Lütfen Artık Bırakın!

Başlatan silopilimuhsin, 09 Kasım 2009, 15:04:32

« önceki - sonraki »

silopilimuhsin

09 Kasım 2009, 15:04:32 Son düzenlenme: 09 Kasım 2009, 16:04:16 samsuni
Son bir kaç haftadır darmadağın yaşıyorum.  

Ne geceleri yatabiliyorum, nede gündüzleri huzurluyum. tarif edebilemeyeceğim bir stres içindeyim. eşimi sevemiyorum, işimi sevemiyorum, dostlarımı, ailemi, çocuklarımı sevemiyorum. televizyondaki spor haberleri beni heyecanlandırmıyor, gazetelerin manşetlerine bile bakamıyorum.

herkesin peşinden koştuğu futbol oyunu ve futbol topu anlamsız geliyor bana. futbol muhabbetinde samimi olduğum arkadaşlarıma mümkün olduğunca görünmemeye çalışıyorum. iştahımda yok, güvenimde yok, umudumda yok.  

bir insana bunları ne yaşatabilir acaba?diye sorsam kaç kişi beni anlayacak bilmiyorum.     sayın samsunspor yönetimi siz de benim yaşadıklarımı yaşıyormusunuz bugünlerde acaba? sizi bilmem ama ben sizden kilometrelerce uzakta olmama rağmen  maçlarınıza para verip bilet alan  hatta sizinle beraber deplasmanlara giden ve sizinle aynı şehirde yaşayan   cefakar samsunspor taraftarlarınında yaşadıklarımın aynısın yaşadıklarını tahmin edebiliyorum.    

Tamam, Samsunspor hepimizin takımı mutlaka bilet alıp gelecek bu taraftar ve hatta deplasmanlara gidecek. ama sayın beyler Siz hepimizin takımını yönetmekle yükümlü şahıslarsınız. bize bunları yaşatmaya hakkınız yok, bizim sesimizi duymamazlıktan gelmeye hakkınız yok, bizim çektiğimiz acıları görmemezlikten gelmeye hakkınız yok.  biliyorum bu siteden yazılan bütün yazıları siz hep görmemezlikten, hep duymamazlıktan geleceksiniz, biliyorum bizim sözlerimizi hiç bir zaman dikkate almayacaksınız.  Biz size düşman değiliz, Biz size rakipte değiliz. hepimizin ortak sevdası samsunspordur hepimizin ortak amacı samsunsporun güzel yarlere gelmesidir. bu ortak sevdamızı yok etmeye ne hakkınız var?  

şunu iyi bilinki biz tek şeye tarafız. o da samsunspordur!   Siz samsunsporu layıkıyla yönetin Biz, Sizi başımıza taç yapalım. ama yapamıyorsanız lütfen artık bırakın.

Eğer sizden başka bu takımı yönetebilecek yürekli insanlar yok ise  bırakında bu samsunda yaşayan 1 milyon insanın bana karşı bir ayıbı ve benim ölümümle son bulacak samsunspor taraftarlarının 1 kayıbı olsun  çünkü siz beni kanser edeceksiniz.      

muhsin bordoğan - şırnak silopi

SametYılmaz55

helal olsun abi tercüman olmuşşun yaşadıklarımıza hislerimize yüreğine sağlık

emoh55

helal sana bıremı sen baskan olacak adamsın ama ..

Tribün_ali

Uzaktan böle görüp yorumluyorsun hele birde bizi burda düşünün her hafta maçlara giden biri olarak artık içim çiğerim yanıyor çok sevdalıyım samsunspora bırakın gidin bu takımı mafettiniz güzelim samsunsporumuzu

Yaman55

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 09 Kasım 2009, 17:01:18
Uzaktan böle görüp yorumluyorsun hele birde bizi burda düşünün her hafta maçlara giden biri olarak artık içim çiğerim yanıyor çok sevdalıyım samsunspora bırakın gidin bu takımı mafettiniz güzelim samsunsporumuzu