Yücel Hoca Burası SAMSUN Ordu değil !

Başlatan cuneytavar55, 04 Eylül 2007, 17:10:05

« önceki - sonraki »

selahattin55

ARKADAŞLAR ŞU AN KİMSE NE HOCAYI NEDE YÖNETİMİ eleştirmesin.böyle bir hakkımızın olduğunu düşünmüyorum.bir ay önce samsunsporun gündemi kapanma ile kayyumdu.bunları aştık.inşallah ilerleyen haftalarda takım oturacak daha iyi olacağız.biraz sabırlı olun.

Çaðrý55

ben bu yazıya asla katılmıyorum daha 2.yapımaması gereken bi konuşma bu.ilk hafta deplasmanda beraber kaldık bu iyidir bu haftada son dk gol yedik eğer yemesydik kimse eleştirmicekti şimdi bahane bulamaylım halimize şükredelim kaliteli bir hocamız ve iyi bir yönetimimniz var.sene sonunda hesabı sorarız şimdi erken

Sol Açık

Bence bu başlık sadece erken değil, yanlış ve gereksiz!

Başlığı açan arkadaşımız dışında buraya yazan tüm arkadaşlara katılıyorum...

Forvetim

oyun da galipsiniz ve 85. dk. da forvet alıyorsunuz kimse kusura bakmasın ama ben bu hocayı sonuna kadar eleştiririm arkadaşlar. bu nasıl taktik nasıl bir oyun biçimi. bu hocayla fazla bir yere gelineceği kanaatinde değilim. inşallah utanırım.

hasselbaink

Alıntı yapılan: "Forvetim"oyun da galipsiniz ve 85. dk. da forvet alıyorsunuz kimse kusura bakmasın ama ben bu hocayı sonuna kadar eleştiririm arkadaşlar.  

birader senin samimyetine çok inanıyorum ama görüşüne de katılmıyorum.

iyi de forvet alırken bir başka forveti çıkardı. ortadan adam almadı ki! ayrıca caner'i çıkarıp defans adamı alsa bu sefer iyice geriye gömüldük denecekti.

sadece marciel gibi bir adam neden oynar, onun yerine sefa olamaz mıydı denirse eyvallah derim.

yücel ildiz'in 1-0'ı korumak için geriye takımı yaslaması bir şehir efsanesidir. takım nefes olarak lige tam hazır değil, halı sahada bile oynarken nefesimiz yetmeyince ister istemez geride kalırız.

bir ara caner kafayla celil'e bir top indirdi. ama celil gidemedi bile. normal bir celil o topu kapıp kontra yapardı.

yazın çektiğimiz sıkıntılarrı, ağlayan yönetici müsveddelerini düşünün. hakkı tomaç, "çok üzgümün arkadaşalr samsunspor 4 yıl daha süper lige çıkamaz, amacımız ligde kalmak" dedi. o durumdan bu hale geldik çok şükür. desteğe devam; balık hafızalı olmayalım.

bu başlığın tek doğru cümlesi buranın ordu olmadığıdır. burası Samsunspor ve Samsunspor çok büyük bir camia.

Bence başlık kilitlensin.

GençKozluklu

Ben Yücel hocaya ve bu takıma güveniyorum. İyi işler yapacaklarına olan kanaatim tamdır. Ancak herkes gibi takımında yönetiminde zamana ihtiyacı var.
Ordu'da 9 hafta başarısız olduğunda dahi hocaya sahip çıkıldı ve aynı hoca küme düşer denen takımı neredeyse play-off'a çıkarıyordu.
Çok zor günlerden geçtik. Özgüvenimizi kaybettik. Zamanla herşey daha güzel olacak.

Kadir ÇELEBİ

Yucel Hocanın stratejisi Antalyaspor macındaki 2nci yarı icin hic hosuma gitmedi bana daha once kontra atak oynayan Samsunsporu hatırlattı cogumuz iyibilirki o donemlerde cok sey kaybetmisizdir ve futbolda artık konta atak devri bitmistir. kupa macı icinde gecerli yucel hoca kendiside biliyorki taraftar basarı ve basarılar bekliyor biraz zaman tanıyalım destekleyelim arkasında duralım. sadece zamanı gelince asılsın kesilsin..

