PES 2012

Başlatan hacettepeli, 27 Ağustos 2011, 01:08:25

« önceki - sonraki »

SSKLA

Oyunun orjinalinde olan oyuncularımız;

Pal Lazar - Macaristan Milli Takımı
Andre Bahia - Feyenoord
Valdomiro - Victoria Seutbal
Anıl Dilaver - Galatasaray
Mustafa Sarp - Galatasaray
Ertuğrul Taşkıran - Fenerbahçe

Michael fink oyunda yok.

Turuncu

10 Ekim 2011, 21:17:29 #31 Son düzenlenme: 13 Ekim 2011, 13:52:48 Turuncu
fink niye yok be yaw be yaw =(

kýzýlyýldýz55

5trawberry

Kusursuz bir oyun olmuş diyebilirim. Sadece hakemler çok düdük çalıyor.
Real Madrid dört dörtlük bir takım olmuş. Defansta Pepe çok sağlam. Adebayor'u kadro dışına atmışlar ama ileri uçta her kafa topunu gole çeviriyor nerdeyse.
Solda Ronaldo, Ortada Mesut, Sağda Kaka, ilerde Adebayor, aman Allah'ım.
Yıllardır genelde beni yenmekte olan arkadaşımla, 2 günde toplam 20 maç yaptık, sadece 4 ünü kazanabildi.
Uzunca süre beklediğim bir oyun tarzı olmuş.

AntZ

maviay55

hakem çok fazla oyunu durduruyor ve saçma sapan kararlar veriyor onun dışında çok gelişme kaydetmiş başarılı buldum  :oyun:

SSKLA

feveran

SSKLA

Alıntı yapılan: feveran - 15 Ekim 2011, 09:58:36
indirdim oynuyorum fakat türkiye liginide buldum kurdu türkiye ligindeki futbolcular farklı başka turkcell super lig yaması bılen varmı

Bende onu indirmiştim doğru diyorsun. Şuanda yok zaten iyi bir yama bu kadar kısa sürede olmaz.ama benim şuanda yapılmasını beklediğim bir yama var. Orda samsunla alakalı bilgi verdim. onlarda dikkate alcaklarını söylediler.

yamanın linki(henüz bitmedi)

http://soccercenter.net/forum/k/p-e-s-perfect-patch-2012_167552/p-1

feveran

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 15 Ekim 2011, 10:05:50
Bende onu indirmiştim doğru diyorsun. Şuanda yok zaten iyi bir yama bu kadar kısa sürede olmaz.ama benim şuanda yapılmasını beklediğim bir yama var. Orda samsunla alakalı bilgi verdim. onlarda dikkate alcaklarını söylediler.

yamanın linki(henüz bitmedi)

http://soccercenter.net/forum/k/p-e-s-

perfect-patch-2012_167552/p-1

bu yama bıtmışmı ındırıp kursam bişey olurmu

SSKLA

Alıntı yapılan: feveran - 15 Ekim 2011, 10:09:19
bu yama bıtmışmı ındırıp kursam bişey olurmu

henüz bitmedi abi. bittiği zaman kontrol edip iyi bir yama olmuşsa siteye eklerim.

feveran

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 15 Ekim 2011, 10:13:28
henüz bitmedi abi. bittiği zaman kontrol edip iyi bir yama olmuşsa siteye eklerim.

çok zor olmuş adamın ayağından top alamıyosun hata yapmasını beklıyosun oyun gercekden guzel cok faul çalıyo bıde çalım atmak zor

SSKLA

Alıntı yapılan: feveran - 15 Ekim 2011, 10:15:08
çok zor olmuş adamın ayağından top alamıyosun hata yapmasını beklıyosun oyun gercekden guzel cok faul çalıyo bıde çalım atmak zor

cidden zor kısaca şöyle diyeyim oyuncuların hepsi van basten+maradona+ronaldinho karşımı olmuş. maçta %70 topla oynayıp 3-0 yenile bildiğin bir oyun.

Dipnot: Ayrıca oyunda top sürme diye bişey de kalmamış.

fındık

İlk maçım Türkiye:0      Polonya:5 :D :D 2 kişi aynı takımda oynadık Biz Polonyaydık :) diyim geçim utandım

Lusage

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 15 Ekim 2011, 11:15:56

Dipnot: Ayrıca oyunda top sürme diye bişey de kalmamış.

O zaman oyun tam bana göre olmuş. :--* Topu kanattan alıp son çizgiye kadar inip ceza sahasına pas verip gol atma tarih oldu demektir.  :holey: