Yeni Yönetimden beklentilerimiz nelerdir ?

Başlatan King1965, 22 Temmuz 2012, 20:46:49

« önceki - sonraki »

emre

Alıntı yapılan: Cheregi - 23 Temmuz 2012, 18:01:02
Samsunspor halısahasına Samsunspor formasından başka forma ile girilmesinin yasaklanmasını talep ediyorum.
GS, FB, BJK, TS formaları ile girilmesi yasaklansa da olur ama hukuki açıdan bir sorun olur mu bilmiyorum.

Kadıköy'de Kalamış'ta oynamıştık biz Gs formaları yasaktı. Bir sorun olacağını sanmıyorum. Sorun asıl o formalar giyildiği zaman olmalı  :)

samuray

atık samsunspor pyö9etimi gerçek samsunsporlulardan gerçek tarftarlardan oluşturulmuştur başlarındada emin başkan önce tekrar başarılar diliyorum yeni yönetimden beklentilerimizden çok bizler tarftarlar olarak nasıl katkı yapabiliriz storlar çoğaltılmalı korsan ürünlerinönüne geçilmeli vede yeni yönetim acilen kampanyalar üretmeli samsunspora katkıda bulnacak bağış adına ne dersek diyelim bağıştı yardım kampanyasıydı bizlerde belirlenen kampanyalara destek olup katkı vermeliyiz samsunda ikamet etmediğim için kombine alamıyorum ama her türlü kampanyalara katkıda bulunmaya hazırım şahsım adına bütçem ölçüsünde herkes verebileceği kadar bi katkıda bulunmalı diye düşünüyorum

CoRaqLi55

Bu sene bizi ligde tutabilecek kalitede transferler..

kutsalforma

Ahmeti

Birde şu hatırlatmayı yapmak istiyorum stad'ımızın çimleri ne durumda sel ve kuraklık çimlere çok zarar vermiş olabilir.

erkutdem55

Samsun'un stadının adının 19 Mayıs olarak kalması için gerekli girişimlerin yapılmasını bekliyorum.19 Mayıs Samsun'dur.

Sadece Samsunspor

Pek bi beklentim yok tamam çoğu bu siteden abilerimiz kardeşlerimiz ama sadece Samsunsporlu olmak yetecek mi sizce ? Kulüpte 1 lira para yok nasıl oyuncu alacağız, destek yok bişe yok, yönetimdekilerinde maddi durumu belli. Tamam hepsi yüzde 100 gönülden Samsunsporlu ama sadece Samsunsporlu olmak yetecekmi arkadaşlar ? Kombine alalım forma alalım destek olalım bunlarla nereye kadar gidecek en azından sabit bir gelirimiz olsa daha iyi olurdu. Neyse hayırlısı olsun öyle ya da böyle artık iman gücüylemi oynarız bilmiyorum ama çıkacaz inşallah süperlige.

ultrasamsun55

aslında varya su faturalarına 25 kuruş samsunspora latkı payı çakacan her evden  sağlam gelir  :ok :ok :ok 8) 8)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 24 Temmuz 2012, 01:22:20
Pek bi beklentim yok tamam çoğu bu siteden abilerimiz kardeşlerimiz ama sadece Samsunsporlu olmak yetecek mi sizce ? Kulüpte 1 lira para yok nasıl oyuncu alacağız, destek yok bişe yok, yönetimdekilerinde maddi durumu belli. Tamam hepsi yüzde 100 gönülden Samsunsporlu ama sadece Samsunsporlu olmak yetecekmi arkadaşlar ? Kombine alalım forma alalım destek olalım bunlarla nereye kadar gidecek en azından sabit bir gelirimiz olsa daha iyi olurdu. Neyse hayırlısı olsun öyle ya da böyle artık iman gücüylemi oynarız bilmiyorum ama çıkacaz inşallah süperlige.
abi anlıyorum da klubü kayyuma mı bıraksalardı ?
yani son dakıka lıste verılmese nolurdu ?
olduğu kadar artık napalım.düşeceksek de alnımızın akıyla düşeriz..

