Yücel Ildiz istifa etmeli mi ? (25.11.2007)

Başlatan simsar, 25 Kasım 2007, 18:22:53

« önceki - sonraki »

Forvetim

yücel ildiz,,sitenin forum girişi sayfasında sakarya maçı için "çekinmiyoruz" demiş. lafa bak! birde çekinseydin bari, karşında real madrid mi var kardeşim sakarya senden üstün bir takım mı. ben bu hocayla bu takımın bir yerlere varabileceğini sanmıyorum. inşallah utanırım.

tolga

FORVETİM            SEN ANLAMAZSIN BU İŞLERDEN KARDEŞİM MERAKLANMA YÜCEL HOCA BİR YERE GİTMİYOR GİTMEYECEKTE RAHAT OL FAZLA DOLDURUŞA GELME ÇEVRENDEKİLERDEN HOCAMIZIN HERZAMAN YANINDAYIZ VE YANINDA OLMAYADA DEVAM EDECEĞİZ

körfez55

hocamız da zaten çekinmiyoruz demiş.çekiniyoruz dese suç çekinmioruz dese suç.yücel hoca takıntısı başlamış.

tolga

ewet körfez  adamlarda takıntı başlamış neredeydiler acaba geçen sezon LEVENT ERİŞ BU takımı ve biz taraftarları kandırırken böyle insanlara levent eriş gibi hoca lazım taraftarı uyutacak yönetimi kandıracak .Geçen sezon ki takım şimdi olsa şampiyon olur bu sene takım yoktu 3 ay önce transfer yoktu  para yoktu halada yok ve takım lig 2. ile 7 puan fark var geçen sezon o müthiş takımla ilk yarı 20 puanı zor topladı ve 6.takımla 9 puan fark vardı ne çabuk unuttular yücel hocaya sallayan bu insanlar bu gerçekleri ama maşa bunlar belli zaten bazı kesimin insanları bunlar bizim gibi 3 ay önce takımın durumunu bilmeden konuşan kesim boş ver

Forvetim

Alıntı yapılan: "tolga"FORVETİM            SEN ANLAMAZSIN BU İŞLERDEN KARDEŞİM MERAKLANMA YÜCEL HOCA BİR YERE GİTMİYOR GİTMEYECEKTE RAHAT OL FAZLA DOLDURUŞA GELME ÇEVRENDEKİLERDEN HOCAMIZIN HERZAMAN YANINDAYIZ VE YANINDA OLMAYADA DEVAM EDECEĞİZ

önce karşındakine hitap şekline dikkat et, sen benim asker arkadaşım mısın. bu işleri senden öğrenecek değilim senin bildiğin kadarını ben unuttum bile. aslında sana cevap yazmaya bile gerek yok ama 18-20 yaşında laf atışı yapacak kişilerden değilim yaşım 40 ve istediğim kişiyi eleştiririm yada eleştirmem herkesin bilgisi de görüşüde kendinedir. yücel hocayı eleştirirken kimseden izin alacak değilim. yazının sonunda da inşallah utanırım demişim zaten, anlarsan. kimsenin dolduruşuna gelmeyecek yaşta yapıda ve bilgideyim. neyse fazla da yazmaya gerek yok. ama önce herkese saygılı ol tamam mı paşam.

Forvetim

Alıntı yapılan: "tolga"ewet körfez  adamlarda takıntı başlamış neredeydiler acaba geçen sezon LEVENT ERİŞ BU takımı ve biz taraftarları kandırırken böyle insanlara levent eriş gibi hoca lazım taraftarı uyutacak yönetimi kandıracak .Geçen sezon ki takım şimdi olsa şampiyon olur bu sene takım yoktu 3 ay önce transfer yoktu  para yoktu halada yok ve takım lig 2. ile 7 puan fark var geçen sezon o müthiş takımla ilk yarı 20 puanı zor topladı ve 6.takımla 9 puan fark vardı ne çabuk unuttular yücel hocaya sallayan bu insanlar bu gerçekleri ama maşa bunlar belli zaten bazı kesimin insanları bunlar bizim gibi 3 ay önce takımın durumunu bilmeden konuşan kesim boş ver

