2.hafta | SAMSUNSPOR - Kocaelispor : 1-1

Başlatan yaman55, 21 Ağustos 2006, 11:20:42

« önceki - sonraki »

cem and naz55

Alıntı yapılan: "canikli"
Alıntı yapılan: "yaman20"
Alıntı yapılan: "bodensee55"dobiyi takan yok.....dobi fiyaskodur... turk telekom 2 lig a daha zor süper ligden.....gecin bu ayaklari bize yasli kurt hoca lazim...keiskse TANJU COLAK GELMELEI HIC MI BI DELIKANLI YOK STADA YAZACAK TANJU COLAK ISTIYOURZ::::::::::
gsli fbli tanju kurt hocamı oldu şimdide nedir sendeki bu tanju aşkı dobiden farkı ne ikiside bizi satıp gitti sen kendine takım kur onun başına getirirsin tanjunu

hem yaşlı kurt hem tanju! Tanju ne yaşlıdır ne de kurt! Dobi Hasa kadar bile tecrübesi yok; yağmurdan kaçarken doluya tutulmak bu olsa gerek  bize samet aybaba, ziya doğan, rıza çalımbay gibi isimler lazım bırakın...
bodenseden böyle bir yazı gelmesi normaldir alışın ona o bu formda saçma fikirlerin üstadıdır

taylan gezgin

kendi sahamızda alacağımız bir galibiyet bizi kendimize getireceketir.   başarılar

yaman55

Samsunspor 19 mayıs stadyumunda Cumartesi günü oynanacak Kocaelispor maçı biletlerinin fiyatı belli oldu. VİP:40 YTL - KAPALI:15 YTL -MARATON:7,5 YTL - KALE ARKASI: 5 YTL olarak belirlendi.

zaten tv veriyor maçı bu kadar pahalı yapardsan bileti hiç  kimse gelmez

hasselbaink

Alıntı yapılan: "yaman20"Samsunspor 19 mayıs stadyumunda Cumartesi günü oynanacak Kocaelispor maçı biletlerinin fiyatı belli oldu. VİP:40 YTL - KAPALI:15 YTL -MARATON:7,5 YTL - KALE ARKASI: 5 YTL olarak belirlendi.

zaten tv veriyor maçı bu kadar pahalı yapardsan bileti hiç  kimse gelmez

Bilet fiyatları naklen verilen bir maç için oldukça pahalı hadi biz gidiyoruz zaten ama ortalama seyircinin gelişini düşürebilir bu. Şehir merkezinde uydu anteni kullanımı çok yaygın değil, belki bu nedenle maçı seyredemeyecek olup gelenler olabilir.

Gökhan Kaba transferi henüz gerçekleşmemiş; ayrıca Erciyes- kiralık Antep Bld. den alınan stoper Aydın'la da yollar ayrılmış. Takımın huzurunu bozuyormuş ve Kenan ile arası açıkmış.
kaynak: halk gazetesi

Mehmet Polat'ın dönüşünden sonra beklenmiyor değildi böyle bir şey!

Tribün_ali

biletler cok pahalı ya kale arkasını 3 ytl yapsalar iyiydi evimde uydu var uydudan izlerim taraftar taş patlasa 5 bini gecmez

hasselbaink

Alıntı yapılan: "samsunlu722"biletler cok pahalı ya kale arkasını 3 ytl yapsalar iyiydi evimde uydu var uydudan izlerim taraftar taş patlasa 5 bini gecmez

dostum 2 lira fark için sen de evinde oturacaksan ben sana ne söylim artık? o zaman digitürk taraftarından ne farkımız kalacak? takımın taraftara ihtiyacı var!

yaman55

Alıntı yapılan: "canikli"
Alıntı yapılan: "samsunlu722"biletler cok pahalı ya kale arkasını 3 ytl yapsalar iyiydi evimde uydu var uydudan izlerim taraftar taş patlasa 5 bini gecmez

dostum 2 lira fark için sen de evinde oturacaksan ben sana ne söylim artık? o zaman digitürk taraftarından ne farkımız kalacak? takımın taraftara ihtiyacı var!

biz her türlü gidicez ama samsunlu722 seyirci gelmez demek istedi kulüp böyle yaparsa para kazanamaz o bakımdan haklı yoksa taraftar her zaman girer ama bilet alacak vatandaş gelmez tv varken samsunlu722 haklı

hasselbaink

@ yaman20
bende aynı fikirdeyim zaten bir üstteki postta da yazmıştım bunu
ama 722 sanki kendisi öyle yapacakmış gibi yazmış kendi yapacaksa ayıp eder dedim ona yakışmaz dedim
ama geneli kastediyorsa sorun yok; hemfikiriz!

yaman55

bence yine gerçek taraftarı herzamanki gibi staddaki yerlerini alacak bide uydu antenine gerek yok maçı kanal s vercek galiba bundan korkuyorum bu maçların yayınını alan kesinlikle samsun düşmanı

ngonge

artık hiç bir maç için kesin kazanırız lafı edemiyorum. umarım yeneriz.

maviay55

şimdi bu maçı netten izleyebilecez mi kanal s den??
bi açıklama lütfen..eğer izlenebiliosa kanla s in internet adresi ne??

bu maçı alacaz kimse yorulmasın boşuna 2-0 :wink:

AllydeenleaR

ben bu yönetimi anlamadım takımın desteğe ihitiyacı olduğu zamanda tribün fiyatları bence çok fazla zaten stad dolmuyor birde kanal s verirse maçı taraftar gruplarından başka hiç kimse olmaz çok yanlış yapıyorlar
bilet fiyatlarını böyle yüksek yapıp az kişi geleceğine biraz düşük yap herkes gelsin hem destek fazla olur hem de hasılat

yaman55

Alıntı yapılan: "allydeenlear"ben bu yönetimi anlamadım takımın desteğe ihitiyacı olduğu zamanda tribün fiyatları bence çok fazla zaten stad dolmuyor birde kanal s verirse maçı taraftar gruplarından başka hiç kimse olmaz çok yanlış yapıyorlar
bilet fiyatlarını böyle yüksek yapıp az kişi geleceğine biraz düşük yap herkes gelsin hem destek fazla olur hem de hasılat

onlarda kimsenin gelmesini istemiyorlar

hasselbaink

Alıntı yapılan: "maviay55"şimdi bu maçı netten izleyebilecez mi kanal s den??
bi açıklama lütfen..eğer izlenebiliosa kanla s in internet adresi ne??

bu maçı alacaz kimse yorulmasın boşuna 2-0 :wink:

http://samsunspor.biz/viewtopic.php?t=1567  topicine bir göz atın
samsun ili başlığında var ayrıntılar

forza_devil

arkadaşlar inşallah  dosca   gecer  kazanda  biz oluruz....

sizden  ricam  olay   cıkmaması kocaelı  lı  tanıdıklarım  var  inşallah   dosca gecer.....  kazanan da   biz oluruz