Yeni Yönetimden beklentilerimiz nelerdir ?

Başlatan King1965, 22 Temmuz 2012, 20:46:49

« önceki - sonraki »

lato

Parası olmayan ama elindekini kullanmayı bilen bir yönetime sahibiz. Emin Başkan da Samsunspor için çabalamayı seviyor. Yaptığı işi reklam için değil sevdiği için yapan bir başkan var. Daha ne isteyelim? İnşallah devam edilir bu yola

beşnumara

Yönetimi bilmem ama bazı büyüklerimizin menfaati için bırakın gidin. Siz olsanız da olmasanız da gelen siyasetin kucağında olacak siyaset ne dese o olacak. Kendinizi daha fazla kullandirmamak adına bırakın.
Bu ülkede mevcut iktidar zayiflayana kadar eriyip gidene kadar oluşumları Kulüpleri istediği gibi kullanacaklardir.
Paralı olanı istemezler yoksa en son örneğinde olduğu gibi kimse Onları tanımaz selam vermez kulübe sokmaz. Onlar da bunun farkında olduğu için yine ipleri eline alırlar ama bi sefer nasıl yapacaklar çok merak ediyorum çünkü acil ödenmesi gereken yüklü bir miktar para var. O yükün altından nasıl kalkacaklar?

KotuCocuk55

Kalede Furkan- Defansta Cemil/Canberk
Orta Sahada Umar,Taha,Musa Aydın,Musa Sinan Yılmazer
Forvet: Adiloviç

İlk 11 'in 8 oyuncusu ve iskelet hazır..

Kaldıkki defans için Fatih,Ahmet Burak Solakel
Orta Saha için: Arif
Forvet için : Ekigho var..

4 kalite transfer - 4 genç yetenek rotasyon için..

zaten bu sezon kafaya oynamış bu takımı rahatlıkla şampiyonluk için oynatır..
Sanki küme düştük gibi bir havaya girmeye yok..önümüzdeki sezon şu anda en iyi 4.takım olduğumuz ligde oynamaya devam edeceğiz eğer ekonomik sorunlar olmazsa doğru ve akıllı hamlelerle seneye yine süper lig için saldırırız.. Yeterki her yaz yaşadığımız kaos ortamı yaratılmasın..

Dartagnan

üstad güzel diyorsun da parasızlığın olmadığı yerde kaos elbette olacak.Bu bizim istediğimiz bir şey değil.Alışkanlık kazandığımız bir durum artık.Ödenecek miktarı gördüğümüz anda da küme düşme tehlikesinden başka bir durum düşünülmüyor ne yazık ki.

cakir55

Kongre karari alamayacagini söylemis başkan. Çoğu oyuncunun da sözleşmesinin devam ettiğini dile getirmis.

Kimseyi göndermeden Cemil ve Musayi kadroda tutarak devam etmeliyiz. Ekigho ile devam edeceğimizi sanmam. Kaliteli bir yabancı şart.

Kalpar ile de konuşulur anlaşılır ben devam etmesi gerektiğini düşünüyorum.

berusa55

'Yalan haberler' bıktırdı
[21.05.2014]

Samsunspor Başkanı Emin Kar, maç sonrası yaşananları, futbolcuların transfer durumları ve takımın geleceği ile ilgi önemli açıklamalarda bulundu

Samsunspor Başkanı Emin Kar, Mersin İdman Yurdu ile oyanan ve 2-0 kaybedilen final maçı sonrası suskunluğunu Ekip Gazetesi'ne bozdu. Kar, maç sonrası yaşandığı idida edilenlerden takımın bundan sonraki durumuna kadar önemli açıklamalarda bulundu.

ULUSAL BASINDA YALANLAR!
Bazı ulusal gazetelerde maç sonrası çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyen Kar, "Soyunma odasına girerek futbolcular, (Herkes kendi yoluna gitsin) dediğimi iddia ettiler. Kesinlikle yalan. Soyunma odasına falan inmedim. Bunları niçin yazıyorlar, nereden çıkartıyorlar bu tür haberleri bilemiyorum" dedi.

MUKAVELESİ BİTEN OYUNCULAR
Samsunspor'da mukavelesi biten sadece 3 futbolcu olduğunu belirten Emin Kar, "Bunlar kaptan Adnan, Cemil ve Erdem. Ekigho zaten kiralık oyuncuydu. Bunun dışında tüm futbolcularımızın mukavelesi bulunuyor. Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın da mukavelesi bitti. Teknik yönetim konusunda neler yapabileceğimizi yönetim kurulunda tartışacak, bununla ilgili bir yol haritası çizeceğiz" diye konuştu.

