Yönetimden İstifa Sinyali

Başlatan þirinler_1965, 12 Nisan 2006, 00:19:52

« önceki - sonraki »

þirinler_1965

AlıntıKONGRE HAVASI

Samsunspor yönetiminin sezon sonunda kongreye gidebileceği öne sürüldü. Bazı yöneticilerin isteği üzerine bu görüş üzerine değerlendirme yapan yönetimin kesin kararınıı önümüzdeki günlerde açıklayacağı belirtildi.

Basın Sözcüsü Mazhar Başoğlu, kongre kararı üzerinde görüştüklerini, böyle bir düşüncelerinin olduğunu söyledi, "Bunun takımın kümede kalıp kalmayacağıyla ilgisi kesinlikle yok. Acaba daha mı iyi olur düşüncesiyle sadece görüşülüyor. Sezon sonunda bir kongre olabilir" dedi.

baktılar olmuyor takımda küme düştü başladılar kıvırmaya gideceksiniz siz başka yolu YOK....

beşnumara

çok durdular samsunsporumuza yazık oldu inşaallah galip öztürk gelir :lol:

jean

baskan iyi niyetli takimi devraldi ama yoneticilerin ne kadar caba sarfettigini bilmiyorum suc yonetimdede degil bilmedigimiz bir yerde

supporter

Alıntıbaskan iyi niyetli takimi devraldi ama yoneticilerin ne kadar caba sarfettigini bilmiyorum suc yonetimdede degil bilmedigimiz bir yerde

İyiniyetli olmakla beceriksiz olmak farklı şeylerdir.

ÇarŞamBaLı

Adnan Ölmez'den bu takıma hayır gelmez adam maç çıkışında biz lige havlu attık diyor . Ya sen ne biçim başkansın röportaj yaparken söylenecek laf mı bu? daha hiçbir şey belli değilken biz lige havlu attık diyen bir başkandan hayır gelmez bunu herkes böyle bilsin.

berusa55

baskan galip öztürk olsun bak ne takım kurulur!mafya mafya olacaksın kardesim sözün gececek!bu yönetim gibi pısırık olursak daha çok kümeler düser bu takımımız!baskan olarak bu taraftar samsunlu galip babayı görmek istiyordur kime sorarsanız sorun!ismail baba zaten daha gelmem dedi!baska da kim gelir!her zaman her yerde SAMUSNSPOR'luyuz!!!

kadir55ist

selam
arkadaşlar sezon sonu ola hayır ola
zaten takıma kimse sahip çıkmıyor birde başkansız kalmayalım.
son 5-6 senedir hep galip öztürk ün ismi geçiyor ama admı daha göremedik bile gelecekse sahip çıkacaksa çıksın. samsunspora başkanlık yapmak gs ye para yardımı yapmaya benzemiyor galiba galip bey gelsede galip öztürk üde görsek.

supporter

Alıntı yapılan: "kadir55ist"selam

son 5-6 senedir hep galip öztürk ün ismi geçiyor ama adamı daha göremedik bile gelecekse sahip çıkacaksa çıksın.

aleyküm selam

bakmazsan göremezsin
Galip Öztürk'ün başkan adaylığı nasıl engellendi?

yirmiuc

supporter

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"ŞİRİNLER HALA YÖNETİM İSTİFA DİYOR
ama takımda moral bozuklugu olmasın diye protestomuza ara verdik

bravo size bu yakışır onların bakışı böyle olmasa da..
denizli deplasmanında da yerinizi aldınız tebrikler.
düşsek de kalsak da bu konular sezon sonunda değerlendirilecektir.
zaten kendileri de bunun işaretini verdiler.

55cem55

bizi ancak galip öztürk kurtarır ve samsunspor eski menteşoğlu dönemindeki gibi ligde fırtına estirir