TFF 2.LİG 12.HAFTA SAMSUNSPOR'umuz - Keçiörengücü

Başlatan _SoN_, 05 Kasım 2018, 12:37:32

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

1 hafta daha zehir oldu hayat.Sariyer maçı sezonun kırılma maçı olacak.kazanirsak şampiyonluk yarışında tutunuruz kaybedersek play-off kovalarız.Devre arası kulübeyi güçlendirecek transfer hamleleri yapmamız lazım

55_OrHaN_55

Şampiyonluk amacıyla başladığımız sezonda kendi sahamızda 6 maçta 2 mağlubiyet 1 berberlik almamız üzüntü verici. Üstelik en iddialı takımlarla daha maç yapmadık. Bugün de Sancaktepe maçındaki oyundan bile daha rezil oynayan bir Samsunspor vardı sahada.    

korayxyz

Takım çok kırılgan. Gol yediğimiz zaman hemen oyundan düşüyor ve panikliyoruz. Maçı 2-1'e getirdikten sonra tam 30dk şişirme top oynadık ve bir tane bile topu indiremedik.

Bizim futbol karakterimiz belli ne zaman ki ayağa yerden, sakin bir şekilde top oynarsak kazanıyoruz. Uzun topa geçince kaybediyoruz. Hocanın buna bir önlem alması lazım

jean

Bu maglubiyetin izahi yok ne yapip edip yenmeliydik fark 4 e cikti ve sakaryada bizi gecti isimiz dahada zorlasti

_Jack Daniels_

Oğuz ve Savaş'ın yokluğu maçı kaybettirdi. İrfan ve İlyas aynı anda sahada olmamalı bugün çok net görüldü.

celebi

Biz kesinlikle Taner hoca bizde olduğu sürece bu ligden çıkamayız

eprianu

11 Kasım 2018, 17:12:13 #36 Son düzenlenme: 11 Kasım 2018, 17:18:36 eprianu
Geçen hafta söylemiştim. Oyuncular üzerinde ciddi bir baskı var. Rahat oynayamıyorlar ve özellikle ileri uçta sağlıklı kararlar veremiyorlar. Bir an önce gol atma derdine düşüyorlar. Yine bu baskıdan dolayı, maalesef bir gol yediğimiz an oyundan düşüyoruz. Maçın bitimine 30 dakika var ama oyuncularda sanki "Bu maçı alamayız, bu maç bitti" gibi bir durum söz konusu. Öncelikle bu problemi çözmeliyiz, çünkü Sancaktepe maçını bu yüzden kaybettik, Bayrampaşa maçını bu yüzden alamadık. Dikkat edin, öne geçtiğimiz maçlarda çok rahat ve göze hoş gelen futbol oynamaya başlıyoruz. Çünkü oyuncular üzerlerinde artık baskı hissetmiyor.

Bu iş kesinlikle Taner Hocayla olmaz. Eğer şampiyon olursak "Taner Hocaya rağmen" oluruz. Bu takım hiçbir maça İrfan-İlyas ikilisiyle aynı anda başlamamalı. İlk yarı orta sahamız felaket halde dökülüyor, ikinci yarına İlyas-Beşir değişikliği ile başlıyor. Eğer İlyas-Oğuz değişikliğiyle ikinci yarıya başlasaydık durum çok farklı olurdu. İlla Beşir'i alacam diyorsan da Bahattin çıkacak, orta saha değil. Bir hoca bu hatayı nasıl yapar.

Yapılan hatalı oyuncu değişiklikleri ile sezon başına geri döndük. Kimin nerde oynadığı belli değil. Allah aşkına, Erhan Şentürk ortadan top taşır mı ya? Beşir oyuna giriyorsa ileri uçta oynar, kanatta değil. Beşir'den kanat olur mu? Biz orta sahayı güçlendirsin diye bekliyoruz, Oğuz oyuna giriyor, bi bakıyoruz Okan sol beke geçmiş. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Arada şöyle dizilime dikkatlice bakınca, bazen sol, bazen sağ kanatın bomboş olduğunu görüyorsunuz. Yani ne oynadığımız belli değil.