Forvetim

sevgili canikli kardeşim; ben hoca'nın bu yaptığı değişiklik ile maçı vermemize sebep olduğu kanaatindeyim. ifade etmek istediğim bu. 85.dk.dan sonra forvete ihtiyacımız yoktu. forvet çıkarıp forvet alması başlı başına bir hata zaten. orta alana bir oyuncu almalıydı. maçlarımız bölümünde bu değişikliğin benim futbol anlayışıma göre nasıl yapılması gerektiğini antalya maçında da yazdım. herkesin kendine göre bir futbol bilgisi var, genelde de bir futbol kritiği az çok bellidir. bilmişlik falan taslamıyorum yanlış anlaşılmasın, demek istediğim bu değişiklik çok yanlıştı ve oyunu vermemize sebep oldu, bu kadar.

merkez

Her ne kadar Antalya maçında son dakikada kaçan galibiyet sonrası kahrolmuşsak da,kupa maçında kaleci rezaletinden dolayı yenilip mahvolmuşsak da daha ligin başındayız arkadaşlar.Bu takım bizim takımımız;binbir zorlukla çok büyük bir riskin altına girerek belkide kariyerlerini tehlikeye atan, işinden gücünden feragat edip, büyük fedakarlıklarla bu takımı sahipsiz bırakmayan Sn Sezgin Gümüş ve Çok değerli arkadaşlarının hatırına, daha başından çözülmeyelim;aksine birlik beraberlikle sabrederek güzel günleri bekleyelim.
Bu takım bizim herşeyimiz arkadaşlar,lütfen biraz daha sabır...

AntZ

Alıntı yapılan: "merkez"Her ne kadar Antalya maçında son dakikada kaçan galibiyet sonrası kahrolmuşsak da,kupa maçında kaleci rezaletinden dolayı yenilip mahvolmuşsak da daha ligin başındayız arkadaşlar.Bu takım bizim takımımız;binbir zorlukla çok büyük bir riskin altına girerek belkide kariyerlerini tehlikeye atan, işinden gücünden feragat edip, büyük fedakarlıklarla bu takımı sahipsiz bırakmayan Sn Sezgin Gümüş ve Çok değerli arkadaşlarının hatırına, daha başından çözülmeyelim;aksine birlik beraberlikle sabrederek güzel günleri bekleyelim.

Alkış...
Başarısız olsalarda arkalarındayız.
Bizi kimlerden ne durumlardan kurtardılar. Onlar buraya bu takımı zircirvuranların elinden kurtarmak için, Samsunsporumuzun başarısı için geldiler. Ama başarısız olmayacaklar. :?

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "Ant55"
Alıntı yapılan: "merkez"Her ne kadar Antalya maçında son dakikada kaçan galibiyet sonrası kahrolmuşsak da,kupa maçında kaleci rezaletinden dolayı yenilip mahvolmuşsak da daha ligin başındayız arkadaşlar.Bu takım bizim takımımız;binbir zorlukla çok büyük bir riskin altına girerek belkide kariyerlerini tehlikeye atan, işinden gücünden feragat edip, büyük fedakarlıklarla bu takımı sahipsiz bırakmayan Sn Sezgin Gümüş ve Çok değerli arkadaşlarının hatırına, daha başından çözülmeyelim;aksine birlik beraberlikle sabrederek güzel günleri bekleyelim.

