Aradaki Fark!...

Başlatan Mert, 19 Temmuz 2009, 00:29:57

« önceki - sonraki »

Mert

Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Trabzonspor'a destek olmak için başlatılan kombine kampanyasına destek verdi...
Daire amirleriyle bir toplantı yapan Vali Kızılcık, Bordo-Mavili kulüpten tam 6 bin adet kombine alarak destek oldu
VALİ KIZILCIK EL ATTI
Turkcell Süper Lig takımlarından Trabzonspor, kulübe mali destek sağlayabilmek amacıyla kombine bilet alım kampanyası başlattı. Kampanyaya katkı sunmak isteyen Trabzon Valisi Recep Kızılcık, daire amirleriyle bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı sonunda açıklama yapan Vali Kızılcık, Trabzonspor'un başırılı olabilmesi için ellerini taşın altına koyacaklarını, 6 bin kombine bilet alarak kampanyaya destek olduklarını söyledi.

YÖNETİMDEN TEŞEKKÜR
Trabzon Valisi Recep Kızılcık ve daire amirlerinin bu jesti Trabzonspor camiasında sevinçle karşılandı. Vali Kızılcık'a teşekkür eden Trabzonsporlu yöneticiler, "Kombine bilet satışı kulübümüzün çok önemli bir gelir kalemini oluşturuyor. Bu açıdan satılan kombine miktarı çok önemli. Bize sağladığı olanak ve desteklerden ötürü valimize teşekkür ediyoruz. Bu desteklerini elde edeceğimiz başarılarla karşılıksız bırakmayacağız" diye konuştu.

Trabzonspor Kulübü, kombine bilet satışından önemli bir gelir elde etmeyi hedefliyor.

Vali Recep Kızılcık

Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Samsunspor'a kaynak oluşturma konusunda henüz somut bir adım atamadı...

BURASI SAMSUN

Samsunspor'a yeni sezonda başarı dileyen Vali Güzeloğlu, kulübün sıkıntılarını bildiklerini söylemekle yetindi...

YÖNETİM ZİYARET ETMİŞTİ
Trabzon Valisi Recep Kızılcık, 6 bin kombine bilet alarak Trabzonspor'a somut destek verirken, Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, sadece destek olacaklarını söylemekle yetindi. Samsunspor Başkanı Hakkı Tomaç ve yönetimin geçen hafta yaptığı ziyarette medyaya açıklamada bulunan Vali Güzeloğlu, "Samsunspor'u sıkıntılarını çok yakından biliyorum. Zor şartların farkındayım. Çözümü için elimden geleni yapacağım. Yeni sezonda başarılar diliyorum" demişti.

SADECE TEMENNİDE BULUNDU
Samsunspor'un ulusal ve uluslararası değeri bulunan bir marka olduğunu ifade eden Vali Güzeloğlu, Samsunspor'a kaynak bulma konusunda çaba içinde olduklarını dile getirmişti. Ancak Samsun kamuoyu, Vali Güzeloğlu'ndan söz değil Trabzon'da olduğu gibi maddi kaynak oluşturma konusunda somut adımlar atmasını bekliyor. Samsunsporlular, "Trabzon'daki kombine bilet desteğinin aynısını sayın valimiz Samsun için hayata geçirebilir" diye konuştular.

Samsunsporlular, geçen sezon kulübün yaşadığı sahipsizliğe isyan etmişlerdi.

Vali Hasan Basri Güzeloğlu

Kaynak:Denge Gazetesi