Aytaç Sulu

Başlatan Kaya, 12 Ocak 2019, 23:34:23

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Gayet iyi bir futbol oynadı. Böylesi başarılı bir kariyeri olan bir stoperden faydalanamazsak bize yazık olur. 11'de devam etmeli kesinlikle.

maviay55

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 17 Mart 2019, 18:55:14
Gayet iyi bir futbol oynadı. Böylesi başarılı bir kariyeri olan bir stoperden faydalanamazsak bize yazık olur. 11'de devam etmeli kesinlikle.
yok hocam olur mu İsmet hocanın prensi Cenk varken  :-X :(

Sadece Samsunspor

Gayet iyidi yerinde mudahaleler yapti. Ama hizli forvetlere karsi agir kalabilir. Tecrubeli adam

Kaya

Hatırladığım 4 tane çok net gollük pozisyonu kesti. Fiziksel anlamda hantallığı mevcut bunu tecrübeye dayalı müdehaleler  ile kapattı.

Karabudun

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 16 Mart 2019, 18:26:44
İleride derken şu an 33 yaşında.Kaç sene daha top oynar bilmiyorum

Oynayacağım dese Türkiye'de iki sene daha oynar bu ligde ya da alt liglerde.

brigand

Sağlam bir sezon başı kampıyla rahat bir sezon çıkartır. Pozisyon bilgisi yüksek ancak şuan için fizik kondisyon seviyesi bu lige zar zor yetiyor.
Kalması gereken isimlerden olduğunu düşünüyorum.

cembaba

Bence de iyi bir oyuncu seneye çıkarsak tecrübesiyle fark yaratacaktır.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fanatik samsunsporlu

Kondisyon eksikliği var o kesin ama ağır olduğunu düşünüyorum.

ngonge

Bazen güzel müdahaleler yapıyor ama bazen de öyle kötü top kullanıyor ki diyorum bu adam 2 yıl önce Bundesliga'da nasıl oynamış? Yine de Nuri ve Cenk yerine 11'e yazılır. Kafayla çok gol atan bir stoper. Sarıyer veya Keçiören'e gol atacağını ümit ediyorum.

Sadece Samsunspor

Sen nasil almanyada oynadin arkadasim. 2 metreye duzgun pas atamiyorsun saka gibi

cakir55

Bu ligi iplemediği belli mümkünse oynamasın.

oguz_5528

Takıma uyum sağlayamadı ama yüksek tansiyonlu maçlarda tecrübesine ihtiyacımız olabilir.

GurbetciFanatik

Komik olacak ama play off da mutlak oynamasi gereken biri.
Artik tecrübesini konusturma zamani.

ngonge

Erkam'la birlikte stoperde ikili oynaması lazım ama hoca oynatmayacaktır.

ata55

play off maçlarında ilk 18'de bile yoktu.
bu kadar iyi adam bundesliga kökenli, hazır gelmiş. ama nedense, bizde oynayamıyor!
sizin grupçuluğunuza, kadro mühendisliğinize................