Samsunstore açıldı..!

Başlatan yönetici, 19 Ekim 2005, 01:29:27

« önceki - sonraki »

kerem55

Kardeş, Gazi Caddesindeki Puma bayinde orjinal formalar var. Rus pazarında da atkı ve forma var. nasıl kaçırdın gözden?

maço

valla hocam hatta rus pazarında bı adama dedım nedır bu bı tane forma atkı yok valla dedı kardes haklısın.gazı caddesındekıne de bılmıodum neyse artık gıdısımde alırım zaten su pınar marketın yaptıgı promsyon sayesınde bı tane formam olacak zaten

MeL_55

maço

ıyı barı saglam bıseler yparlarda ınsallah bıseler alabılırız artık samsunda bır tane forma satan yer yok

bafradan55

gerçekten adamakıllı bir site olur inşallah ben taarımından çok neler satılacağını merak ediyorum inşallah şanlı formamız da oradan satışa çıkar.

Lazoli

hala acilmadi su site. bgen böyle düzenin  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

veis

buradaki sıkıntı şu şimdi yukarıdaki resim bordo mavi istanbullu samsunlular derneginin resmi siteside bordo mavi veya yakın tonu diyorumki ne alakaya biz kırmızı beyaz degilmiydik.

Tribün_ali

Ne zaman acılacak bu site o rengi kırmızı beyaz yapalım biraz dikkatli olalımm

celebi

Bekliyoruz hala tık yok ya.

veis

vallaha ben renk sıkıntısını şafak abiye söyledim ama ilgilenemedi diye düşünüyorum samsunlu işadamları ve bordo mavi nasıl iş adamı bunlar.

celebi

Bu trabzonlulardan veya tarbzonlu ruhlu insanlaradn nasıl çekiyoruz böyle ya.

Sol Açık

Halen yapım aşamasında... Umarım en kısa zamanda ve zengin bir içerikle açılır...
Yani bekliyoruz... :D

south_london

bordo mavi diil abi o benziyo sadece  :)

celebi

Store açılmadı hala biz renkeriyle uğrşıyoruz. :lol: bir an önce açılsa bu store ya.

ozkan17

hadıda artık nerde bu store..