TFF 1.LİG 34.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Ümraniyespor

Başlatan Kaya, 29 Nisan 2018, 00:08:28

« önceki - sonraki »

oguz_5528

jean

DEnizliyi bari yenseydik su mac kurtaracakti bizi artik cok gec

SametYılmaz55

Yaşama sevinci bırakmadın Samsunspor'um :( ne yapalım senin canın sağolsun :'(

Karabudun

İcabında tarihi fark yiyelim ancak bu yavşaklardan hiçbirine giydirilmesin forma. Altyapı oyuncuları ile çıkalım.

eprianu

İyi oynuyoruz. 2-0 öndeyiz. Göksu ve Gökay attı.

ngonge

Bilmiyorum kaç kişi izliyor ama şu maçı izlerken insanın içi sızlıyor.

korayxyz

Şu maçta bile enesin yaptığı tercih hataları insani çıldırtıyor. Bu çocukta zerre beyin yok.
50mden gelmiş topun gelişine vola vurmaya çalışıyor. Van Basten misin olm sen geri zekalı.

eprianu

Elde tutabilirsek Göksu, Samet, Gökay ve Çağrı iş yapar.

evolution55

Çalmadıkları penaltılardan sonra bu maç çaldıkları penaltı  :-X :-X

SametYılmaz55

Nette gördüm fotoları da Vali Osman Kaymak dokunsan ağlayacak.Adamsin Osman Kaymak adamsın.Atanmis olmana rağmen seçilmişlerden daha çok düşündün bu şehri,bu takımı,bu taraftarı

eprianu

Maçın genelinde iyi mücadele ettik. Ben açıkçası böyle bir futbol beklemiyordum. Samet, Göksu, Gökay ve Çağrı'yı elimizde tutabilirsek iyi olur. Gençlerimiz de tahmin ettiğimiz gibi çok kötü seviyede değiller. En azından mücadele ediyorlar.

Olan oldu artık, önümüze bakmak lazım. İnşallah kongre için geç kalmayız. Malum yabancısı olduğumuz bir ligde mücadele edeceğiz, para problemlerimiz var. Hepimiz için hayırlısı olsun.

ngonge

Alıntı yapılan: eprianu - 05 Mayıs 2018, 21:27:02
Maçın genelinde iyi mücadele ettik. Ben açıkçası böyle bir futbol beklemiyordum. Samet, Göksu, Gökay ve Çağrı'yı elimizde tutabilirsek iyi olur. Gençlerimiz de tahmin ettiğimiz gibi çok kötü seviyede değiller. En azından mücadele ediyorlar.

Olan oldu artık, önümüze bakmak lazım. İnşallah kongre için geç kalmayız. Malum yabancısı olduğumuz bir ligde mücadele edeceğiz, para problemlerimiz var. Hepimiz için hayırlısı olsun.

Samet'i tutabileceğimizi sanmıyorum. Ama tutarsak takımı onun etrafında kurmamız gerekir. Şu maçta bile sağ bekte elinden geleni yaptı. Göksu ve Çağrı da özveriliydiler ve ben alt ligde ciddi fayda göstereceklerini düşünüyorum. Gökay'ın ise fazla yumuşak bir tarzı var, onun etkili olabileceğini sanmıyorum. Bir şekilde yönetim işi çözülür tahta da açılırsa önümüz açılır. Sırf bizim marka değerimiz için alt ligde olsa bizi tercih edecek oyuncular olacaktır. İyi bir hoca ile düştüğümüz bu yıl çıkmamız gerek, durdukça çıkışımız zorlaşacaktır.

Yalnız kesinlikle Enes, Berat vs ile hayal kurmamamız gerek. Enes  ciddi anlamda yetersiz. Bizim çoğu altyapı oyuncumuz için geçerli bu. Altınordu'ya bakıyorsunuz, 17-18 yaşında çocuklar ilk maçlarında bile futbolun temel gereklerini yerine getiriyorlar. Bizim altyapı maalesef 30 yıl geride kalmış.

Nuri Asan

Altınordu işi biraz karışık, futbolcuları kendi yetiştirmiş gibi gözüküyor çoğu Bucanın çocukları. Bu Altınordu zaten ayrı bir konu adamlar çıkmamak için ellerinden geleni yaptılar, kendi ağızlarından dediler.

Bu seçimde Samsundan çıkacak bütün milletvekilleri Bayburtlu olsun. Osman Baba adamsın, senin o dolan gözlerini unutmayacağız.

Desiqner

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 06 Mayıs 2018, 01:50:44
Altınordu işi biraz karışık, futbolcuları kendi yetiştirmiş gibi gözüküyor çoğu Bucanın çocukları. Bu Altınordu zaten ayrı bir konu adamlar çıkmamak için ellerinden geleni yaptılar, kendi ağızlarından dediler.

Bu seçimde Samsundan çıkacak bütün milletvekilleri Bayburtlu olsun. Osman Baba adamsın, senin o dolan gözlerini unutmayacağız.

Çoğu bucanın çocukları derken zaten buca Altyapısıda bunların başkanının elindeydi anlaşamayınca Altınordu'ya geçirdi hepsini..
Sevelim sevmeyelim ben üstteki yorumlarda arkadaşın bahsettiği konuyu Altınordu'nun iyi yaptığını düşünüyorum.Bizim çocuklarımız ne şut atmayı , ne orta yapmayı , ne pozisyon almayı ne adam eksiltmeyi bilmiyorlar.Onların yetiştirdiği adamlar Süper Lig sevyesinde oynayabilirken bizimkiler bal ligi seviyesinde çıkıyor.Gelecek planlarımız arasında ciddi bir altyapı yapılanması olması gerekli.