Yücel Ildiz istifa etmeli mi ? (25.11.2007)

Başlatan simsar, 25 Kasım 2007, 18:22:53

« önceki - sonraki »

salihcakir

Alıntı yapılan: "simsar"yücel ıldız istifaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bu 1950 lerin futbol anlayısına sahip hocamızla hıcbıryere varamayacagımız cok acık

ferıdunu sag acıkta oynatıp bıtıren adamdan ne beklersınız.halaaaa temdıt pılavı gıbı 4-4-2 ıle oynayan adamdan ne beklersınız.Kuluptekılerede bır sozum var yonetıcler orası askerıye degıl futbol kulubu bu taraftar bır cosarsa bakalım sızı oradan kım kurtaracakk.Gecen sene yasananları daha kımse unutmadı.Hadı bakalım hodrı meydan getırsın o yucel ıldız ordudan sadı ıle mehmet oncanıda gorelım.Dostum bu takıma serdar ozkan geldı kımse umursamadı sımdı ...... yırtsanız alamazsınız.Mıllet hala gercegı ogrenemedı samsunspordan bu zıhnıyetle bır ... olmaz cok acık

senin ne amaçla burada olduğunu biliyorum, fakat yinede buradaki samsunsporluların akıllarına soru işaretleri doldurmana izin vermemek adına sana cevap vermek zulüne katlanıyorum.

1-iftarda yapılıp sahurda da masaya konan pilava temdit değil temcit pilavı denir.
2-feridun seneye sağ bek olarak başladı ve çok kötü maçlar çıkarttıktan sonra kazığa çekildi. bu forumda da hemen herkes o günlerde kendisine ciddi eleştiriler yöneltti. daha sonra adam yokluğunda sağ açık olarakta denendi feridun ama olmadı orada tutmadı. ben de feridun'un bir şekilde takıma daha faydalı olacak biçimde değerlendirilmesi gerektiğini ve bu konuda hocanın görevlerini tam olarak yerine getiremediğini düşünüyorum ve yine bu konuda kendisini eleştiriyorum. fakat senin yaptığın gibi temelsiz, maksat sallamak olsun düşüncesiyle yapmıyorum bunu.
3-sistem ile alakalı sallamaların(eleştirin değil) ise en komik olanı. ligdeki hemen her takım tarafından uygulanmaya çalışılan, bırak onu avrupada çok takımın oynadığı 4-4-2 sistemine çağ dışı demek kör cahilliktir. Bir de bizim takım çok deplasmanda 4-5-1'e yakın bir sistemle oynadı.

hocayı geçip bir de yönetime sarmaya çalışıyorsun azar azar. ama kimse arkanda değil, çünkü biz samsunsporluyuz.

Takımımız muhakkakki bundan daha iyi bir yerde olabilirdi. Buralarda olmamızda azda olsa hocanın payı da var.Burası su götürmez bir gerçek, ama asıl sorun takımın kapasitesinin yetersiz olması, ve sezon önünü çok boş geçirmiş oyunculardan kurulu olması. Bu takımda bir sağ açık yok, bir oyun kurucu yok, kuvvetli bir ön libero yok, forvette alternatif yok, ve hepsinden önemlisi yeterli kalitede bir kaleci yok...

Bence aceleci davranmayalım. yukarı ile ciddi farklar yok. devre arasına az kaldı. bundan önce hep aceleci davrandık, hiç bir şey kazanmadık. bu kez de sabır gösterelim.

bir dahaki sene süper ligde olmak istiyorsak hepimize az yada çok görevler düşüyor, unutmayalım.

bregenz

cednkturgut yoksa simsar mi ortali bulandirmnadan volta yap.....

ne oldu ercumenti ovioyordunuz bolukbasi sampiyonlar liginde oynamis mis mis..masallah ne kaleci be ...ortada bisey yok mal gibi pen.yapdiriyor...vay be demek ki bi de samiyonlar liginde oynamasa vay haline..ercüment zaten yetersiz tartismaya gerek yok......

Çaðrý55

adama bak istifa etsin demiş daha iyisi geliyomu aklına
söyle alalım hemen bunu gönderelim paramız bol nasıl olsa sanki adamın elinde futbolcu varda oynatmıyo yaa
kaleci folloş giresun maçında en önemli adamlarımız yok
adam ne yapsın ancak devre arası iyi takviyeler yapılır
ve biz ilk 6 ta olmassak konuş! bunu hep yapıyoruz 10 hafta baktık iyi sonuç iyi değil hocaı değiştirelim şimdiye kadar değiştirdikte elimize ne geçti :?:

selahattin55

yücel hoca yı istifa etsin demek yanlıştır.bence çünkü ne zorluklarla yönetm geldi bunları unutmayalım.çok paralar harcayıp şampiyonluk paralosuyla yola çıkmadık.biraz sabır istifa sesleri yönetime karşı saygısızlık olur.b u yönetimi destekleyelim.daha düne kadarssk ve federosyana olan borcumuzu ödeyemiyorduk.bu adamlar geldi ve bizi bir havaya soktular.en azından ortada bir samsunspor yarattılar.ileride daha iyi olcağız.bu yönetim bu işi halledecek ve süperlige yeniden adımız yazılacaktır.sabredelim.bu sene olmassa seneye olacaktır.yine bizim siteye atmış olduğumuz bir samallık faresi girmiş.onun tahriklerine kapılmayın hocamızı ve yönetimizi seviyoruz ve arkalarındayız.

timofte

AlıntıYücel Hoca'nın inat ettiği noktalar var, Geçen hafta yerinde oynatılmayıp dökülen Sefa yok, Zafer Şakar kulübede, orta saha ise çaresizleri oynuyor! Forvet Fatih sağ açıkta topu terse doğru sürerken, sağ açık Samet 57.dakikaya kadar kulübede.. İldiz'in pek sevdiği, vazgeçemediği ve muhtemelen tecrübesine çok güvendiği Sinan Demircioğlu bir sol açıkta bir sağ bekte.. Sağ bek Feridun ortada yok, Sağ açık Sercan ancak 45.dakikada sahada.