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: muhalif - 24 Temmuz 2012, 01:33:01
abi anlıyorum da klubü kayyuma mı bıraksalardı ?
yani son dakıka lıste verılmese nolurdu ?
olduğu kadar artık napalım.düşeceksek de alnımızın akıyla düşeriz..

Yok zaten ona bi itirazım yok kayyum berbat birşey. Çoğunu tanıyoruz Allah için Samsunspor'a canlırını verirler ama herkesin bildiği gibi artık endüstriyel futbol var para olmadan iman gücüyle biyere kadar geliniyor. 15-20 sene önce bu yönetim başta olsa zaten şampiyon olurduk avrupada bile oynardık. Dediğim gibi artık yönetim başa geldi destekten başka çare yok.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 24 Temmuz 2012, 01:35:37
Yok zaten ona bi itirazım yok kayyum berbat birşey. Çoğunu tanıyoruz Allah için Samsunspor'a canlırını verirler ama herkesin bildiği gibi artık endüstriyel futbol var para olmadan iman gücüyle biyere kadar geliniyor. 15-20 sene önce bu yönetim başta olsa zaten şampiyon olurduk avrupada bile oynardık. Dediğim gibi artık yönetim başa geldi destekten başka çare yok.
aynen öyle abi.
gönül isterdi ki bu yönetim kadrosuyla çok paramız olsun.
ama şartlar bu şekilde ve bu şartlarda vücudunu enkazın altına koyanlara destek olmak şart.

kalptenþimþek

muhalif misin nesin? kimsen artık 8)  önce şu kullanıcı adını değiştirerek başlat desteği bakalım :-*

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 24 Temmuz 2012, 01:43:07
muhalif misin nesin? kimsen artık 8)  önce şu kullanıcı adını değiştirerek başlat desteği bakalım :-*
yoooooo muhalif benim kaderim vazgeçilemez bir sevdam  8) değişemez değiştirilemez  :peeh:

Sadece Samsunspor

Son 7 senede 7 yeni yönetim çok istikrarlıyız çoooookkk adnan ölmez-mazhar başoğlu-sezgin gümüş-fuat köktaş-hakkı tomaç- erkut tutu-kazım yılmaz. Sonuç: Yeniden bankasya

target_t.t.b

Çok şükür "nerde bunlar?" değilde "işte buradalar" diyebileceğimiz gerçekten bizden,gerçekten bizim yönetim kurulumuz oluştu.şimdi herkesin taşın altına elini,kolunu,yüreğini ve fikrini koyma zamanı gelmiştir.Bence kaza sonrası tesislere çekilen otobüs içi nostaljik resimlerle donatılarak içine store ürünleri konularak sanayii sitelerinden başlayıp şehri mahalle mahalle gezerek ürün ve kombine satsın.bizim taraftarımnız malesef ayağına gelmeden almıyo ama ayağına gelincede gerekeni yapar.hatta ilk satış gününe yönetim basın ve taraftarda eşlik etsin.bi duyuru ve sinerji mahiyetinde olur.büyükşehirlerde stantlar açılsın.sadef gibi derneklerle iletişime geçilip yardım talep edilsin.store sitesinin afişleri kampanya sloganıyla şehri süslesin.billboardlara yazılsın.hatta otoparkın geri verilmesi için yusuf ziya yan çizerse bu otobüste imza kampanyası da yapılsın.store ürün yelpazesini genişletelim insasnların ihtiyacı olan ürünleri samsunspor logosuyla satalım.biberonlar nevresimler battaniyeler akla ne gelirse.yastıklar bardaklar özellikle bi kaç modelde tişörtler.sadece araba arkası yazıları kaşkoller ve formalara yüklenmeyelim bunlar ihtiyaç değil lükse giren şeyler.abi sadece fikirdir yapılır yapılmaz veya değiştirilir süslenir ama değrlendirilmesi gerekir diye düşünüyorum.ama en azından artık bunların yönetimimiz tarafından  okunduğunu bilmek bile çok güzel bi durum.her arkadaşımında fikirlerini burda paylaşmasını umuyorum.slogan olarakta "bayram hediyelerimiz samsunspostore'dan" kullanılabilir.