bak aslanım, yazının karakterine göre en fazla 18-20 yaşında olduğunu tahmin ediyorum çünkü efendi bir yazım tarzın yok. akıllı ve edepli ol. sen kimsin bana bu şekilde hitap edebiliyorsun saygısız. bizi kendine maşa yapacak adam daha yeryüzü tarihinde var olmadı. sana yazmayı bile kendime yakıştıramıyorum. bak işine..

Forvetim

sevgili admin, lütfen bu şekil yazı yazan rumuzlu kişilere gerekli müdahaleyi yapar mısın. sen ve sitemizin müdavimleri birbirimizi biliyor tanıyoruz. kimin nasıl bir insan olduğunu yüzyüze gelmesekte yazılarından herkes birbirini tanıdı bildi. yönetim futbolcu yada hocaları yeri geldi övdük yeri geldi eleştirdik ve öyle de olması gerekli. kimseye bunu izah etme zorunluluğumuz da yok. insanın boş yere asabını bozuyorlar. benim oğlum yaşında çocuktur bu Allah bilir. saygılarımla..

nomak55

Beyler ben bugün tv den maçımızı izledim bu sakarya neredeyse hiç etkili olamadı ama malesef ki bi duran top kaleci ve defans hatası sonra biraz yüklendik ve kontradan gol adamların başka atakları yok aksine bizde o kadar gerizekalı ve futboldan anlamayan adamlar olmasına rağmen 3-4 net pozisyonumuz var ancak gol yok..ayrıca bu takıma yeni teknik direktör gelirse söylüyorum burdan düşmemeye oynarız haberiniz olsun..Feridun ve zafer şakarın acilen bu takımla ilişkisi kesilmesi gerekir bir tane olumlu hareketi yok ikisininde...yeni teknik direktör gelecek sonra?? bu adamlar bu atkımda gene kalacak bunların topcu olmadını anlayana kadar zaten yarım dönem daha geçecek sonra o teknik direktörde gidecek sonraa=??? Istikrar şartttttttttt yaw Allah aşkına destekleyelim şu adamı bu kadroyu omu kurdu ne yapsın adam saha kenarında çırpınıyor lütfen bunları gözden çıkarmayın daha ne diyeyim ya

selahattin55

biz yücel hocaya ne malzeme verdikte ne istiyoruz.tek beklentimiz devre arası tranzfer di şimdi yönetim ne olcak belli değil.yönetim giderse hocada gider o zaman istediğiniz olur arkadaşlar mutlu olursunuz.yav bir defea kalecin yok hoca neyapsın.serkan celil caner yok takımın yüzde 70 yok demek geriye elimizde iki aptal kaleci.kendini beğenmiş feridun ve çoluk cocuk bukadar olur.geçen sene den bile sıralamada iyiyiz.destek zamanı köstek değil.

yönetici

Forvetim haklısın.. Yukarıdaki mesajları görünce bir şeyler yazmak aklımdan geçmişti, bazen de müdahale ettiğimiz için eleştiri alıyoruz ama bu topicte zaman bulamadığım için müdahale edemedim. Kimsenin kimse hakkında tanımadan bilmeden yorum yapma hakkı yok. Forvetim iyi bir Samsunsporludur. Tolga, fikirlerine katılmıyorsun diye her hafta Havza'dan kalkıp gelen takımına gönülden bağlı bir insana "maşa" diye yakıştırma yapamazsın.

harbisamsunsporlu5517

arkadaslar bu konuyu artık kapatın yönetim bırakıp gittiği bu gunlerde birde hoca istifa ederse işimiz dahada zorlaşır

maviay55