Maçın bitimine 25 dakika var, bu zaman diliminde 3 gol bile bulursun ama biz sanki maçın bitimine beş dakika kalmış gibi oynuyoruz. Bi bakıyoruz, ileri uçta 4-5 kişi, defansda 4 kişi orta sahada 1 kişi, şişirme topa devam. Bu durumu Sancaktepe maçında da yaşadık. Bir hoca bu hatayı yapmamalı.

Bugün özelinde konuşmak gerekirse, Erhan çok kötüydü, rakip sağ tarafımızı lokomotif gibi kullandı. Erkam berbat oynadı. Neredeyse hiçbir topu alamadı, çoğu pozisyonda çalım yedi. Golü de böyle biz pozisyonda yedik. Bahattin döküldü, pres yapmadı, koşmadı, döküldü.

Birçok kişi eleştirse de ben Okan'ı beğendim. Bu ligde böyle bir oyuncu iş yapar. Bastı, pres yaptı, arada sert girdi. Ama orta sahamız o kadar kötüydü ki maalesef o da arada kaynadı.

Ben hocanın haftalardır neden aynı kadro ile maça çıktığını bugün anladım. Takım maç kazanmaya başlamışken dokunmadı. Taktik gereği olduğunu düşünmüyorum. Şunu da söylemek lazım, Taner hocanın oyunu okuması, müdahale etmesi gibi özellikleri oldukça zayıf. İyi bir hoca bulunca bence gönderilmeli.

ata55

Bugüne kadar bir maçı hocanın katkısıyla kazandık diyemiyoruz.
Savaş - Oğuz doğru ikilisi olmadığında bana maç kazandıramıyorsan, orada durmanın esprisi nedir?
Böyle olmaz hoca.

muzaffer4

Ligin ilk 3 haftası 1 galibiyet 1beraberlik 1yenilgi aldık ve ardından İstanbul'da Eyüp deplasmanı daha sonra içerde Ankara takımını yenerek 6 maçlık seri geldi
Son 3 hafta yine 1 galibiyet 1 beraberlik 1 yenilgi aldık bu sefer İstanbul'da Sarıyer deplasmanı sonra içeride yine bir Ankara takımı hacettepeyle oynayacağız
Bi 6 maçlık seri daha gelir mi? 8)

celebi

muzaffer4

Alıntı yapılan: celebi - 11 Kasım 2018, 17:44:04
Gelmez

Abi ben de biliyorum gelmeyeceğini de umut dünyası belki okuyan bir renktaş umutlanır morali yerine gelir diye yazdım

celebi

cembaba

Takımdaki en büyük sorun bence orta saha. Oyun kuracak özellikle tecrübeli bir abiye bu takımın ihtiyacı var. Bir panik haliyle ne yaptığımız belli değil. Herkes kafasına göre at koşturuyor. Buna hocanın yanlış tercihleri de ekleniyor. Sonuç hüsran. 12 yaşındaki çocuk da savaş oğuz ikilisini bozmaz. İrfan ile İlyas yan yana olmuyor. Bunu görmek bu kadar zor olmamalı. İlyas iyisin hoşsun ama bu oyun birlikte oynanıyor. Bence Sarıyer maçı bizim için çok önemli maç. İnşallah bu kazadan ders çıkarırız.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eprianu

"Devre arasında soyunma odasında konuştuk, maçı çevirebilecek hamlelerimizi yaptık. Nitelik maça iyi başladığımızı düşünüyorum. Pozisyonlar bulduk ama sonunu getiremedik"

Taner Hoca hala doğru hamleler yaptığını zannediyor.  :(

Lusage

Alıntı yapılan: eprianu - 11 Kasım 2018, 19:41:50
"Devre arasında soyunma odasında konuştuk, maçı çevirebilecek hamlelerimizi yaptık. Nitelik maça iyi başladığımızı düşünüyorum. Pozisyonlar bulduk ama sonunu getiremedik"

Taner Hoca hala doğru hamleler yaptığını zannediyor.  :(

Evet iyi başladık ama Oğuz - İshak değişikliği ile maçın içine etti paşamız. Onu da söyleseydi ya..