Yücel Uyar menajerlikten istifa etti..

Başlatan supporter, 26 Kasım 2005, 04:03:09

« önceki - sonraki »

supporter

Samsunspor Kulübü Genel Menajeri Yücel Uyar, genel menajerlik görevinden istifa ettiğini açıkladı.

İstifa kararını yönetim kuruluna bildirdiğini belirten Uyar, ''Ben teknik direktörüm. Genel menajerlik görevini geçen zamana karşın benimseyemediğim için istifa etme kararı aldım. Bu durumu da yönetim kuruluna bildirdim. Onlar da kararımı saygıyla karşıladılar'' dedi.  

Tarih: 25.11.2005 Saat: 20:47

ugrasfaruk55

:arrow: öle diosun ama samsunspor da zor zamanlarında hep ona koştu onu başa getirdi... ama yinede çok büyük bir kayıp değil...
FORZA SAMSUNSPOR

yirmiuc

jean

ugrasfaruk55

Alıntı yapılan: "jean"samsunsporu fazla etkilemez bence
:arrow:  haklısın ama tekrar geri dönecek...
FORZA SAMSUNSPOR

oğuzhan55

Yücel Uyar'ın istifa kararına kulüpteki menejerlik görevindeki etkinliğine göre değerlendirirsek istifa kararı pek takımı etkilemez.Ancak takımdaki bu kadro dışı bırakma olayları ve bu son istifa kararı birtakım sorunların içinde olduğumuzu açıkça gösteriyor.Bence gelişen olayları kulübün şu anki içinde bulunduğu duruma göre değerlendirirsek hiçbir şeyin sebepsiz olmadığını görürüz.Böylece bu sorunlara çözüm yolu da bulabiliriz.

baha55

yücel hoca ya gerçekten  ne kadar tesekkür etsek az olur ner zaman samsunsporun bası sıkıssa bize yardımlarını hiç esirgemedi.o böyle bi kara aldıysa bunda muhakkat samsunspor lehine bi getirisi vardır...kendisini daha iyi yerlerde görmek istiyoruz.basarılar diliyorumm