'KONGRE KARARIMIZ YOK'
Yine bazı gazetelerde 'kongre kararı alındığı'na dair haberler çıktığına da dikkat çeken Başkan Kar, "Bu da doğru değil. Bu tür haberleri kimler yayıyor, basın bunları nereden alıyor, gerçekten bilmiyorum" dedi.

'STADI AĞLAYARAK TERK ETTİK'
Başkan Kar, son olarak, "Final maçının sonucuyla kahrolduk. Bizler, taraftarlarımız, futbolcularımız hepimiz çok üzgünüz. Bir çoğumuz stadyumdan ağlayarak ayrıldık. Süper Lig'e çıkmayı çok ama çok istiyorduk. Olmadı" diye konuştu.

http://www.ekipgazetesi.com/haberoku.asp?id=3031

muzaffer4

Transfere gerek yok alt yapidaki futbolcularimizla kadro kuralim super lige cikmasakta ilk 10 da oluruz.

Duško Milinković

Kalparın mukavelesi bitmiş çok şükür. İnşallah devam edilmez.

ask55

şehre uzak olduğum için her bilgiye sahip değilim yanlışsam bilen düzeltsin.
fuat köktaş ve emin kar'ın arası bozulmuş.
emin kar başkan olduğu sürece destek olmayacakmış.olana da engel olacakmış vs.
eğer doğruysa iki ihtimal var ;

emin başkan takımı bırakmayacak.destek bulamayacak ve çok büyük ihtimalle büyük sıkıntılar çekeceğiz maddi açıdan.ama bu sayede siyasetten uzaklaşmış oluruz.

yada emin başkan bırakacak.fuat köktaşın desteklediği biri gelecek ve yine gıdım gıdım yaptıkları yardımlarla siyasete bağımlı bir Samsunspor izleyeceğiz.tabi 2. şıkta daha iyi bir ekonomi ve belki görece daha başarılı bir takım kurulabilir.

yirmiuc

Furkan'la resmi sozlesme imzalanmadi diye haber cikmis yerel gazetede?
Bilgisi olan var mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

sadece55

Alıntı yapılan: ask55 - 21 Mayıs 2014, 21:13:37

emin başkan takımı bırakmayacak.destek bulamayacak ve çok büyük ihtimalle büyük sıkıntılar çekeceğiz maddi açıdan.ama bu sayede siyasetten uzaklaşmış oluruz.

yada emin başkan bırakacak.fuat köktaşın desteklediği biri gelecek ve yine gıdım gıdım yaptıkları yardımlarla siyasete bağımlı bir Samsunspor izleyeceğiz.tabi 2. şıkta daha iyi bir ekonomi ve belki görece daha başarılı bir takım kurulabilir.

Fuat Köktaş da 6 aya istifa eder Millletvekili adayı olmaya çalışır.Ben Samsunsporu karşısına almayı düşüneceğini sanmıyorum.

lato

Alıntı yapılan: ask55 - 21 Mayıs 2014, 21:13:37

Böyle bir durum varsa ilk şık daha güzel duruyor

ask55

Alıntı yapılan: yirmiuc - 21 Mayıs 2014, 21:22:51
Furkan'la resmi sozlesme imzalanmadi diye haber cikmis yerel gazetede?
Bilgisi olan var mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
Twitter hesabından yalanladı.3 yıllık sözleşmeyi imzalamış.

beşnumara

Fuat kongre olursa cok iyi biliyor ki kulüp elinden ucacak gidecek. Onun için kongre kararı aldırmaz yönetim istemese de devam eder.
Başkan adayı olan varsa da bir an önce çıkıp açıklamalı ki kim aday görelim. Sonra kimse ağlamasın biz talip olduk ama bırakmadılar diye.

eprianu

Taşlar yerine oturmaya başladı sanki. Eğer Fuat Köktaş'ın Emin Kar ile arası bozuksa,
Yusuf Ziya Yılmaz'ın yıllar sonra Mersin maçında tribünde olduğunu göz önünde bulundurursak
yoksa Köktaş, YZY'yi mi düşünüyor başkanlık için bilemedim. Ya da Cemal Yeşilyurt'un oğlunun adı geçti.
Belki de düşünülen isim odur.