Alkış...
Başarısız olsalarda arkalarındayız.
Bizi kimlerden ne durumlardan kurtardılar. Onlar buraya bu takımı zircirvuranların elinden kurtarmak için, Samsunsporumuzun başarısı için geldiler. Ama başarısız olmayacaklar. :?

aynen katlıyorum daha yolun başındayız  :wink:

salihcakir

forum içinden veya forum dışından yücel hocaya eleştiride bulunan arkadaşların(bir kısmının)fikirlerine saygı duyuyorum. antalya maçında sürülen 11 ve yapılan oyuncu değişikliklerini ben de beğenmedim. Ama bu demek değildir ki hocaya her şeyi söyleme hakkına sahibiz. Hocam burası şurası burası değildir gibi kurşuni laflar söylemek yersiz diye düşünüyorum. liglerin bşlamasına 10 gün kala gelmiş bir hocanın takımın çehresini değiştirmek için zaten yeterli zamanı olmadı. Kaldı ki İstanbul maçından Antayla maçına katettiğimiz yol inanılmaz boyutlarda. Takımın kondisyon eksikliği ancak 3-4 hafta sonra ortadan kalkabilir. 1. ligde de ara olsaydı bu hafta yapılacak bir sinop kampı ile sorun büyük ölçüde çözülebilirdi belki ama böyle bir fırsatımız da olmuyor.

Sözün özü ben bu hocaya ve özellikle de yönetimimize güveniyorum. Çok zor günlerin akabinde karanlık geleceğimize bir ışık tuttular. Lütfen destek olalım.

kerem55

yücel ildiz ve yönetime bodoslama girmeden önce yaz aylarındaki konu başlıklarını ve yazdıklarımızı bir okuyalım arkadaşlar.

Sol Açık

Alıntı yapılan: "samsunkopat"forum içinden veya forum dışından yücel hocaya eleştiride bulunan arkadaşların(bir kısmının)fikirlerine saygı duyuyorum. antalya maçında sürülen 11 ve yapılan oyuncu değişikliklerini ben de beğenmedim. Ama bu demek değildir ki hocaya her şeyi söyleme hakkına sahibiz. Hocam burası şurası burası değildir gibi kurşuni laflar söylemek yersiz diye düşünüyorum. liglerin bşlamasına 10 gün kala gelmiş bir hocanın takımın çehresini değiştirmek için zaten yeterli zamanı olmadı. Kaldı ki İstanbul maçından Antayla maçına katettiğimiz yol inanılmaz boyutlarda. Takımın kondisyon eksikliği ancak 3-4 hafta sonra ortadan kalkabilir. 1. ligde de ara olsaydı bu hafta yapılacak bir sinop kampı ile sorun büyük ölçüde çözülebilirdi belki ama böyle bir fırsatımız da olmuyor.

Sözün özü ben bu hocaya ve özellikle de yönetimimize güveniyorum. Çok zor günlerin akabinde karanlık geleceğimize bir ışık tuttular. Lütfen destek olalım.

Alıntı yapılan: "kerem55"yücel ildiz ve yönetime bodoslama girmeden önce yaz aylarındaki konu başlıklarını ve yazdıklarımızı bir okuyalım arkadaşlar.

Ağzınıza sağlık diyorum ve başka birşey de demiyorum...

cuneytavar55

Alıntı yapılan: "cuneytavar55"Cumartesi oynanan çift kale idmanındaki kadro ile antalya maçına çıkan kadro arasındaki tek fark ÖMÜR EJDERİN orta alanda görev alması oldu.
  Antalya sporun  düşmesine rağmen ligin flaş takımı olduğu bir hafta öncesinden zaten belli idi.
 Anlamadığımız ise 60 dan sonra SEFA VE EMRE varken son 1 aydır idmanlarda düz koşu yapması haricinde hiç bir şey yapmayan MARCİELİN neden kurtarıcı olarak alındığı.
 Yücel ildizin oyun anlayışını kabul etmek, özellilke sadece sağ tarafa dayalı oyun anlayış SAMSUNSPORU nereye götürdüğünü dün akşam hep beraber gördük.
Tribünlerde maçın sonlarına doğru yükselen(bu takım düne kadar kapanıyordu halimize şükür edelim)mantığınıda kabullenmek ahmaklıktan başka birşey değil.Futbolda dün yoktur bugün vardır mantığını kabul etmessek SAMSUNSPORA zarar vermiş oluruz.
Yücel ildiz çok iyi bir teknik adam olabilir ama dün akşam yaptığı değişiklikliklerde ısrar ve devam ederse SAMSUNSPORDA devamlılığı olmayacağı kesin.Buranında Ordu olmadığı kesin.