SAMSUNSPOR altyapımızdaki oyuncularımıza, hocalarımıza ve yönetime

Başlatan beşnumara, 01 Ocak 2009, 23:23:40

« önceki - sonraki »

beşnumara

böyle bir konuyu açmakta aslında geciktik ama bir yerleri harekete geçirmek gerekiyor.özellikle bu seneki yönetimimiz bilinçli bir şekilde çalışıyor.sayın Tahsin KOSİF veya başkanımız inşaallah okur bu başlığı.

Arkadaşlar sefa olayında gördük ki altyapımızdan gelen bir oyuncumuz böyle bir harekette bulunduğu zaman hepimiz çok üzlüyoruz.halbuki paralarını alamadığı gerekçesiyle bizi tff'ye şikayet etmesi değil bizim derdimiz.Bu zamana kadar bir çok futbolcu bizi tff'ye vermişti ama altyapımızdan gelen bir kardeşimizin böyle tavırlar sergilemesi bizi ağır bir şekilde yaralamaktadır.çok değil 1.5 sene öncesine gidelim bunun örneğini yine göreceğiz.hatırlarsak bir zamanlar bizim altyapımızdan yetişmiş ama kendisini olgunlaştım zanneden "samet kılıç"ımız vardı.menajerlerimle görüşün demişti kendisi ve haklı olarak da çok tepki vermiştik. bu olayın ardından yarım dönem sonra "armağan"ımızı kayserispora armağan etmişlerdi.ve sezon sonunda da yönetim boşluğundan,alacaklarını alamadığı gerekçesiyle emre balak'ı kaybetmiştik onu da samsunspor lisanslı ürün olarak görebiliriz.

Burdan yönetimimize sesleniyorum: LÜTFEN altyapımıza samsunsporun ne demek olduğunu,bu forma uğruna ne şehitler verdiğimizi anlatacak samsunsporlu hocalar istiyoruz.ercan kaptanı,vuralı,imdatı istiyoruz.LÜTFEN!

kaan

Çok güzel bir konuya değinmissin 5 numara.

Bu konunun üstüne düşülmeli gerekirse yönetimle konuşulmalı diye düşünüyorum.Alt yapımız tabiri caizse futbolcu fabrikası.Süper minik minik yıldız b genc süper genç vs bir sürü takımımız ve hocamız var iki benim düşüncem bu çocukların içerde oynadığımız her maçta tribünde eşofmanlariyla yani resmi bir şekilde samsunsporlarini tribünden izleyip destek vermesi yönünde.Düşünün kaç takım saydık azimsanmayack bir taraftar aynı zamanda.

O çocukların bir gün o sahada oynayıp insanların desteğini alabilmek için kendilerini ne kadar geliştirecekleride ortadadir.Bu konuda alt yapı hocalarımiza çok iş düşüyor tam kadro bütün alt yapımızi her maç 19 mayısta görmek istiyoruz lütfen yönetim bu konunun üstüne düşsun.Biz sadece alt yapımınızn kıymetini bilsek suan süper ligte kafaya oynarız yeterki kendi değerlerimizin farkına vara lim.