Yücel Ildiz istifa etmeli mi ? (25.11.2007)

Başlatan simsar, 25 Kasım 2007, 18:22:53

« önceki - sonraki »

simsar

yücel ıldız istifaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bu 1950 lerin futbol anlayısına sahip hocamızla hıcbıryere varamayacagımız cok acık

ferıdunu sag acıkta oynatıp bıtıren adamdan ne beklersınız.halaaaa temdıt pılavı gıbı 4-4-2 ıle oynayan adamdan ne beklersınız.Kuluptekılerede bır sozum var yonetıcler orası askerıye degıl futbol kulubu bu taraftar bır cosarsa bakalım sızı oradan kım kurtaracakk.Gecen sene yasananları daha kımse unutmadı.Hadı bakalım hodrı meydan getırsın o yucel ıldız ordudan sadı ıle mehmet oncanıda gorelım.Dostum bu takıma serdar ozkan geldı kımse umursamadı sımdı ...... yırtsanız alamazsınız.Mıllet hala gercegı ogrenemedı samsunspordan bu zıhnıyetle bır ... olmaz cok acık

MeL_55

simsar

sabrımız  tükendi artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

gecen sene  paramız  yoktu oynayamıyorduk  sımdı ne olduda yenılıyoruz  paralar tıkır tıkır odenıyor  samsunsporu  yucel ıldız ve yanındakı capulcuların coplugu  yapmayacagız.Gecen  sene  transfer  komıtesı  falan  vardı  bu sene ne olduda  buldular capulcu  oyuncuları .YOnetım ıstıfa  demıyorum  cunku o kadar acız durumdayızkı  futbolu sadece  tw de  ızleyen  bu yonetıme  bır sey dıyemıyoruz.

King Of The North

Birileri gitmeli ama hoca mı olur bilinmez,yönetime kimsenin lafı yok zaten adamlar taşın altına ellerini soktular risk aldılar bu kadar borcu olan bir takımı sahiplenmeyle saygı duyuyorum.
Son haftalarda oynanan Es Es maçı da dahil takım hiç top oynamıyor saçma sapan hareketler,gördük ki Celil ve Serkan Aykut olmadan bu takım top mop oynayamıyor,devre arası bazı şeyler değişecektir umarım.

Tribün_ali

Hücel hoca saha cıkıp kendimi oynucak elinde ronaldo alex vardıda o mu oynatamdı senşin önce futbolcun oynucak nerden biliyorsun sen futbolccuların tıkır para aldıklarını sen git onu yönetime sor

simsar

sen ilk once beni   tani ondan sonra  konus .ben bise diosam  bu forumda  alti doludur.Amigo degilim ben senin gibi.
Kulubede   yakin biriyim  icinde  ne donuyor bilirim ama  fazlada  konusmam  herseyi anlatmam burada.

samsunspora iyi  ruyalar  bu  sene  samsun  1. lige imkani  yok cıkamazzzzzz

2  mac  daha yenildimi   tamamdirrrr.

o zaman  sukru kocla   imran okumus  cikip oynarlar artik  sahada hahaha

yonetime  tavsiyem  varrrrr

8 metre  beton  duvar orsunler kulubun  cevresıne  futbolcu saglıgına ıyı gelir kulubude satsinlarr yaaaa

hakkaride  futbol tesisleri  ucuzmus  orada antrenman  yaparlar

körfez55

bu şartlarda hocanın gönderilmesi takıma fayda değil zarar getirir.belkide devre arasında gönderilir.bence tek suçlu yücel hoca değil.tüm türk takımlarının alışkanlığı hoca değişmek bugüne kadar çokmu fayda sağladı bence hayır.2 maçla hocanın ipip çekilmemeli bence.

mctlçy

boş muhabbet bunlar kim gelirse gelsin yücel hocadan iyi olmayacak!!zaten ondan iyi hocanın boşta ne işi var?_

Pergani 55

sorun hocada degil bence de. kadromuz yeterli degil bu kadroyla ancak bu kadar olur

selahattin55

arkadaşlar sakin olalım.ortamı germeyelim.hocada yönetimde kadroda ligin başlamasına az bir zaman kala oluştu devre arasını bekleyelim.bu takımda celil yoksa takımda yok demektir.celil durunca takımda duruyor. kadro kısıtlı.hocanın yapacağı ve altarnatifi fazla yok.kafadan kalecimiz yok.ercümenti kesse.salak bölükbaşı var.onu kesse aptal ercüment var.adam daha ne yapsın.adam es es maçında 15 tane kale atışını taca attı.olmadık yerde penaltı yaptı.kartal maçı aynı.onun için hocaya yeterli malzemeyi veremedik.geçen yıl serdar öskan gibi burhan gibi adamı bizim salak hoca oynatmıyordu.ama bu sene öyle değil kadro yetersiz inşallah devre arası şu kaleci sorununu çözerler.yönetime tam destek.

