansın.Giresun maçında bize sahip çıkan komserimizede teşekkür ediyoruz

ne kavgam bitti ne sevdam

bu adam ordu sporda bırsey yapamamış gelecek samsundamı yapcak orduda zaten bırseyler yapsa orduspordan gıtmez gondermezler bu neyaa artık hermaça cıkarken yenılcezmı yenılmıcezmı korkusuyla cıkıyoruz hıc rahat degılız yaa bır macada rahat cıkalım artık bıraz yüz varsa tek kelime İSTİFA.

MeL_55

Alıntı yapılan: "ne kavgam bitti ne sevdam"bu adam ordu sporda bırsey yapamamış gelecek samsundamı yapcak orduda zaten bırseyler yapsa orduspordan gıtmez gondermezler bu neyaa artık hermaça cıkarken yenılcezmı yenılmıcezmı korkusuyla cıkıyoruz hıc rahat degılız yaa bır macada rahat cıkalım artık bıraz yüz varsa tek kelime İSTİFA.

sana katiliyorum bir sey daha demek isterdim orduspordan gitmedi KOVULDU !! böyle adamlar kücük takimlarda calisir. bize iyi bir teknik adam lazim... levent eris mis mustafa ugur mus bunlar fasa fiso...

HoLiGanisT

mel 2 lig a dasın alex fergusonmu gelsin.bütçen belli imkanların belli takımıon kadrosu belli.carlos alberto paherra gelse btakımın mevcut kadrosu ortada.

salihcakir

Alıntı yapılan: "MeL_55"sana katiliyorum bir sey daha demek isterdim orduspordan gitmedi KOVULDU !! böyle adamlar kücük takimlarda calisir. bize iyi bir teknik adam lazim... levent eris mis mustafa ugur mus bunlar fasa fiso...

orduspor'a 17 maç arka arkaya kazandırdıp lig atlattıktan sonra takıma 1.ligdeki ilk senesinde playoff oynatıp, ardından takımdan kovulan yücel ildiz'in büyük takımlarda işi yok tamam; bizde çalışan hocaların hepsi fasa fiso buna da tamamda, bana bir tane iyi hoca ismi söylesenize alalım. maurinho da hazır boşta, ne dersiniz?

HoLiGanisT

Alıntı yapılan: "samsunkopat"bana bir tane iyi hoca ismi söylesenize alalım. maurinho da hazır boşta, ne dersiniz?

alex ferguson gider bu lafın üstüne artık.a.fergusonun kariyeri daha büyük samsunkopat.

adamı zıvanadan çıkartmayın yeter artık samsunkopat lafım sana değil yanlış anlama zıvanadan çıkartanlara

MeL_55

nurullah saglam, sakip özberk, aklima daha fazla gelimiyorrr

HoliganSamSunLu

Bu Devran Böyle Gitmez Birşeylar Yapılmalı

ozkan17

bız burda dısardan gelen adam yuzunden bırbırımıze gırıyoruz ya hala..Az bı sanıye hangı konuya,konuyu kımın actıgına bakın ıstersenız..Yucel Hoca ıstıfa etmelımıymısmısmıs..

Ya sen adamı nereye gonderıyon..hadı gonderdın kımı alcan..samsunspora su durumunda kac hoca gelmek ıster..Kaldı ki alacak paramı var..

Ben derımkı hıcc bırbırımızı kırmayalım kendımızı kasmayalım..Sene sonuna kadar olmasa bıle en azından bılıyoruz ki devre arasına kadar bu hocayla devam etmek ZO-RUN-DA-YIZ..

Arkadaslar bu kadar zorlugun ıcınde buralara gelen adamlara da bıraz hak vermek gerekıyo(futbolcular harıc)..Yok hocaya Yok menajere yok ahmete memede laf etmenın anlamı yok ıdare bazında..Hanı samsunspor kapanırsa futboldan soguyan arkadaslarımız vardı sene basında..samsunspor kapatılırsa onu yapan bunu yapan arkadaslar wardı..Neeerdennn nereye geldık su anda..duzenlı olrak borcumuz derdimiz odenıyo..gelır saglanması cın klube calısmalar yapılıyo..daha oncekı bılmıslerın aksıne taraftarla İÇİÇE anlayısı baz alınıyo..Yarın cıkıpda kımse yonetıme de laf etmesın..Bu konuda daha yazmıyorum ben yazanlara da artık dıyecek bısey bulamıyorum..sadece karısıklık cıkarmak ıcın dısardan gelen bırının pöykürmeleri sadece bu..

Tribün_ali

Alıntı yapılan: "MeL_55"nurullah saglam, sakip özberk, aklima daha fazla gelimiyorrr

Sakıp özberk torunlarının torununu gördü adam dedem yaşaında

MeL_55

yaa kafadan attik iste öyle... nurullah saglam iyi bir hoca... veya baska yerli hocalar

HoLiGanisT

kafadan atmayla klavyeden o istifa bu istifayla olmuyor bu işler.

Çaðrý55

yücel hoca şuan samsun için en ideali parası olan varsa morinhoyu geitrsin

CeLL-O

Oylama sonucunda da açıkca görüldüğü gibi gitmemeli bence. Her kötü gidişte sorunu hocadan bulmamak lazım. Takımın hali ortada oyuncuların oynadıkları oyun ortada elbette hocanında yanlışları var daha 3 hafta önce MALatya maçında en büyük hoca diye tezahurat yapan bizlerdik..

cem 55

mel 55 mumkunse sen yorum yapma gülünç oluyosun öyle kafadan atmayla cocukca ilk aklına geleni söylemeyle olmuyo bu işler nurullah saglammıs sen nurullah saglam kac takımdan kovuldu biliyomusun yada hangi takıma ne kazandırdı surda birseyleri tartısacaksak bile bişeyler bilen insanlarla konusmak en iyisi fikirlerin carpısması sonucu dogru bulunur ama böyle bos bos yorumlar yazacaksan hiç kimsenin kafasını mesgul etme olur mu