SS.biz Genclik Call of duty birlikteligi...

Başlatan Dartagnan, 28 Nisan 2010, 00:57:48

« önceki - sonraki »

Turuncu

Yarın kesin cıkıyoruz dartagnan ve serpico saati kararlaştırın  halısaha zaten 12 de zabahaa kadar devam  :D :D :D

Dartagnan

55JNR55

bu gece var organizasyon peki gelecek olan gelsin saati belirleyelim ;) daha sonra düzenli bir hal alır bu da

Dartagnan

1-55jnr55
2-Dartagnan
3-serpico55
4-Supernatural_55
5-Turuncu

Saat 4 - 5 gibi cıkarız diye dusunuyoruz :D

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Dartagnan - 01 Mayıs 2010, 11:45:23
1-55jnr55
2-Dartagnan
3-serpico55
4-Supernatural_55
5-Turuncu

Saat 4 - 5 gibi cıkarız diye dusunuyoruz :D

Nerde konuşlanacaksınız gençler

Dartagnan

kimse gelmiyor mu call of duty oynayacaklar :)

Alman doktorunun yanında errea karsısında cennet cafede oynayacagız :) Tel :05362792859

Turuncu

İlk oyunda 3-0 fark yedik diğerinde kendimize geldik iyi bir oyunla berabere getirdik hafta içi oynamak dileğiyle ;)

SSBiz Gençlik

Alıntı yapılan: Turuncu - 02 Mayıs 2010, 02:40:24
İlk oyunda 3-0 fark yedik diğerinde kendimize geldik iyi bir oyunla berabere getirdik hafta içi oynamak dileğiyle ;)

Çok zayıftınız bee Aykut... :D ;D

Turuncu

söyleyene bakk daha napalım ilk oyunda alışma süreci ama ikinci oyunda iyidik ayrıca senin gibi kendi adamımı vurmuyorum  :D yarın öğleden sonra rovanş yaparız farketmiyo ;)

Dartagnan

ahahahha nerdeydın 2. bolumde hacı .Senın borun kendı adamlarına oturyordu .

Turuncu

sizin takımda supernatural olmayacak siz 1 kişi bulun. bizim takım hazır dartagnan-jnr-Turuncu ;)

Lusage

Sorması ayıp hangi versiyonu oyunuyorsunuz.  :-[

ve Yer neresi. Eksik varsa her türlü tamamlarım  ;)

8)

Dartagnan

03 Mayıs 2010, 00:18:52 #42 Son düzenlenme: 03 Mayıs 2010, 00:35:14 Dartagnan
valla ben her turlusunu oynuyorum ancak su anlık cod4 sabotage oynuyoruz;) burdan bıldırırz oynayacagımız zamanları . Yer de cennet ınternet kafelerden herhangı bırı :D  errea nın karsısına yenı yer acıldı orada oynuoyurz.

Lusage

ben bol bol 2 Multi oynuyorum.  8) cod4 sabotage hiç denemedim.  .:.:. Ama böyle oyunlarda hemen kaparım :) Yerler bana uzak ama müsait olduğum zamanlar gelebilirim. Yarın olabilir mesela  :-\

Dartagnan

yarın bıraz gec olur sımdı mılletın gormesı acısından ancak carsamba veya persembe gunu falan uygun bır  gun belırlersek ılgılı olanlarında bılgısı olur.Yarın onu bı acıklıga kavustururuz:D