Sadece Samsunspor

HAYIR İSTİFA ETMEMELİ EDEMEZ  :!:  BU HOCAYI GÖNDERİRSEK KİMİ ALACAZ KİM GELECEK VEYA O YENİ GELECEK HOCAYA VERECEĞİMİZ PARAYI KABUL EDECEKMİ HİÇ GEREK YOK YÜCEL HOCA ELİNDEKİNİN EN İYİSİ YAPMAYA ÇALIŞIYO SANKİ TAKIMDA C.RONALDO BECKHAM FALAN VARDA OYNATMIYOR - GİRESUN MAÇINDA SERKAN YOK CANER YOK CELİL YOK ADAM NE YAPSIN EN İYİ KADROYU KURMAYA ÇALIŞTI BENCE O ELİNDEN GELENİ ÇOK İYİ YAPIYOR VE TAKIMINI ÇOK SEVİYOR VE ONUN İÇİN BİRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYOR BUNDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ  :wink:

LÜTFEN HOCAYA BASKI KURMAYIN ARA TRANSFERDE YAPILACAK TRANSFER VE KONDİSYON VE FİZİK GÜCÜ YÜKSEK BİR KADRO İLE 1.YAROYA FIRTINA GİBİ GİRECEĞİZ  :!:

erkan55

cenkturgut sen daha hangi yüzle bu siteye giriyorsun burada yazdiklarini ne cabuk unuttun
http://www.samsunspor.biz/viewtopic.php?t=3173&start=0

ali ihsan

Son zamanlarda Samsunsporu çalıştıran en karakterli adamlardan birisi Yücel Hoca.Kesinlikle kalmalı.Tartışılması bence gereksiz,kulübün yapısı belli.

HoLiGanisT

yücel ildizin gitmesi takıma hiç bir şey kazandırmaz.bu adamın elinde sihirli değnek yokki.elindeki mavcut kadro bu kadar.serkan yok celil yok takımda gol atacak kimse yok.10 numara birisi yok çıkıp takımı organize etsin çıkıpta yücel ildiz mi atsın.transfer kesinlikle şart serkanın yanına kral şadi,celilin önüne serdar samatyalı gibi bir adam şart birde kaleye.mehmetle ercüyle olacak işler değil bu işler.altay maçında yerimizi alacağız.kimse takıma küsüp umudu kesip maça gelmemezlik yapmasın.

edmontdante

İstifa etmesine şu an için taraftar değilim.Ama hocanın faydalı olduğuna da tam manasıyla inanmıyorum.iyi adam olduğu,elinden geleni yaptığı,çok çalıştığı ve istediği söyleniyor bunları bilemem.

Takım kadro olarak zayıf bu hepimizin bildiği bir gerçek.Takım sezon öncesi hazırlık yaşamadı bu da bir gerçek.Tamam bunlar hocaya haklılık payı kazandırıyor.

Ancak tüm bunlara rağmen takımın bu kadar kötü ve kırılgan olmasını anlayamıyorum.Galip geldiğimiz maçlar dahil ortaya koyduğumuz  organize hiçbir şey yok.Sahamızda berabere kaldığımız BOLU'ya GBB 6 atıyor,zorla 1 puan aldığımız Mardin'i yenmeyeni dövüyorlar.

Eskişehir ve Karşıyaka deplasmanlarını izleyenler hele hele Eskişehir maçında ortasahayı geçmeyen bir takım görüyorlar sanki ölü toprağı serpilmişcesine.

Sadece  biraz hırs ve biraz mücadele.Birşeyler yapmaya çalışan oyuncular.O da 2.yarının 15-20 dakikası.Bomboş geçirilen  ilk yarılar.Oyunun tamamı sol kanatta oynanıyor Celil var diye.Bunun dışında ne ortadan ne de sağdan atak yapabiliyoruz.

Kadro zayıf ama bu kadar zaman takım hiç mi gelişme göstermez.Hocalar bu oyunculara taktik teknik bir şeyler vermek zorunda değiller mi peki?Caner sürekli rakip stoper altında eziliyorsa ,sağ kanat oyuncuları  bir tek bindirme yapmıyorsa,orta saha araya bir top atmıyorsa bunların dersini verecek olan hoca değil midir?Hocanın bir görevide futbolcuları yetiştirmektir sadece hazırlamak değil.

Geçen seneki hocalarda böyleydi bu da öyle.Kadro bu,kapasiteleri budeniyor sürekli.Mevcut kapasiteyle çıkacaklar,olursa olacak.Oysa ki futbolda kornerlerde,serbest atışlarda bile  bazı çalışmalar yapılabiliyor en basitinden bırakın oyun oynanırken yapılacakları.Taçları bile silah olarak değerlendiren takımlar var hatta milli takımlar dünya futbolunda.

Ama benim gördüğüm Topu bilen bir kaç isme bel bağlamış,onlar birşeyler yaparlarsa gol atıp puan kazanabilecek bir takım var.Diğerleri ve hoca bunların yapacaklarını bekliyor.Yanlarında figüranlık yapıyorlar.