Formamızı Geri İstiyoruz..!

Başlatan DeBoCaN, 08 Eylül 2007, 22:21:03

« önceki - sonraki »

veis

Alıntı yapılan: tuqberk - 07 Haziran 2008, 22:54:36
maçı seyrediyorum ve bişeyi açıklıcam ilk takımlar çıkarken kırmızı formayı görünce aha dedim bizimkiler kırmızı giymiş ama yanılmışım turkuaz giymişiz ve çok kötü bir görünüm veriyor

evet görüntümüz sahada bir türkiye var gibi durmuyor.ama portekiz halen portekiz gibi formasıyla bildik tanıdık formasıyla yani.ama reklam için igrenç forma giymemişler neden acaba.

bezgınbekır

şu tuncayı bu takıma kim aldi ya adam sırf zarar  >:(

veis

sırf tuncayla bitse yine iyi.semih gökhan kazması bunşar milli takım oyuncuları olamazlar.

jean

takim cok kotu oynadi yenildi formayla ugrasacagimiza takimin derdine duselim mavide olsa yesilde olsa turkiye milli takimi var sahada

HoliganSamSunLu

Takım kötü diye Formayı es geçemeyiz Takım Formaya ayak uydurdu Ruh yok formadada içindekilerdede

veis

Alıntı yapılan: jean - 08 Haziran 2008, 21:49:40
takim cok kotu oynadi yenildi formayla ugrasacagimiza takimin derdine duselim mavide olsa yesilde olsa turkiye milli takimi var sahada

fatih terim varsa o takımın başında ve hamitden sag bek yapıyorsa neyi tartışalım ki kardeşim.

celebi

Hamitin orta sahada oynaması gerekmektedir.

veis

forması tuhaf tek takım biziz herhalde herkes klasik aslanlar gibi formalaarıyla oynuyorlar.

celebi

Alıntı yapılan: veis - 11 Haziran 2008, 08:03:27
forması tuhaf tek takım biziz herhalde herkes klasik aslanlar gibi formalaarıyla oynuyorlar.

hollanda da bozdu biraz ya

Nuri Asan

bizim o güzel formayı bırakıp bayrağımızda bile olmayan turkuaz formayı giyerseniz milli takımdan da ruh bekleyemessiniz arkadaşlar.iyice fenere özendiler.giysene kardeşim çubuklu kırmızı beyaz formanı.
euro 2008'i takip etmiyorum açıkçası,ne dendir bilmiyorum ama futboldan bile zevk almıyorum.Samsunspor'umuzun bu durumlarındandır belkide.

celebi

Alıntı yapılan: coleccionista1965 - 11 Haziran 2008, 11:10:10
bizim o güzel formayı bırakıp bayrağımızda bile olmayan turkuaz formayı giyerseniz milli takımdan da ruh bekleyemessiniz arkadaşlar.iyice fenere özendiler.giysene kardeşim çubuklu kırmızı beyaz formanı.
euro 2008'i takip etmiyorum açıkçası,ne dendir bilmiyorum ama futboldan bile zevk almıyorum.Samsunspor'umuzun bu durumlarındandır belkide.

Bari sen yapma böyle ya.şimdi sorsam maç maç analizini yaparsın valla

Nuri Asan

Alıntı yapılan: celebi - 11 Haziran 2008, 11:35:25
Bari sen yapma böyle ya.şimdi sorsam maç maç analizini yaparsın valla

:)
Hocam inan Türkiye-Portekiz maçını bile izlemedim.İzledi isem en adi eskişehirli-malatyalı kofik olim.Enterasan gelebilir belki size ama Benim Samsunspor'um can çekişirken umrumda bile olmadı ve inanın futboldan soğudum.Çok maç izlemek için (Haftada en az 20 maç izlerdim) dükkana 3 çanak bağlatan ben şimdi Euro08 bile izlemiyor işte.Bu aralar amatör futbol ve mahalle futbolunu takip ediyorum.Parasız futbolu,rantın dönmediği,iddanın bulaşmadığı futbolu tercih ediyorum.

Kahrolsun Endüstriyel Futbol ve bizi bu hale düşürenler.

HoliganSamSunLu

ikinci maçada aynı formayla çıktılar görünüşe göre son maçada aynı peki sahaya bakalım birde türübünlere tirübünler kırmızı beyaz gelincik tarlası gibi sahada ölü ruhlu turkuaz formalı kimliği belirsiz kişiler ama Tuncaya çok yakışmı bu forma o da formanın hakkını veriyor iki maçtır.

eMMo

dış sahada giyilecek turkuaz formalar o yüzden turnıva boyunca o formaları izleyeceğiz..kırmızı beyaz iç sahada...

veis

ben söylüyorum bugün degişik forma yarında tarkandan marşla çıkar bunlar.