Yumurtalı protesto

Başlatan piyanist, 11 Aralık 2006, 18:06:44

« önceki - sonraki »

piyanist

Sabır taşı çatladı

AlıntıBir grup Samsunspor taraftarı, Gaziantep Belediye takımıyla deplasmanda golsüz berabere kalarak Samsun'a dönen futbolcu kafilesine yumurtalı protestoda bulundu. Gece 23:40 civarında Çarşamba Havaalanı'nda toplanan taraftarlar futbolcular aleyhine tezahüratta bulunurken, Teknik Direktör Levent Eriş'i de istifaya çağırdılar. Protesto sırasında otobüste bulunan Yönetici Naci Pınar; "Neye uğradığımızı şaşırdık. İkinci yarı için verdiğimiz sözlere rağmen yapılan bu hareket Samsunspor taraftarına yakışmadı. Bu tepkiyi gerçekleştirenlerden şikayetçi olduk" dedi.

Saldırı tabiri yanlış anlamalara müsait olduğundan başlık "protesto" şeklinde değiştirilmiştir. / Forum yönetimi

piyanist

Peki Ya Naci Pınar Bey bizi bu hallere düşürenlerden biz nasıl şikayetçi olacaz bana bunun açıklamasını yaparmısınız?Bu kadar üzülmeye hakkımız varmı?

since1965

geç kalınmış bir olay

veis

bence çok yanlış bi davranış YUMURTALARA YAZIK

Tribün_ali

Ne demek yanlış bişe haketti onlar bize her hafta ızdırap cektirmeye hakları yok o forma kutsaldır herkeze nasip olmaz iyi olmuş bu sadece yumurtalı saldırı bu takım ikinci yarıda böyle giderse bu taşa dönüşecek

piyanist

Alıntı yapılan: "samsunlu1965"Ne demek yanlış bişe haketti onlar

Veis demişki yumurtalara yazık  :!:  :!:

Tribün_ali

Alıntı yapılan: "veis"bence çok yanlış bi davranış YUMURTALARA YAZIK

abi kusura bakma ya fazla dikkat edemedim

bodensee55

hey gidi hey uday saddam olsaydida bunların alayini FALAKAYA YATIRIRDI

GAYET GÜZEL MEDENI BI SEKILDE PROTESO ETMISLERDIR ASLINDA SOPA ATMALARI GEREKIRDI

since1965

arkadaşa anlattım olayı diyor ki valla ben onlara bırak yumurta atmayı küfür etmeye bile gitmem çarşambaya gitmeye degmez onlar için diyor

sustum kaldım.

piyanist

Alıntı yapılan: "since1965"arkadaşa anlattım olayı diyor ki valla ben onlara bırak yumurta atmayı küfür etmeye bile gitmem çarşambaya gitmeye degmez onlar için diyor

sustum kaldım.

Kardeş arkadaşın haklıymış Bak veis kardeşim ne yazmış.Yumurtalara yazık....

bluegreen55

süper ligde olsak 20 puan yine topanırdı ve bu bizim için az olurdu üzülürük.
ikinci ligdeyiz  20 puan toplayabildik.

herşeye rağmen alacakları 3 galibiyet zirveyle arasındaki farkı  
4-5 e indirecekken bunlar 3 haftada 1 puan aldılar.

hakettiler

mknsz

admin sen rahat  ol rahat ol kafanı takma  bazı şeylere olurmu    mekansız  alayına  değil ölümüne  gider  nedemek istediğimi anlarsın

veis

samsunlu 1965 önemli degil dostum samsunspor kimsede akıl fikir bırakmadıki seni anlıyorum.resmen bizi tüketiyorlar.

piyanist

Alıntı yapılan: "veis"samsunlu 1965 önemli degil dostum samsunspor kimsede akıl fikir bırakmadıki seni anlıyorum.resmen bizi tüketiyorlar.

Bende geçen haftalarda since1965 ile böyle polemiğe giriyordum.Neden anlamadım ertesi gün geldim baktım ki since1965 kardeş doğru şeyler yazıyo ben onu eleştirmişim.Sonra özür diledim kendisinden.Gerçekten ara sıra böyle şeyler oluyor.Veisciğim senin dediğin gibi Samsunspor adamda gerçekten ne akıl bıraktı ne fikir.Since1965 kalbini kırdıysam tekrar kusura bakma.Önemli olan bu gergin ortamda bunları atlatmaktır

oğuzhan55

Eğer bundan ders alınacaksa gayet amacına uygun bir protesto olmuş olur.