Eksik olabilirsin, ama elindeki adamların en iyilerini en uygun biçimde sahaya süremiyorsan sorumlusun. Yöneticiler üzerine düşeni yapıyor, sana desteğini veriyor ama sen hiç şapkanı önüne koyup düşünmüyorsun..

Giresun-Samsunspor maçını tribünde izlemiş biri olarak hocayla ilgili maç başlığına yukarıdaki yorumları yazdım. İstifa şu an etmeli mi etmemeli mi emin değilim. Fakat ortada yanlış giden bir şeyler olduğu ortada

simsar senin de fikrin saygı duyarız ama düşüncelerini dile getirme şeklinden anlaşıldığı kadarıyla şu durumlardan dolayı pek acı çekiyor gibi görünmüyorsun. İnşallah yanılıyoruzdur. Başka kişisel hesaplar SAMSUNSPOR 'un önüne asla geçmemeli.

cem 55

simsar senin daha gecende özkan17 le msn de muabbetin sitede yayınlanmadı senin daha hangi takımı tuttugun belli degil bide burda siteyi karıstırıyosun aylarca ercüment ercüment dedin sonra ercüment coskunderenın yegenıde cıktın bırak laf olsun torba dolsun muabbetlerini milleti galyana getirmeyi bu sitedeki herkes futbolu senden iyi biliyo buna emin ol bide yanına daha cocuk olan mel 55 i almısın yaz babam yaz yücel hocanın sonuna kadar bu taraftar arkasında hataları yok mu var olacaktırda onun elestirisini de yapıyoruz her hocanın hataları olacaktır ama önemli olan istikrar devre arasında insallah hocamızın istedigi transferler yapılacak ve samsunsporumuz en azından ilk 6 ya girip playoff oynayacak sitedeki duyarlı arkadaslardanda böyle gereksiz söylemlere destek vermeyip takımın ve hocanın sonuna kadar arkasında olmamız gerektigini söylemek isterim.

HoLiGanisT

simsar harbiden de simsarmışsın fazla kayle almamak lazım.şu yücel hoca istifa imzalarını kullananlarda değiştirin artık asabımız bozuk yeterince bı kadar insan sizlerle uğraşmasın birde

KotuCocuk55

Yücel ildiz 'in sonuna kadar arkasındayız.Onu gönderip avcunu açmış bir antrenör kovulsada hemen yerine geçsem diye bekleyen kan emici  bugun burda yarın orda teknık dırektorler mı getirelim.Eğer çok yaratıcı bır secenegınız varsa sunabılecegınız o gidecek ve yerine şu gelecek diceğiniz akla yatan anlatın yoksa istifa o da gitsin buda gitsin bize sadece zarar verir.Artık istikrar istiyoruz iyi bir kadroyla yucel hocanın yeteneklerını daha ıyı sergıleyecegını ve uzun yıllar takımımızın basında kalacagını dusunuyoruM.bU bizim için iyi olur.

berusa55

su an yapılacak bir hoca değisikliğinin takıma hiçbir getirisi olmayacaktır! devre arasını bekleyip yapılacakları göreceğiz!

liseliler

Bu simsar'da kim?? birilerinin maşasımı? yoksa kulüpten el çektirilen ercüment çoşkundere'nin mi? ya da yeni yönetimin başarılı olmasını istemeyen bazı eskilerin mi? simsar ve simsar gibiler biz Samsunsporluyuz.Bunu unutma.Ayrıca şu an tarihe karışmış adını sadece anılarda kalmış olarak anacağımız bu kadar zor şartlarda kısıtlı zaman ve imkanlar içerisinde ve özelliklede şimdiye kadar hiç bir yönetimin aklına gelmeyenleri yapmaya çalışarak taraftarla içiçe olan ve düne kadar tesislere uzaktan baktığımız ama şimdi içine girip gezebildiğimiz yöneticilerle görüşebildiğimiz vs. gibi bir çok şeyi değiştiren ve değiştirmeye çalışan bir yönetime dil uzatman bize göre art niyetten başka bir şey değil.Dua edelimde bu adamlara birşeyler olmasın.Bunlarda giderse artık kimse gelmez.Hatırlayalım çok geçmedi üzerinden hepimiz kahroluyorduk ve Samsunspor yok oluyorduuu.Bu yönetime laf söyleme lüksümüz yok.

ozkan17

e nıye yazıyoruzkı bız bu adamın actıgı konulara..konusur konusur kendı dınler..amac karısıklık yaratmak felsefe çirkeflik..

King Of The North

Bu konuda çekimser oy kullandım sırf simsar denilen şahıs istiyo diye çekimser kaldım.Birileri yeni üye oluyo ortalığı karıştırıp gidiyo,bu bizim siteye özgü bir hale geldi sanırım.İstifa etse nolacak etmese nolacak devre arasına az bir zaman kaldı,buna yönetim adamla oturur konuşur karar verir.

deli 55

adamın elindeki malzeme bu kadar.ben hocaya suç bulmuyorum o kadar.bizim devre arasında en az 3 tane sağlam topçu almamız lazım...

Tribün_ali

Hocamız cok iyi beyefendi ve saglam karekterli hocanın elindeki malzeme bu kadar simsar sana bir şey demiyorum seni samsunspor bize havale ediyorum :)

celebi