Sezon Açılış Maçı: SAMSUNSPOR'UMUZ - Yeni Orduspor

Başlatan ata55, 20 Ağustos 2018, 11:24:29

« önceki - sonraki »

ata55

26 Ağustos Pazar
Yeni 19 Mayıs Stadyumu

İki takım tarihlerinde ilk kez karşılaşacaklar. Gönül isterdi ki, gerçek Ordusporla oynayalım.
Takımımız hazır ve güçlü bir görüntü veriyor.
Bu maçı da kazanıp, lige yüksek moralli girelim.

evolution55

sezon açılışı canlı verilecek mi?

program belli mi?

_SoN_

Orduspor dibe vurduktan sonra Ynei Ordu adında tekrar geri dönmek için bir proje takımı,iyi bir maç olacağını düşünüyorum,inşallah kazanırız.İlk maçta takımımıza başarılar.

mehmet yılmaz

Yeni kadroyu canlı seyretmek güzel olacaktır. Muhtemelen her oyuncuya şans verilecek ama yine de ortalama bir fikir edinebiliriz.

mehmet yılmaz

İlk devre kötüymüşüz. Ben ikinci yarıyı seyrettim. Kazanmak önemli idi. Zemin çok kötü. Okan Dernek'i çok begendim. Kadro alternatifi çok iyi. Bu takım şampiyon olur.

_Jack Daniels_

Hiç beğenmedim takımın oyununu. İki pas üst üste yapamadık uyum sorunu çok fazla geldi bana. Umarım ligde toparlarız. Bu oyunla işimiz çok zorlaşır.

eprianu

İlk yarı o kadar kötü bir futbol oynadık ki devre arası kalabalık bir taraftar kitlesi terk etti stadyumu.
İkinci yarı biraz toparlandık ama yine de tatmin etmedi bizi. Golü de karambolden bulduk zaten.

Eğer Taner Hoca hala bir şeyleri deniyorsa saygımız vardır bir şey diyemeyiz. Ama ilk yarı sahaya çıkardığı onbiri ligde çıkartırsa sonu hüsran olabilir.
Orta sahamız çok kötüydü, Oğuz-Çağrı ikilisi aynı anda oynatılmamalı, üretkenlik açısından dibe vurduk. İrfan, İshak ve Okan Dernek kesinlikle as çıkmalı.
Enes İslam'ın bu sene de vasatı geçeceğini düşünmüyorum. Ve maalesef forvette yetersiz kaldık. Bence takviye yapılmalı.

Bu kadroyla hocanın bahane üretmesi imkansız. Birkaç maç daha izleyelim, tam olarak ne durumdayız anlarız. Şimdilik erken gibi.

Orduspor'u da tebrik etmek lazım. Çok iyi mücadele ettiler, lige hazırız görüntüsü sundular.

target_t.t.b

ordunun hocasını çok beğendim.alan daraltma,rakibe önde baskı vs bir çok konuda takımını çok iyi hazırlamış.inşallah taner hocaya da bu övgüleri liggte yaparız ama şu an yapamadık malesef.

orucreis

Haftaya maç olmasından mıdır bilemedim ancak takım kendisini fazla kasmadı.

Sadece Samsunspor

fazla takılmaya gerek yok. ligde gerekeni yapacaktır takım

yirmiuc

Ben de sadece ilk yariyi izleyebildim.
Ozellikle ortasaha cok kotuydu. Ligi domine edecek bir takim gibi degildik.
Insallah ligde daha guzel bir goruntu cizeriz.